Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.powrot-do-zdrowia.pl     Psychiatra Warszawa 0.00 z 5 0
Psychiatra Warszawa - http://www.powrot-do-zdrowia.pl
ID w katalogu 1244
Tytuł Psychiatra Warszawa
Url http://www.powrot-do-zdrowia.pl
Opis Klinika wspierająca w powrocie do zdrowia prowadzi masaże oraz zabiegi lecznicze dla wszystkich narzekających na bóle stawów. Pracuje dla nas także psychiatra Warszawa oferujący terapie i porady dla osób zmagających się z różnymi kłopotami. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe psychiatra warszawa
Data Jan 29, 2009
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Implanty w Warszawie
  Klinika Stomatologiczna ANIDENT jest prywatnym centrum implantologicznym w Warszawie na Ursynowie. Położenie naszej placówki charakteryzuje dogodny dojazd dzięki bliskości stacji metra Natolin i Kabaty. Zamiłowaniem naszych lekarzy i główną specjalnością kliniki są implanty stomatologiczne. W naszym centrum wszczepiamy implanty tylko markowych systemów o potwierdzonej klinicznie renomie, tj. pochodzący z USA system implantów 3i BIOMET oraz opracowany i rozwijany w Paryżu system IDI. Wszystkie wszczepione u nas implanty objęte są naszą wewnętrzną gwarancją oraz międzynarodową gwarancją systemu implantologicznego. W przypadku implantów 3i BIOMET jest to również gwarancja międzynarodowa obejmująca wszystkie autoryzowane kliniki systemu na całym świecie, dzięki temu że klinika ANIDENT również posiada taką autoryzację. Oznacza to, że pacjent w razie potrzeby uzyska pomoc praktycznie na całym świecie. W klinice dysponujemy także nowocześnie wyposażonym zapleczem sprzętowym oraz cyfrową pracownią rentgenowską, na miejscu wykonujemy między innymi pantomogramy. Na stronie internetowej udostępniamy rozbudowane kompendium wiedzy dotyczące implantów stomatologicznych. Oprócz podstawowych informacji przedstawiamy tam takie działy jak przebieg leczenia implantologicznego etap po etapie oraz różne opcje leczenia implantologicznego wraz z kalkulacją kosztów. Są to informacje przydatne nie tylko dla naszych pacjentów, ale wszystkich internautów, których interesują implanty dentystyczne.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


2. Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX
  Jedyny prywatny szpital zajmujący się leczeniem uzależnień w województwie mazowieckim. Istniejemy od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu choroby alkoholowej, innych uzależnień, depresji, pacjentów z podwójną diagnozą. W trakcie terapii wykonujemy pełną diagnostykę, leczymy powikłania przyjmowania środków psychoaktywnych i choroby towarzyszące.
Zatrudniamy tylko specjalistów z doświadczeniem klinicznym.
Podstawowa oferta Kliniki to detoksykacja osób spożywających alkohol, przyjmujących Heroinę, Kokainę, inne narkotyki lub leki uspakajające i nasenne.
Prowadzimy też oddział Terapii uzależnień, program podstawowy trwa 35 dni.
Zapewniamy dobre warunki socjalne 1 i 2 osobowe pokoje z łazienkami, TV i WiFi, saunę, solarium, siłownię, parking.
Szpital położony ok. 40 km od Warszawy, konsultujemy pacjentów i rodziny w biurze w Warszawie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Endermologia we Wrocławiu
  Głównym trzonem działalności firmy Sentido, czyli Instytutu Zdrowia i urody we Wrocławiu jest medycyna estetyczna. Poprawa urody i samopoczucia, pielęgnacja zdrowia i urody oraz również przywracanie dawnego blasku i piękna ciału to główne założenia medycyny estetycznej. Nowoczesne technologie, wykwalifikowana kadra oraz bogate doświadczenie są gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów. Sentido to również szkolenia z branży kosmetycznej oraz współpraca z najważniejszymi producentami i firmami kosmetycznymi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. ZŁOTA JESIEŃ domy opieki - woj.mazowieckie
  Prywatny Dom Opieki „Złota Jesień” w Jabłonnie oferuje kompleksową pomoc wszystkim osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Nasz dom nie ma żadnych barier architektonicznych, a zabudowa parterowa jest również udogodnieniem. Zapewniamy całodobową opiekę lekarską personelu medycznego, pielęgniarek i lekarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy geriatrycznej. Organizujemy także przeróżnego rodzaju terapie zajęciowe i imprezy okolicznościowe. Więcej wiadomości zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Piękna twarz
  Na stronie www.pieknatwarz.com.pl otrzymują Państwo możliwość skorzystania z nowoczesnych metod stosowanych przez najlepszych lekarzy w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii (voluma, juvederm, surgiderm). Już dłużej nie musisz martwić się zmarszczkami ponieważ możesz zastosować nową generację wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (botoks). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, tutaj na pewno znajdziesz najlepsze dla siebie metody aby jak najdłużej zachować piękną twarz.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0