Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.seksuolog-warszawa.com.pl     W. Konopa-Stelmach, B. Stelmach - psycholog, seksuolog w Warszawie 0.00 z 5 0
W. Konopa-Stelmach, B. Stelmach - psycholog, seksuolog w Warszawie - http://www.seksuolog-warszawa.com.pl
ID w katalogu 12389
Tytuł W. Konopa-Stelmach, B. Stelmach - psycholog, seksuolog w Warszawie
Url http://www.seksuolog-warszawa.com.pl
Opis Prywatny Gabinet Seksuologiczny w Warszawie to placówka specjalizująca się w kompleksowej pomocy psychologicznej oraz seksuologicznej. Pracujący tutaj doświadczeni specjaliści służą wsparciem w rozwiązywaniu problemów związanych ze sferą seksualną, zdrowiem psychicznym i funkcjonowaniem w różnych dziedzinach życia. Przeznaczona dla par z krótszym i dłuższym stażem psychoterapia pomaga ożywić wystygłe uczucia w związku oraz odbudować go na nowo, również w sferze seksualnej. Sprawami medycznymi w gabinecie zajmuje się doktor Bogdan Stelmach już od ponad piętnastu lat specjalizujący się w seksuologii. Więcej o gabinecie na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe psycholog Warszawa   grupy wsparcia warszawa   psycholog seksuolog Warszawa   gabinet psychologiczny warszawa   seksuolog warszawa   terapia małżeńska warszawa   porady seksuologa   terapia par warszawa   seksuolodzy warszawa   dobry seksuolog warszawa   gabinet seksuologicz
Data Nov 18, 2014
Imię kontaktowe 503 093 006
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Mazowieckie
1. Krzyż LED
  Niejedna apteka krzyż LED posiada już na swojej elewacji. Warto kopiować takie rozwiązania, bo zwiększają one znacznie widoczność punktu już z daleka. Krzyż LED nie należy do drogich inwestycji, a dodatkowo jest tani w eksploatacji z racji energooszczędnych diod. Dobrej jakości krzyże apteczne od lat dostarcza firma Out-Line. Należy jednak strzec się tańszych produktów niewiadomego pochodzenia. Rynek zalewają podróbki, a jedynie produkty Out-Line dają pewność, że krzyż apteczny LED będzie służył latami bezawaryjnie. Na stronie krzyzapteczny.com zamieszczone są filmy obrazujące jakość świecenia banerów oraz ich możliwości personalizacji pod konkretne wymagania apteki.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


2. Ursynów - mieszkania
  Mieszkanie w Warszawie kojarzy się z zawalonym centrum i rumorem. Pomimo tego, nawet w tak dużym mieście, da się znaleźć miejsce niezwykle sielskie i spokojne. W dzielnicy Ursynów odkryjemy niesłychanie malownicze miejsce, zwane Wzgórzem Słowików. Jest to wybitnie ustronne miejsce, gdzie do wyboru masz mieszkania o różnym metrażu. Osiedle to stanowi doskonałą propozycję dla osób, które doceniają mieszkanie w pięknych okolicznościach przyrody - daleko od komunalnego zgiełku, a jednocześnie blisko głównej części miasta.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Nadciśnienie w ciąży - rehabilis.eu
  W naszym Centrum Medycznym każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach medycyny, a wśród nowości warto wyróżnić przede wszystkim: specjalistów z laryngologii, proktologii, alergologii, pulmonologii i wielu innych działów. U nas można wykonać około dwóch tysięcy badań. Wymienić warto: echo serca, USG dopplerowskie żył i tętnic, próba wysiłkowa, badanie Holtera i wiele innych. Zapewniamy, że z nami bardzo szybko wrócisz do pełni zdrowia. Już dzisiaj zapisz się do konkretnego specjalisty!
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie


4. Praca na czas ustalony przez pracodawcę
  Praca odbywa się w godzinach ustalonych przez pracodawcę. Dlatego pracownik albo decyduje się na takie warunki, albo też rezygnuje. Agencja zatrudnienia proponuje pracodawcom tylko kandydatów, a warunki już ustalane są indywidualnie. Jednak bezrobotni muszą liczyć się z tym, że nie zawsze jest szansa na stałą pracę, a jedynie na pewien czas.
Sposób zatrudnienia w Polsce zmieniają się. Nowe realia sprawiają że firmy wybierają inny kierunek.
Elastyczne formy zatrudnienia ewoluują, pracownicy zatrudniani w ten sposób zaczynają zauważać zalety
dla siebie.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Detoks alkoholowy - detoks-inizio.pl
  Profesjonalna i skuteczna klinika leczenia uzależnień z Warszawy zaprasza do skorzystania z pomocy najlepszych specjalistów. Inizio Detoks to przede wszystkim leczenie uzależnień od alkoholu, narkotyków i leków. Detoks Warszawa pod okiem lekarzy. Stała opieka w czasie odtruwania, zrozumienie, wsparcie po odtruwaniu. Dlaczego warto wybrać nas? Gwarantujemy anonimowość, dostępność, bezpieczeństwo, pomoc i skuteczne odtrucie. Detoks w Inizio Detoks to dobry wybór po lepsze i spokojne życie bez używek.
Katalog:   Regiony , miasta > Mazowieckie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0