Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.zawszeokrokprzedastma.org    
Astma
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Astma - http://www.zawszeokrokprzedastma.org
ID w katalogu 12399
Tytuł Astma
Url http://www.zawszeokrokprzedastma.org
Opis Jeśli jesteś zainteresowany wiedzą na temat sposobów leczenia alergii i astmy to warto odwiedzić stronę internetową fundacji Zawsze O Krok Przed Astmą. Tutaj znajdziesz szereg pomocnych artykułów i możesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach i artykułach jeśli wypełnisz formularz ze zgodą na otrzymywanie newslettera. Celem fundacji jest wspieranie chorych na alergię i astmę poprzez propagowanie wiedzy na temat tych chorób i uświadamianie przyszłych i obecnych rodziców alergików o możliwościach stosowania profilaktyki alergii i astmy wśród noworodków i niemowląt.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe astma   profilaktyka astmy   astma u dziecka   roztocza kurzu domowego   profilaktyka alergii
Data Nov 24, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Lekarze, placówki medyczne, artykuły
  Portal Medlist.pl to typowy portal usług medycznych, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają wiarygodnych specjalistów lub placówek, którym można powierzyć zdrowie własne i swoich bliskich. Katalog lekarzy i placówek został podzielony tematycznie ze względu na specjalizację, gdzie można znaleźć chirurgów, pediatrów, dermatologów, stomatologów i wiele innych specjalizacji. Drugi podział to podział na lokalizacje: województwa, następnie miejscowości. Poza katalogiem usług medycznych, na Medlist.pl zawarto bardzo dużo informacji na temat popularnych chorób oraz ciekawe artykuły tematyczne.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Salony Optyczne Świat Okularów
  Jesteśmy uczciwą, rzetelną, a także doświadczoną firmą, która rozumie potrzeby swoich klientów. Oprócz okularów i soczewek kontaktowych, mogą Państwo liczyć u nas na profesjonalną pomoc związaną zarówno z badaniem wzroku, jak również z doborem odpowiednich produktów dostosowanych do Państwa potrzeb. Współpracujemy z lekarzami okulistami i optometrystami, a także zapewniamy badanie wzroku, często organizujemy sprawdzenie wady wzroku bez ponoszenia opłat. Zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Rehabilitacja po udarze mózgu - ośrodki
  Zachęcamy do skorzystania z Centrum Rehabilitacji NORMAN. Sale wyposażone są w nowoczesne urządzenia terapeutyczne, w tym urządzenie PAJĄK, dzięki czemu turnusy są skuteczniejsze. Nasi lekarze i fizjoterapeuci to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści ortopedii i rehabilitacji. Nasze turnusy rehabilitacyjne to setki tysięcy godzin doświadczenia w terapii nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Tylko u nas można liczyć na profesjonalną rehabilitację po udarze mózgu, dla pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i nie tylko.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Laser frakcyjny CO2
  Wejdź na www.laseryilooda.pl - najlepszy sprzęt medyczny do laseroterapii. Modele Secret RF, Fraxis, Epilia RF, Vikini, Iris, Symphony czy LunarlCE to tylko niektóre z proponowanych przez nas modeli. Współpracujemy z wieloma dużymi dystrybutorami na całym świecie, co umocniło naszą pozycję w branży i pozwoliło na podniesienie standardu oferowanych usług na bezkonkurencyjny poziom. Na naszej stronie www mogą Państwo znaleźć dokładną mapkę ilustrującą dojazd do naszej firmy. przekonaj się, iż warto na nas postawić.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki


5. Strona główna | EVA - DENT
  Gabinety Stomatologiczne EVA-DENT. Wymagającym pacjentom pomagamy od 1990r. Nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną. Wykonujemy usługi ponadstandardowe, najwyższej jakości materiały. Doskonały efekt kosmetyczny. Doświadczona i stale doskonaląca wiedzę k
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0