Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.wycena24.info    
Wycena przedsiębiorstw - Nowy Sącz
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Wycena przedsiębiorstw - Nowy Sącz - http://www.wycena24.info
ID w katalogu 12443
Tytuł Wycena przedsiębiorstw - Nowy Sącz
Url http://www.wycena24.info
Opis Biuro Wycen Nieruchomości oferuje usługi z zakresu wyceny nieruchomości. Klientami danego biura są klienci indywidualni, firmy, a także instytucje. Oferta obejmuje usługi wyceny nieruchomości gruntowych, zarówno zabudowanych jak i niezabudowanych. W ofercie jest wycena nieruchomości lokalowych, leśnych i rolnych, a do tego przedsiębiorstw, urządzeń czy maszyn i majątku trwałego. Firmę założył Tomasz Sus i to on dokonuje kompleksowej wyceny na życzenie klienta.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Rzeczoznawca majątkowy   Wycena nieruchomości   Nowy Sącz   Wycena lokali mieszkalnych   Wycena gruntów rolnych
Data Nov 25, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Restauracja Halka w Zakopanem
  Restauracja Halka to klimatyczny lokal w Hotelu Aries w Zakopanem. Nasza restauracja jest idealnym miejscem na rodzinny obiad (w menu posiadamy specjalne pozycje dla dzieci), biznesowy lunch, spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację. Serwowane menu jest autorskim dziełem szefa kuchni, który łączy tradycyjne smaki Podhala z nowościami znanymi w wykwintnych kuchniach europejskich. W restauracji organizujemy wesela, chrzciny, komunie, firmowe bankiety, konferencje oraz inne spotkania okolicznościowe i biznesowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. BDB-Agos - Księgowość dla firm
  BDB-AGOS od ponad dwóch dekad z sukcesem działa jako biuro rachunkowe na terenie Łodzi i nie tylko. Prowadzimy księgowość również w języku angielskim i hiszpańskim. Zaufało nam już kilkaset firm. Mocną pozycję na rynku zbudowaliśmy dzięki kompleksowemu podejściu do potrzeb naszych klientów: oferujemy pełną księgowość, częściową, oraz in house, dodatkowo świadczymy usługi prawne. Nasi radcy prawni oraz księgowi to wykwalifikowani specjaliści, co mogą potwierdzić certyfikaty. Zapraszamy do współpracy firmy oraz przedsiębiorców.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Łódzkie


3. Vector znakowanie
  Malowanie garaży jest jedną z wielu usług świadczonych przez naszą firmę. Gwarantujemy, że wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, na najwyższym poziomie. Oznakowane przez naszą firmę drogi transportowe w magazynie są gwarancją bezpieczeństwa pracy na terenie danego pomieszczenia. Sygnatury są bardzo przejrzyste i czytelne, co umożliwia bezkolizyjną kooperację znajdujących się w hali pracowników. Świadczymy kompleksowe usługi również jeśli chodzi o oznakowanie garaży. Wykonujemy numerację stanowisk, oznakowanie filarów, wyznaczamy miejsca parkingowe oraz stosujemy standardowe znaki, symbole i piktogramy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Tłumacz przysięgły niemieckiego godny zaufania z miasta Warszawa Elżbieta Gajdel
  Pani Elżbieta Gajdel to wybitny warszawski tłumacz języka niemieckiego. W każdej sprawie służy swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W portfolio Pani Elżbiety znajdą Państwo nie tylko tłumaczenia przysięgłe rozmów między politykami wysokiego szczebla, ale również tłumaczenia książek, filmów dokumentalnych czy seriali popularno naukowych, które emitowały polskie kanały. Jeśli tylko chcą Państwo dowiedzieć się więcej o pracy i ofercie Pani Elżbiety, Serdecznie zapraszamy na jej stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Regały metalowe
  Fer - potentat w dziedzinie produkcji regałów metalowych. Produkowane przez tę firmę regały sklepowe i magazynowe są doceniane przez magazynierów z całego świata. Nie dziwota, że używają ich do wyposażenia sklepów i magazynów. Fer słynie też z produkcji szafek metalowych ze stali kwasoodpornej. Firma produkuje zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0