Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://klimarp.pl    
KLIMARP ŁÓDŹ
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
KLIMARP ŁÓDŹ - http://klimarp.pl
ID w katalogu 12378
Tytuł KLIMARP ŁÓDŹ
Url http://klimarp.pl
Opis Znajdujące się w Łodzi przedsiębiorstwo Klimarp zapewnia swym klientom bardzo profesjonalne i cenione usługi klimatyzacyjne i wentylacyjne w kwestii doboru oraz montażu różnego rodzaju urządzeń wentylacyjnych, chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Firma ta w swej ofercie posiada także cenione usługi naprawy, napełniania oraz konserwacji i serwisowania takich urządzeń. Możesz oczekiwać najwyższej jakości usług w dobrej cenie. Zobacz szczegóły na stronie internetowej tej cenionej firmy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe serwis klimatyzacji   klimatyzacja   klimarp   montaż klimatyzacji   klimarp łódź
Data Nov 18, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. PGNiG TERMIKA Tani dostawca ogrzewania
  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę PGNiG TERMIKA. Specjalizujemy się w produkcji ciepła i energii elektrycznej metodą kogeneracji. Posiadamy elektrociepłownie w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej jakości oraz kompetentnej obsługi. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy czy telefoniczny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna oferta i więcej informacji o naszym przedsiębiorstwie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. GOMAR-STAL kątowniki - Kraków
  Wysokiej jakości wyroby hutnicze odszukasz w asortymencie sprzedawanym przez firmę Gomar-Stal, jakiej siedziba mieści się w Bochni. Oferujemy kształtowniki oraz kątowniki zimnogięte, profile walcowane na gorąco, pręty walcowane oraz kute w różnych rozmiarach. Na życzenie odbiorcy wszystkie nasze produkty są dostępne w gatunkach kwasoodpornych czy żaroodpornych. Zajmujemy się także sporządzaniem elementów wypalanych z blach przy użyciu palników gazowych. możemy uzyskać dowolny kształt, który Państwo zamówią. Gwarantujemy niskie ceny wszystkich produktów oraz ich wysoką jakość. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie, popatrz na witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


3. Dom opieki
  Witamy Państwo serdecznie w naszym nowo powstałym domu seniora, który wybudowany został w celu poprawienia jakości egzystencji starszych ludzi, które są na rencie. Nasz lokalny dom opieki jest nowym pensjonatem, zaprojektowanym w ten sposób, aby w perfekcyjny sposób zagwarantować luksus naszym klientom.
Dom seniora został postawiony w pięknej oraz spokojnej okolicy w pobliżu Gdyni, pośród lasów okolicznego parku krajobrazowego, w otoczeniu jezior oraz pól.
Zaprezentowany przez nas dom opieki, jest punktem, w którym to osoby będące na emeryturze i renciści, mogą mieszkać w godnych warunkach oraz cieszyć się pełną życia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Pomorskie


4. WEB-GRILLE grille elektryczne domowe
  Letnie grillowanie już od wielu lat cieszy się niesłabnącą sympatią prawie każdego z nas. Wie o tym doskonale firma Weber World z Warszawy. Dlatego w jej ofercie odnajdą Państwo sprzęty światowej sławy producentów Weber i Broil King. Marki te słyną z wysokiej jakości swoich produktów, ich trwałości oraz solidności. W katalogu przedsiębiorstwa mieszczą się zarówno modele węglowe, elektryczne jak i gazowe. Dostępny jest również szeroki wachlarz akcesoriów grillowych oraz części zamiennych do artykułów marki Weber. Więcej szczegółów o działalności firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Dekoracje ślubne - Anna Klewicz
  Witryna internetowa zawiera informację o firmie zajmującej się kompleksowym i nowoczesnym przystrajaniem kościołów i sal weselnych. Tworzymy również alejki ślubne na potrzeby imprez plenerowych lub ceremonii kościelnych. Dekoracje ślubne tworzymy za pomocą szklanych wazonów lub wieszaków urozmaiconych o kule kwiatowe, lampiony, żywe lub sztuczne kwiaty. Dysponujemy również trzydziestometrowym dywanem chodnikowym w dwóch kolorach: białym i czerwonym. Każdą usługę dobieramy indywidualnie do Klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0