Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.edison.pl     Edison.pl - e-faktury 0.00 z 5 0
Edison.pl - e-faktury - http://www.edison.pl
ID w katalogu 12286
Tytuł Edison.pl - e-faktury
Url http://www.edison.pl
Opis Od 1996 roku zajmujemy się projektowaniem rozwiązań przeznaczonych do elektronicznej wymiany danych. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg sprawdzonych systemów do archiwizacji dokumentów w formacie elektronicznym oraz do ich wymiany pomiędzy z partnerami biznesowymi na całym świecie. Zajmujemy się również dostosowaniem aplikacji typu ERP do potrzeb elektronicznej wymiany dokumentów oraz szkoleniami i wdrażaniem innych projektów z sektora EDI (elektronicznej wymiany danych).
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe elektroniczny obieg dokumentów   faktura elektroniczna   Edison   e-faktura   EDI
Data Oct 16, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Firma windykacyjna Windykacja Sp z o.o.
  WINDYKACJA Sp. z o.o. to firma windykacyjna z wieloletnim doświadczeniem i wysoką skutecznością swoich działań. Spółka zajmuje się odzyskiwaniem należności z tytułu obrotu gospodarczego dla firm i klientów indywidualnych. Windykujemy długi w postaci niezapłaconych faktur za produkty lub usługi oraz należności na podstawie sądowego nakazu zapłaty. Firma prowadzi dochodzenie roszczeń na umowę zlecenie lub umowę cesji wierzytelności. Windykacja nie pobiera zaliczek i opłat wstępnych. Należna prowizja jest naliczana w momencie odzyskania i przelania na konto Klienta zleconej kwoty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Umowa zlecenie
  Każdy pracodawca zobowiązany jest do wystawiania umów zatrudnienia, zaliczają się do nich umowy zlecenia, umowy o dzieło inne umowy zatrudnienia. Nie musisz tracić wielu godzin na ich dokładne wystawianie, z naszym oprogramowaniem jedną umowę wystawisz w 4 kliknięcia, przekonaj się, jakie to proste. Serwis umożliwia szybkie zarządzanie umowami o dzieło, zlecenie za pośrednictwem Internetu. W razie potrzeby pomocy można się skontaktować z naszymi doradcami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Nowe kasy fiskalne - kasyfiskalne2018.pl
  Kasyfiskalne2018.pl to strona, która została poświęcona przepisom fiskalnym, które wchodzą w życie w 2018 roku. Jest to najlepszy informator nie tylko dla ekonomistów i księgowych, ale także dla właścicieli firm, którzy chcą się dowiedzieć, jakie zmiany ich czekają. Strona dotyczy wprowadzenia w życie kas fiskalnych online i wszystkiego, z czym wiąże się takie udogodnienie. Dowiesz się tutaj, kto musi zainwestować w nowe urządzenia i jakie korzyści to ze sobą niesie. Słowem, masz możliwość zapoznania się z ogromnym kompendium wiedzy na ten temat.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. lokaty terminowe
  Lokaty terminowe są jedną z usług Skok Piast. Nasze lokaty terminowe odznacza wysokie oprocentowanie, jasne, uczciwe zasady, brak haczyków oraz prostota z ich założeniu. Aby poznać lokaty terminowe jakie oferujemy wystarczy wejść na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo adresy wszystkich naszych placówek oraz informacje kontaktowe, aby skontaktować się z naszymi konsultantami. Aby przekonać się do naszej oferty wystarczy porównać ją naszą konkurencją, aby przekonać się, że oferujemy bardzo atrakcyjne warunki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Serwis o lokatach bankowych
  Nasz los zależy tylko od nas, oto nasze hasło przewodnie. Lokata w banku? A jakżeby inaczej. Pytanie tylko, gdzie zainwestować gotówkę, aby na nas zarabiały. My już znamy odpowiedź. Dokładnie jak w szwajcarskim czasomierzu znajdziemy najkorzystniejsze w danym czasie oferty lokat bankowych i napiszemy o tym. Powiadomimy też czytelników o tych instytucjach, które nie cieszą się dobrą sławą w branży. Doradzimy na jakie szczegóły zwracać szczególną baczenie i gdzie można pójść jak w dym. Odwiedzajcie nasz serwis systematycznie, a świat finansów nie będzie miał przed wami sekretów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0