Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl    
KAMIL WILGOCKI odpisy aktów notarialnych w Szczecinie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
KAMIL WILGOCKI odpisy aktów notarialnych w Szczecinie - http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl
ID w katalogu 12196
Tytuł KAMIL WILGOCKI odpisy aktów notarialnych w Szczecinie
Url http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl
Opis Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W zakres wykonywanych czynności wchodzi przygotowywanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto sporządzanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Spisuje także protokoły oraz wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne przeprowadzane są w języku polskim, na żądanie stron też w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe szczecin notariusze   szczecin notariusz   kancelaria notarialna w szczecinie   notariusze szczecin
Data Oct 1, 2014
Imię kontaktowe ala
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Radna Małgorzata Zawada aprobuje współpracę międzynarodową.
  Aktywna działalność radnej Małgorzaty Zawady związana z rozwojem kultury i oświaty we Wrocławiu jest najlepszym przykładem na to, że odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku to gwarancja sukcesów i korzyści dla miasta. Dzięki Pani Małgorzacie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje talenty i pasje, aktywnie spędzać czas na zmodernizowanych placach zabaw, odbywać treningi sportowe na dobrze wyposażonych salach gimnastycznych. Dorośli i starsi mogą cieszyć się pięknem zadbanych, malowniczych skwerów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie


2. Adwokat Radom
  Kancelaria adwokacka "kazus" Joanny Kaźmierczak oferuje usługi dla klientów indywidualnych i firm. Typowymi sprawami prowadzonymi przez Kancelarię są: sprawy karne, cywilne, spadkowe, administracyjne, o podział majątku, o alimenty. Dzięki wykorzystaniu Internetu nasza kancelaria przy współpracy specjalistów prowadzi sprawy z każdej dziedziny prawa na terenie całego kraju. Prowadzimy doradztwo prawne i kompleksową obsługę prawną firm w zakresie: prawo korporacyjne, prawo pracy oraz prawo kontraktów. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej osobom fizycznym oraz firmom z Polski, jak również spoza naszego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawna Invictus
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej dotyczącej rezygnacji z różnych usług finansowych w tym polis na życie, polisolokat lub innych produktów firm ubezpieczeniowych to warto skorzystać z usług kancelarii Invictus. Naszymi pracownikami są doświadczeni adwokaci, którzy posiadają rozległą i przede wszystkim aktualną wiedzę na temat finansów. To sprawia, że mamy bardzo dobre wyniki, a nasi klienci mają wysoką szansę na powodzenie w starciu z dużymi korporacjami oraz zawiłościami prawnymi banków i ubezpieczycieli.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Adam Bielan - Poseł do Parlamentu Europejskiego
  Adam Jerzy Bielań w latach 2009-2014 został uznany za najaktywniejszego polskiego posła w Parlamencie Europejskim. Jego kancelaria rozwiązuje problemy, które wchodzą w skład kompetencji Parlamentu Europejskiego. Można w niej składać petycje, skargi i wnioski mające na celu zwrócenie uwagi Parlamentu Europejskiego na łamanie praw obywatelskich przez państwa członkowskie. Dodatkowo kancelaria organizuje staże i wyjazdy dla studentów, dzięki którym mogą oni zdobyć bezcenną wiedzę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. http://magdalena-wasilewska.pl
  Nasza krakowska kancelaria prawna jest niezwykle fachowo przygotowana do reprezentowania Państwa w postępowaniu administracyjnym oraz sądowo -administracyjnym. Reprezentujemy strony zarówno przed sądami administracyjnymi i innymi organami. Dla naszych klientów sporządzamy wnioski, skargi, odwołania od wydanych decyzji. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawa administracyjnego. Jeżeli zaintrygowała cię zaprezentowana oferta, to wielce zachęcamy do jak najszybszego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo drobiazgowe informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0