Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://minifirmy.pl    
Porady dla firm
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Porady dla firm - http://minifirmy.pl
ID w katalogu 12322
Tytuł Porady dla firm
Url http://minifirmy.pl
Opis MiniFirmy.pl to blog dla firm traktujący o sprawach związanych z prowadzeniem i rozwojem nowego przedsięwzięcia gospodarczego. Znajdziesz tutaj informacje związane zarówno z rozliczeniami podatkowymi oraz pracowniczymi jak przeczytasz o najlepszych sposobach na promocję Twojej firmy. W swojej bazie posiadamy już kilkadziesiąt artykułów z wartościową wiedzą. Zachęcamy do wejścia na nasz portal i lektury która w szybki sposób wpłynie na rozwój Twojej firmy.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe zarządzanie firmą   programy do faktur   programy dla firm   blog dla przedsiębiorców   porady dla przedsiębiorców
Data Nov 18, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Bezpłatny program do fakturowania - varico.pl
  Specjalnością firmy Varico jest tworzenie profesjonalnego oprogramowania finansowo księgowego dla firm: przyjaznego w obsłudze, intuicyjnego i zapewniającego kompleksowe wsparcie przy procesach biurowych, w magazynie, działach sprzedaży i więcej. Działamy od 1989 roku, ciesząc się zaufaniem bardzo szerokiego grona Klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę i wspieramy rozwój Twojego biznesu na wiele sposobów. Poznaj bliżej naszą ofertę! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Porady dla firm
  MiniFirmy.pl to blog dla firm traktujący o sprawach związanych z prowadzeniem i rozwojem nowego przedsięwzięcia gospodarczego. Znajdziesz tutaj informacje związane zarówno z rozliczeniami podatkowymi oraz pracowniczymi jak przeczytasz o najlepszych sposobach na promocję Twojej firmy. W swojej bazie posiadamy już kilkadziesiąt artykułów z wartościową wiedzą. Zachęcamy do wejścia na nasz portal i lektury która w szybki sposób wpłynie na rozwój Twojej firmy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. Nelcom - nowoczesne systemy sprzedaży
  Firma NelCom zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem bezpośrednio u klienta nowoczesnych systemów sprzedaży takich jak: Insert GT, Subiekt GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, piszemy również rozwiązania własne o Sferę dla Subiekta GT. Dostosowujemy wzorce wydruków Crystal Reports. Świadczymy usługi Hostingowe - wynajem serwerów MS SQL, http, poczty.
Działamy na terenie województwa łódzkiego, dojeżdżamy do klientów, lub naprawy wykonujemy online, co bardzo przyspiesza czas usunięcia usterki. Zapraszamy na stronę w celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą, odpowiemy na każde Państwa pytanie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015
  Jeżeli potrzebny Ci darmowy program PIT, koniecznie wybierz nasz PIT Projekt. Jest to Program PIT 2015, który przeprowadzi Cię szybko przez proces wypełniania deklaracji podatkowych. Gwarantujemy, że nasz program do wypełniania PIT-ów to znaczne ułatwienie, jeśli chodzi o zeznania podatkowe. Najnowsza wersja programu posiada intuicyjny interfejs, moduł e-deklaracji, automatyczne aktualizacje. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wypelnijpit.eu.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. JPK - hba.hogart.com.pl
  Potrzebujesz programu, który może za Ciebie sprawdzić czy kontrahent jest czynnym płatnikiem VAT? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego programu Hogart. Może on działać jako samodzielna aplikacja bądź też moduł do systemów ERP czy też systemu księgowo finansowego. Gwarantujemy, że nasz program zadowoli nawet bardzo wymagających klientów i sprawi, że korzystanie z naszego rozwiązania to świetny pomysł. Nasz program pozwala na weryfikację baz Vies, automatyczne sprawdzanie kontrahentów oraz ma wiele innych funkcji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0