Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://minifirmy.pl     Porady dla firm 0.00 z 5 0
Porady dla firm - http://minifirmy.pl
ID w katalogu 12322
Tytuł Porady dla firm
Url http://minifirmy.pl
Opis MiniFirmy.pl to blog dla firm traktujący o sprawach związanych z prowadzeniem i rozwojem nowego przedsięwzięcia gospodarczego. Znajdziesz tutaj informacje związane zarówno z rozliczeniami podatkowymi oraz pracowniczymi jak przeczytasz o najlepszych sposobach na promocję Twojej firmy. W swojej bazie posiadamy już kilkadziesiąt artykułów z wartościową wiedzą. Zachęcamy do wejścia na nasz portal i lektury która w szybki sposób wpłynie na rozwój Twojej firmy.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe zarządzanie firmą   programy do faktur   programy dla firm   blog dla przedsiębiorców   porady dla przedsiębiorców
Data Nov 18, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Program Spydrone 24
  Podsłuch telefon to jak się okazuje dość często wykorzystywane rozwiązanie nawet mimo tego, że może to budzić spore zdziwienia, w końcu takie działanie nie będzie legalne. Ludzie jednak się na to decydują, ponieważ chcą w ten sposób przykładowo kontrolować pracowników. Jeśli chcecie wykluczyć kontrolowanie waszego urządzenia możemy również dla Was wykonać wykrywanie podsłuchów i sprawdzimy czy ktoś przypadkiem Was nie będzie kontrolował. Wybierzcie Spydrone 24!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Zamów oprogramowanie od ERP Serwis z Częstochowy
  Specjalnością naszej firmy ERP Serwis jest realizowanie usług na rynku oprogramowania erp. W naszej firmie możemy zapewnić najnowocześniejsze systemy erp, które jesteśmy w stanie dopasować do oczekiwań naszych klientów. Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów usług w wdrożenia systemów. Jednocześnie nasze programy do zarządzania firmą kierowane są do firm z takich branż jak medyczna, rachunkowa, budowlana czy transportowa.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Systemy wynagradzania
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy usługi doradcze, które związane są z tworzeniem dla przedsiębiorstw z różnych branż profesjonalnych systemów wynagrodzeń. W naszej firmie posiadamy specjalistów, którzy są w stanie dopasować poszczególne systemy wynagrodzeń do wielkości firmy czy branży, w której dana firma działa. Jednocześnie naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w przygotowaniu systemu oraz wdrożeniu. Atrakcyjne ceny za nasze usługi.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. vendero - sklep internetowy dla Subiekta
  vendero - aplikacja pozwalająca założenie sklepu internetowego dla Subiekta, witryny z ofertą dla systemów InsERT, firmowego serwisu www. Zalety aplikacji: szybko, elastycznie, niezawodnie. Duży wybór kompozycji pozwala w łatwy sposób dostosować witrynę do indywidualnych preferencji. Utworzonym serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem internetu. Przy zakupie vendero darmowa reklama w Pasaz24 vendero to kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego otrzymujesz hosting oraz prosty i czytelny adres internetowy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. OCR faktur RedTulip
  Specjalizacją firmy Red Tulip Consulting jest wdrażanie zaawansowanych systemów, w tym w szczególności SaldeoSMART oraz Microsoft Dynamics Nav, które mają na celu usprawnienie procesów księgowych, czy finansowych podejmowanych w obrębie prowadzonej działalności. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest głównie do biur rachunkowych i księgowych, czy też do doradców podatkowych i wszystkich firm zainteresowanych redukcją kosztów prowadzonej działalności.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0