Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.amlux.pl    
AMLUX sprzątanie central handlowych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
AMLUX sprzątanie central handlowych - http://www.amlux.pl
ID w katalogu 12304
Tytuł AMLUX sprzątanie central handlowych
Url http://www.amlux.pl
Opis Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy sprzątającej Amlux, która prowadzi swoją działalność od dwudziestu pięciu lat. Gwarantujemy całodzienny serwis, pranie wykładzin dywanowych, obsługę imprez oraz konferencji, a dodatkowo usługi kamieniarskie. Specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości rozległych kompleksów biurowych, galerii handlowych, centrów logistycznych i osiedli mieszkaniowych. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie i dostosowujemy ofertę do potrzeb, by zrealizować oczekiwania naszych klientów. W sezonie zimowym oferujemy fachowe odśnieżanie dachów, chodników i parkingów. Więcej wiadomości znajdziesz na stronie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie galerii handlowych   sprzątanie kompleksów biurowych   sprzątanie dużych powierzchni   firma sprzątająca warszawa
Data Oct 16, 2014
Imię kontaktowe 223366565
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Obrączki ślubne Arlekin Design
  Interesującą propozycję asortymentową dla osób, które szukają nietuzinkowej biżuterii, przygotowała dla klientów firma Arlekin Design. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Krakowie. Mamy długoletnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam na ugruntowanie pozycji na rynku. Oferujemy wyłącznie ręcznie robione produkty, dzięki czemu możemy zapewnić ich niepowtarzalność. Oferujemy możliwość przygotowania biżuterii zgodnej z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Biuro Tłumaczeń w Warszawie
  Trochimko Tłumaczenia to profesjonalny zespół tłumaczy z wszystkich języków europejskich i wielu języków tzw. "rzadkich" oraz specjaliści z różnych dziedzin nauki, techniki, prawa i biznesu. Każde zlecenie traktowane jest przez nas bardzo poważnie i powierzane jedynie sprawdzonym fachowcom. Gwarantujemy nie tylko dokładne przełożenie treści, ale również zachowanie stylu oryginału i wierność wymogom kultury słowa. Najwyższe standardy tłumaczeń dla firm, instytucji, urzędów i Klientów indywidualnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. KLIMATECH Odwadniacze pływakowe
  Zapraszamy serdecznie do zakupów wyrobów z zakresu armatury przemysłowej sprzedawanych przez przedsiębiorstwo KLIMATECH z siedzibą we Wrocławiu. oferujemy najlepszej jakości asortyment marki ARI-ARMATUREN, której jesteśmy przedstawicielem. Już od ponad 50 lat wiedzie ona prym rynkach światowych. Dzięki nam, także Państwo mogą stać się posiadaczami najlepszego sprzętu, nie płacąc za niego przy tym horrendalnych cen. Troszczymy się o dobrą jakość obsługi, kompleksową realizację zamówień oraz fachowe doradztwo. Z radością spotkamy się z Państwem i drobiazgowo opowiemy o naszej ofercie. Jej szczegóły mogą także Państwo poznać odwiedzając stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Integracja Sensoryczna - Ursynów Warszawa
  Subtelnie obserwując swoje dziecko i sposób jego zachowania, jesteśmy w stanie spostrzec zawczasu ewentualne problemy, z jakimi się zmaga.
To bardzo ważne - im prędzej spostrzeżemy trudności, tym większe możliwości damy dziecku na odpowiedni rozwój.
Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej "Promyk" zostało założone z myślą o wsparciu dzieci i ich bliskich.
Przedmiot naszego zainteresowania to integracja sensoryczna - jej zaburzenia powodują u dziecka szereg zachowań dysfunkcyjnych, takich jak: problemy z koncentracją, trudności w nauce, ogólne kłopoty z koordynacją, zaległości w mowie, nadwrażliwość/niewrażliwość na impulsy zewnętrzne.
W naszej ocenie dzięki szybkiemu rozpoznaniu i prawidłowo dopasowanej terapii możemy poprawić stan zdrowia małego pacjenta. W czasie zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych psychologów-terapeutów, posługujemy się sprawdzonymi metodami i najlepszym sprzętem.
Wierzymy, że ostateczny sukces jest efektem wspólnego wysiłku – w jego zdobyciu ma swój udział zarówno pacjent, jak i bliscy, psycholog,a także logopeda.
Współpraca – to nasz sposób na sukces.
W Internecie zapoznają się Państwo także z propozycjami, wspomagającymi terapię integracji sensorycznej - organizujemy np. warsztaty dla rodziców, terapię z logopedą, zajęcia grupowe dla dzieci, terapię widzenia i terapię ręki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Odzyskiwanie danych z Pendrive - centrumodzyskiwaniadanych.pl
  Centrum Odzyskiwania Danych to firma, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z różnych nośników. Oferuje odzyskiwanie danych z dysków, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskiwanie danych z kart pamięci, a nawet telefonów. Zapewnia zupełnie darmową wycenę. Usługi te świadczy szybko i kompleksowo. Klienci mogą tu liczyć także na fachowe doradztwo. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Tam też eksperci zapraszają klientów do wizyty w celu zdiagnozowania problemu i dokonania szczegółowej wyceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0