Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.swiat-okularow.com.pl    
Salony Optyczne Świat Okularów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Salony Optyczne Świat Okularów - http://www.swiat-okularow.com.pl
ID w katalogu 12375
Tytuł Salony Optyczne Świat Okularów
Url http://www.swiat-okularow.com.pl
Opis Jesteśmy uczciwą, rzetelną, a także doświadczoną firmą, która rozumie potrzeby swoich klientów. Oprócz okularów i soczewek kontaktowych, mogą Państwo liczyć u nas na profesjonalną pomoc związaną zarówno z badaniem wzroku, jak również z doborem odpowiednich produktów dostosowanych do Państwa potrzeb. Współpracujemy z lekarzami okulistami i optometrystami, a także zapewniamy badanie wzroku, często organizujemy sprawdzenie wady wzroku bez ponoszenia opłat. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe wzrok   Toruń   soczewki kontaktowe   Bydgoszcz   optyk
Data Nov 18, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. pulmozlotow.pl/
  PRYWATNY GABINET LEKARSKI lek. med. Paweł Gałązka jest to wybitny specjalista chorób wewnętrznych jak i specjalista chorób płuc. Gabinet pulmonologiczny i internistyczny dla pacjentów z regionu Piła - Złotów, poszukujących konsultacji specjalistycznej oferuje między innymi: pulsoksymetrię, wykonywanie badań spirometrycznych, rozpoznawanie i leczenie chorób płuc, rozpoznawanie i leczenie chorób narządów wewnętrznych. Gabinet zlokalizowany w Złotowie, ulica Norwida 8
(budynek przychodni, pierwsze piętro, pokój nr 324)
Koniecznym warunkiem do uzyskania recepty refundowanej jest posiadanie aktualnego dowodu ubezpieczenia na każdej wizycie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


2. Stomatolog
  Firmy medyczne skupiają się dziś w bazach danych, które udostępniają informacje dla ogółu ludności. Szukanie np. odpowiednich materiałów dentystycznych dla gabinetów lub pracowni protetycznych to żaden problem. Można znaleźć również wiele przydatnych informacji nt. szkoleń: implantologicznych, endodontycznych, protetycznych, czy ortodontycznych. W wersji elektronicznej ukazują się wydawnictwa oraz wiele informacji o turystyce stomatologicznej czy marketingu. Często tez goszczą targi stomatologiczne i inne imprezy branżowe. Profilaktyka dentystyczna stała się potężną dziedziną medycyny.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Klinika evi-MED - evi-med.pl
  Każdy pacjent prawdopodobnie oczekiwać będzie profesjonalnej opieki medycznej, która będzie realizowana przez doświadczonych specjalistów. W Evi-Med. pracują wyłącznie doświadczeni medycy, dlatego możecie liczyć na to, że to wsparcie będzie tutaj na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli zdecydujecie się na naszą ofertę możecie liczyć nie tylko na podstawową opiekę zdrowotną, ale oprócz tego również na pomoc medyczną realizowaną przez lekarzy specjalistów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Przychodnia Medica 2000 Warszawa
  Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje: pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Chirurgia plastyczna twarzy - Linea Corporis
  LINEA CORPORIS to profesjonalna klinika z Warszawy. Zajmujemy się szeroko rozumianą chirurgią plastyczną. Dla nas nie jest to tylko i wyłącznie dziedzina medycyny, ale także sztuka. Wiemy jak ważne, dla każdego z nas jest piękno, dlatego też podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie i skrupulatnie. Nasza strona powstała w celach informacyjnych. Mogą tu Państwo nabyć szereg informacji o chirurgii plastycznej, co ułatwi podjąć Państwu decyzję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0