Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lidaria.pl     Lidaria Biuro Tłumaczeń 4.00 z 5 2
Lidaria Biuro Tłumaczeń - http://www.lidaria.pl
ID w katalogu 12301
Tytuł Lidaria Biuro Tłumaczeń
Url http://www.lidaria.pl
Opis Jesteśmy biurem tłumaczeń o wieloletnim doświadczeniu. Nasi tłumacze są bardzo doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach i dzięki temu tłumaczenia wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń charakteryzują się najwyższą jakością i profesjonalizmem. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, zwykłych i przysięgłych. Wykonujemy tłumaczenia nie tylko z i na język angielski, rosyjski, niemiecki i francuski, ale i na wiele innych języków. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszego biura lub na naszą stronę internetową.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe polsko angielski tłumacz   biuro tłumaczeń Warszawa   tłumacz niemiecko polski   rosyjski tłumacz
Data Oct 16, 2014
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Sterylizacja narzędzi - blumed lab
  Nasza firma świadczy profesjonalne usługi sterylizacji narzędzi wykorzystywanych w gabinetach kosmetycznych i studiach tatuaży. Działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Oferujemy sterylizację narzędzi z ich odbiorem i dostawą pod wskazany adres. Państwo nie muszą właściwie o nic się fatygować. Zamówienie składa się z czterech, prostych kroków. Złóż zamówienie, przygotuj narzędzia, oddaj narzędzia kurierowi, my w przeciągu kilku dni dostarczymy je wysterylizowane.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Szkolenia BHP przez internet
  Obowiązkiem każdego pracodawcy jest przeprowadzanie swoim pracownikom okresowych szkoleń z zakresu BHP. Nasza firma oferuje internetowe przeprowadzanie tego typu szkoleń. Dzięki internetowemu prowadzeniu szkoleń uzyskasz łatwy dostęp do nauki – nie trzeba nic instalować. Ponadto, oferujemy pełne wsparcie online i telefoniczne, nasze kursy są proste i przejrzyste a na wykonanie określonych w danym kursie zadań masz całe 30 dni. Udostępniliśmy na naszej stronie opcję znalezienia nas na mapie, co może być użyteczne w razie chęci znalezienia dokładnej drogi dojazdu do naszego Centrum.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. ROZAMET siatka nierdzewna
  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą firmy Rozamet- Producenta Siatek Tkanych i Cięto- ciągnionych. Tworzymy oraz wytwarzamy do Klientów wysokiej jakości techniczne siatki metalowe. Wyrabiamy tkaną wykorzystywaną przy ochronie płazów przed wtargnięciem na drogę oraz jak różnego rodzaju filtry oraz osłony. Wytwarzamy także siatkę ślimakową i cięto-ciągnioną. Dbamy nie tylko o satysfakcję naszych Klientów, która jest dla nas pierwszorzędnym priorytetem, ale też o ochronę środowiska naturalnego- nasza racjonalna gospodarka odrzutami powstającymi w procesie produkcyjnym siatek przyczynia się do minimalizacji szkód dla przyrody wynikających z rozwoju przemysłu. Aby dowiedzieć się o nas więcej, zajrzyj na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. wizualizacje architektoniczne
  Lime Studio świadczy usługi z zakresu: fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne 3D, wizualizacje wnętrz, animacje 3D. Fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne – wizualizacje domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mostów.
Wiedza i ogromne doświadczenie pomaga pozwala na realizowanie nawet najbardziej wymagających projektów.Filmy reklamowe oparte na animacjach 3D to świetne narzędzie służące do promocji przedsięwzięcia inwestycyjnego, które po zaprezentowaniu na długo utkwią w pamięci klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Projektowanie reklamy zewnętrznej - zapleczegraficzne.pl
  Firma ZAPLECZE GRAFICZNE specjalizuje się w świadczeniach związanych z projektowaniem a także składem. Opracowujemy głównie materiały do promocji oraz reklamy. Precyzja w działaniu a także długoletnia obecność w branży umożliwia nam przygotowywanie projektów, które satysfakcjonują obsługiwanych przez nas klientów. Gwarantujemy specjalistyczną pomoc przy każdej wykonywanej realizacji. Terminowo wykonujemy wszystkie powierzone prace. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły przedstawionej propozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0