Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.spok.pl     Meble dziecięce 0.00 z 5 0
Meble dziecięce - http://www.spok.pl
ID w katalogu 1207
Tytuł Meble dziecięce
Url http://www.spok.pl
Opis Meble dziecięce - sklep internetowy Spok z siedzibą w Warszawie. Pokój marzeń dla dziecka. Znajdziesz tu ciekawe atestowane meble i akcesoria renomowanej firmy CILEK. Kolekcje Barbie. Spraw dziecku przyjemność i zaprojektuj niepowtarzalny pokój z motywami wyścigów samochodowych - łóżko w kształcie samochodu Formuły I- kolekcja Racer, Bi Turbo. Meble, które mogą rosnąć wraz z dzieckiem. Oferowane przez nas meble projektowane są pod kątem różnych grup wiekowych, i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Skupiają się na emocjach, i dają każdemu dziecku możliwość kreowania własnej rzeczywistości. Atutem oferty jest możliwość własnej aranżacji wnętrza z najwyższej jakości mebli i elementów do aranżacji. Szeroka gama akcesoriów podkreśla indywidualny charakter każdego wnętrza. Wszystkie meble są zgodne z wymogami norm europejskich w zakresie ergonomii oraz bezpieczeństwa użytkowania (certyfikaty GS wydane przez prestiżową, niezależną organizację TUV).
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród
Portale komputerowe > Sklepy
Słowa kluczowe meble dziecięce   pokój dla dziecka   pokój dziecinny   pokój dziecięcy   mebelki dziecięce   Barbie   meble CILEK   meble dla dzieci   łóżko wyścigowe   łóżko samochód wyścigowy   wyścigówka   meble dla studentów   meble dla niemowląt   meble niemowlęce   meble studen
Data Jan 29, 2009
Imię kontaktowe Slomat
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród
1. AGORA SKLEP
  Internetowy Sklep Ogrodniczy Agora prowadzony jest przez przedsiębiorstwo handlowe "Agora" Waldemar Radecki które, działa od 1992 roku. W ciągu wielu lat działalności wypracowaliśmy ofertę składającą się z wypróbowanych urządzeń ogrodniczych, przystosowanych do specyfiki polskiego rynku. Naszą ideą jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta, nie tylko w momencie zakupu ale także podczas całego okresu eksploatacji. Aby to zrealizować, pomagamy w doborze produktów w zależności od potrzeb oraz zapewniamy materiały eksploatacyjne i części zamienne.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród


2. grillomaniak.pl - Grill ogrodowy
  Znalezienie dobrego grilla jest zadaniem trudniejszym niż się wielu wydaje. Dlatego też postanowiliśmy wyjść ku oczekiwaniom zainteresowanych klientów i najlepsze oraz różnorodne grille zebrać w jednym miejscu. Tak oto powstał sklep internetowy ''Grillomaniak'', gdzie każdy z miłośników takiej kuchni znajdzie coś w sam raz dla siebie od klasycznych grillów po kociołki czy nawet wędzarnie ogrodowe. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej na którą zapraszamy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród


3. DOMTOP - DOMY DREWNIANE - ŁÓDŹ
  Profilem naszej działalności są funkcjonalne oraz ekologiczne domy całoroczne i letniskowe, których materiałem podstawowym i jedynym jest wysokogatunkowe drewno, pochodzenia polskiego, poddane specjalistycznej obróbce. Przy pracy stosujemy standardowe metody, nie zapominając jednak o nowoczesnych rozwiązaniach…. Pracujemy w oparciu o osobiste projekty, i pomysły naszych klientów. Wyróżnia nas niebywała elastyczność, w związku z jaką jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego projektu. W tej firmie powstają także drewniane tralki, podłogi, okna, drzwi, boazeria, sztachety, wyposażenia wnętrz, zabudowa łazienek, kuchni, schodów. Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, zapraszamy na stronę internetową, gdzie mieści się więcej informacji.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród


4. urządznie ogrodów
  PROJEKTOWANIE OGRODÓW i URZĄDZANIE TERENÓW ZIELENI

/prace projektowe dla inwestorów prywatnych, firm oraz instytucji/

* ogrody prywatne
* aranżacje dachów zielonych, patia, ogrody zimowe
* zagospodarowanie terenu przy firmach
* parki

ZAKRES: szczegółowy dobór roślinności, projekty nawierzchni, projekty oświetlenia i nawodnienia, dobór elementów małej architektury, projekty elementów wodnych /stawy, kaskady, oczka wodne/, inne projekty szczegółowe.
SPORZĄDZAMY OPRACOWANIA:

* projekty koncepcyjne (kolor)
* projekty wykonawcze
* wizualizacje
* projekty gospodarki zieleni z drzewostanem
* kosztorysy
* dokumentacje projektowe
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie ogrodów


5. Projektowanie ogrodów - Zielonyserwis.com
  Projektowanie ogrodów jak i wytworzenie oparte o własne propozycje, to usługi świadczone przez firmę Zielony Serwis. Temu przedsiębiorstwu z pewnością można zlecić zaprojektowanie oraz realizację wszelakiego typu terenów zielonych. Oferta firmy obejmuje ogrody prywatne, roślinność skwerkową, zieleń osiedlową, zieleń przydrożną i reprezentacyjną. Szczegóły można znaleźć na stronie zielonyserwis.com. Spośród usług Zielonego Serwisu skorzystają firmy prywatne, gospodarze dużych i małych ogrodów, instytucje, przedszkola i miasta. Firma przystosowuje tereny pod dworki, zasiewa trawniki, nawadnia tereny, pokrywa rabaty różnymi podłożami, kupuje kwiaty. Ponadto realizuje elementy małej architektury ogrodu jak murki, schodki, obrzeża zielonych tarasów, podjazdy, drogi jak i miejsca na ognisko.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0