Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fachmistrz.pl    
Fachmistrz.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Fachmistrz.pl - http://www.fachmistrz.pl
ID w katalogu 11966
Tytuł Fachmistrz.pl
Url http://www.fachmistrz.pl
Opis Stworzyliśmy ogólnopolską korporacje najlepszych fachowców w poszczególnych branżach. Klienci zgłaszają zlecenia, a my dla nich znajdujemy najlepszych, dostępnych specjalistów. Oferujemy Państwo jedno źródło dostępu do ogromnej bazy fachowców, niezawodność i zaufanie, bowiem współpracują z nami utalentowani technicy i eksperci. Dokładnie sprawdzamy wszystkich potencjalnych współpracowników. W końcu stawką gry jest nasza reputacja. Zachęcamy do współpracy.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe fachowcy   wykończenia   naprawy   usługi   serwis
Data Aug 27, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Wykończenia wnętrz - Warszawa
  W Warszawie istnieje wiele firm z zakresu remontów mieszkań, domów, biur czy sklepów. Lecz bardzo niewiele z nich oferuje takie warunki jak firma MARIO Solidny Dom. Przede wszystkim firma udziela gwarancji na wykonane usługi remontowe i budowlane, co jest dowodem na solidność i profesjonalne podejście do klienta. Po drugie, MARIO Solidny Dom oferuje możliwość negocjacji cen oraz bezpłatne wykonanie kosztorysu całego remontu w pomieszczeniu. Doświadczeni fachowcy z wieloletnią praktyką zadbają o najwyższą jakość usług.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. informatorkaliski
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy uruchomić stronę, która umożliwi szybkie i wygodne znalezienie informacji, których każdy z nas poszukuje na co dzień.
Informator zawiera katalog firm, dzięki któremu znajdziemy firmę, produkt bądź usługę. Chcemy, aby Państwo współtworzyli stronę i oferujemy darmową możliwość umieszczania ofert w zakładce nieruchomości i praca.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród


3. Żurawie budowlane
  Na stronie firmy NKK sp. z.o.o. zaznajomisz się z najświeższą ofertą sprzedaży i wynajmu: żurawi, kontenerów i maszyn budowlanych. Nasza domena to wynajem i sprzedaż kontenerów: socjalnych, biurowych, magazynowych, sanitarnych, sypialnych, mieszkalnych. Firma NKK z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej posiada maszyny budowlane do wypożyczenia: żurawie, koparko-ładowarki, kontenery budowlane, ogrodzenia tymczasowe, podnośniki i dużo innych maszyn. Oferta sprzedaży obejmuje: wywrotki, HDS-y, wywrotki, żurawie dolnoobrotowe, wozidła, kontenery budowlane, koparko-ładowarki, ogrodzenia panelowe, betoniarki.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Automaty do bram w Warszawie
  Każdy system parkingowy składa się z kilku modułów, których płynność działania decyduje o płynności ruchu na parkingu. Jednym z kilku zasadniczych elementów jest terminal wyjazdowy. Umożliwia on podnoszenie i opuszczanie szlabanu, wykrywanie pojazdu i odczyt biletów i kart zbliżeniowych. Terminal daje też możliwość komunikacji głosowej z obsługą parkingu. Po uiszczeniu opłaty przez klienta parkingu z terminala można sterować barierą - szlabanem, słupkami lub bramą. Można również sterować sygnalizacją świetlną. Terminal może pracować wyłącznie na zasilaniu 230V, nie wymaga przewodów komunikacyjnych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy


5. Eradur - posadzki żywiczne
  Od kilkunastu lat tworzymy posadzki przemysłowe dla klientów w całej Polsce, bazując na doświadczeniu i technologii szwedzkiej firmy Eradur, której jesteśmy przedstawicielem. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i remontowymi, dostarczając im nowoczesne rozwiązania i gotowe projekty posadzek żywicznych, antyelektrostatycznych, poliuretanowych oraz dekoracyjnych w przeróżnych kolorach dostosowanych do wnętrza. Osoby zafrapowane naszą propozycją serdecznie zapraszamy do prędkiego wejścia na naszą witrynę www, ponieważ tam znajdą Państwo obszerne informacje.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0