Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://aproservice.com     AMIPOL KONTENERY 0.00 z 5 0
AMIPOL KONTENERY - http://aproservice.com
ID w katalogu 12433
Tytuł AMIPOL KONTENERY
Url http://aproservice.com
Opis Szukasz firmy zajmującej się wypożyczaniem kontenerów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowana przez firmę Amipol. Wypożyczamy i sprzedajemy kontenery: biurowe, sanitarne, socjalne oraz morskie. Wszystkie kontenery spełniają normy dla obiektów użyteczności publicznej. Są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Można je bez trudu złożyć, przenieść oraz przetransportować. W celu omówienia współpracy zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy w miejscowości Łysiec na Śląsku. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wynajem kontenerów Katowice   wynajem kontenerów biurowych Śląsk   wynajem kontenerów Bielsko-Biała   kontenery biurowe Gliwice
Data Nov 25, 2014
Imię kontaktowe Amipol Kontenery
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. CLARO SILESIA :: Profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki
  Firma Claro-Silesia zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem wykładzin, dywanów oraz tapicerki. Zajmujemy się także sprzedażą profesjonalnych środków czystości oraz chemii domowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz co najważniejsze szeroką wiedzą w zakresie prania i czyszczenia wszelkiego rodzaju włókien.Podejmiemy się czyszczenia każdego rodzaju dywanu, wykładziny czy tapicerki od tych najtańszych po te najdroższe. Z pomocą profesjonalnych środków oraz odplamiaczy jesteśmy w stanie usunąć większość plam z kawy, herbaty, czerwonego wina, krwi, uryny czy nawet gum do żucia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie


2. Akcesoria gsm
  We współczesnych telefonach komórkowych i smartfonach odradza się stosować podróbki, czyli tzw. części serwisowe lub HQ. Serwis autoryzowany tego nie poleca ani żadna specjalistyczna witryna. Można ich sporo znaleźć na Allegro jednak do nas należy wybór, co kupimy: oryginalną baterie, klawiaturę z gwarancją producenta, legalny telefon lub wyświetlacz LCD czy inne akcesoria GSM. Rzut oka na obudowę, sprawdzenie jak zamyka się klapka baterii może dać sygnał o podrobionej części i legalności pochodzenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


3. Krówki z logo
  Krówki Polskie oferują nadruki reklamowe na opakowaniach cukierków krówek. Proces ręcznego wytwarzania słodyczy oparty jest o staropolską recepturę, która zapewnia unikalny, niespotykany nigdzie smak. Krówki te są robione wyłącznie ze świeżego mleka i masła. Wszystkie produkty pochodzą z Polski. Jest to coraz popularniejsza forma przekazu reklamowego dla odbiorców bezpośrednich, klientów zachodzących do firmy. Aktualne zrealizowane przykłady wydruków są dostępne na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Statystyka do prac magisterskich - statsupport.pl
  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z opracowaniem zarówno danych statystycznych z wykorzystaniem metod statystycznych. Zapewniamy realizowanie usług na potrzeby zarówno biznesu a jednocześnie na potrzeby sektora medycznego oraz placówek naukowych. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić opracowanie badań z wykorzystaniem nowoczesnych programów statystycznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. wywóz nieczystości Oborniki
  Działalność Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. swym zakresem obejmuje wywozy nieczystości stałych, wywozy nieczystości płynnych świadczone na terenie miasta i gminy Oborniki, jak również usługi transportowe w zakresie wywozu odpadów komunalnych, gruzu w kontenerach na indywidualne zgłoszenia mieszkańców. Zajmujemy się także odbiorem i segregacją odpadów podlegających selektywnej zbiórce takich jak: plastikowe opakowania typu PET, folie, makulatura. Oferujemy ponadto usługi związane z kompleksową obsługą pogrzebu, w ramach zawartych umów zarządzamy cmentarzem komunalnym. Zakres naszych usług obejmuje także zarządzanie i administrowanie zasobami mieszkalnymi na zlecenie. Obecnie zarządzamy komunalnym zasobem mieszkaniowym gminy Oborniki oraz wspólnotami mieszkaniowymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0