Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.wfar.pl    
Firma sprzątająca WFAR
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Firma sprzątająca WFAR - http://www.wfar.pl
ID w katalogu 12121
Tytuł Firma sprzątająca WFAR
Url http://www.wfar.pl
Opis WFAR to firma sprzątająca, jaka zajmuje się sprzątanie biur, obiektów handlowych i przemysłowych. Głównie, specjalizuje się w sprzątaniu dużych powierzchni, między innymi osiedli mieszkaniowych, bloków czy magazynów. Swoje usługi wykonuje przede wszystkim na terenie Warszawy oraz w miejscowościach okolicznych. Możliwe jest sprzątanie w godzinach nocnych, jak również w czasie świąt oraz weekendów. Ponadto, proponowane jest mycie okien oraz odśnieżanie lub koszenie trawy. Na stronie można zapoznać się z przykładowymi cennikami usług firmy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie w nocy   sprzątanie sklepów   sprzątanie biur   sprzątanie magazynów i hal   sprzątanie obiektów handlowych i usługowych
Data Sep 18, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Spedycja Lotnicza Interfracht.pl
  Interfracht.pl jest firmą transportową wyspecjalizowaną w realizacji przesyłek lotniczych (air cargo) a także transportu morskiego. W ofercie Interfrach transport oraz spedycja drogą powietrzną i morska, obsługa przesyłek lotniczych - fracht lotniczy międzynarodowy. W ramach obsługi przesyłek lotniczych zapewniamy dostawy i odbiory również w modelu drzwi-drzwi, odprawy celne oraz pakowanie. Zachęcamy do zapoznania z ofertą spedycji lotniczej na Interfracht.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Psycholog online
  Internetowa poradnia psychologiczna e-psychologowie.pl oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przy wykorzystaniu wszystkich możliwości, jakie dają nowe technologie. Bez zbędnych przygotowań, bez dodatkowego stresu, bez tracenia czasu na dojazd, anonimowo, bezpiecznie i wygodnie.

Serwis e-psychologowie.pl dysponuje zaawansowaną platformą technologiczną umożliwiającą interaktywną pracę z klientem. Można tutaj uzyskać pomoc oraz wsparcie poprzez wymianę wiadomości, prywatny czat, w formie rozmowy internetowej bądź telefonicznej, a także za pośrednictwem wideokonferencji.

Zespół e-psychologowie.pl stanowią doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii (zarówno klinicznej, jak i organizacji pracy). Psychologowie przyjmują klientów przez siedem dni w tygodniu, w różnych godzinach w ciągu dnia, także wieczorami.

Poruszanie się po serwisie e-psychologowie.pl jest niezwykle proste. Wymiana wiadomości pomiędzy klientem a psychologiem odbywa się poprzez wewnętrzny system wiadomości. Spotkania z psychologiem odbywają się w umówionym terminie wybranym przez klienta spośród dyżurów z grafiku psychologa
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Nocowanie w Kozienicach - kozienice-kwatery.info
  Oferujemy dom do wynajęcia w Kozienicach. Ofertę dedykujemy firmom, które poszukują czystej i schludnej kwatery dla swoich pracowników. Dom w zabudowie wolnostojącej, trzykondygnacyjny, z możliwością dowolnej adaptacji pomieszczeń. Obiekt został wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria i urządzenia. Wewnątrz przygotowaliśmy 27 miejsc noclegowych, trzy łazienki, wc, kuchnię ze sprzętem i jadalnię. Do dyspozycji mieszkańców jest także internet bezprzewodowy. Dom jest monitorowany. Zapraszamy po więcej informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Evergreensolutions.pl
  Chcielibyśmy zachęcić przedsiębiorców zajmujących się produkcją żywności, oczyszczaniem ścieków czy chociażby działalnością w przemyśle papierniczym, do zapoznania się z ofertą firmy Evergreen Solutions. Otóż oferujemy Państwu urządzenia umożliwiające ponowne przetworzenie oraz wykorzystanie odpadów. Chodzi o takie odpady jak pomiot, obornik, szczecina, kopyta, kości czy pierze. Więcej pod adresem www.evergreensolutions.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Strategia 360
  Wynajem namiotów sferycznych i organizacja imprez na świeżym powietrzu wraz z kompleksową obsługą. Nieszablonowy sferyczny kształt namiotów stanowi swoistą ozdobę każdego eventu!
Nasze namioty kuliste umożliwią realizację: wystaw, pokazów mody, akcji promocyjnych lub innych niekonwencjonalnych imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Namioty sferyczne to nowoczesne i niezwykle praktyczne rozwiązanie dla różnego rodzaju wydarzeń plenerowych i eventowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0