Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.t-dent.pl     Gabinet stomatologiczny 0.00 z 5 0
Gabinet stomatologiczny - http://www.t-dent.pl
ID w katalogu 1247
Tytuł Gabinet stomatologiczny
Url http://www.t-dent.pl
Opis Witryna promująca gabinet stomatologiczny znajdujący się w Krakowie, w którym swoją praktykę stomatologiczną oferuje dwóch lekarzy stomatologów funkcjonujących już od 30 lat. Wprawa, szacunek oraz dokładność w działaniu to znaki rozpoznawcze gabinetu.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe gabinet stomatologiczny
Data Jan 29, 2009
Imię kontaktowe Sabina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Dentysta Bielsko
  Poliklinika stomatologiczna Polmedico z Bielska Białej oferuje zabiegi dentystyczne z takich dziedzin jak endodencja, ortodoncja, stomatologia dziecięca, protetyka czy stomatologia kosmetyczna. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół wykwalifikowanych dentystów, którzy swoim kulturalnym i miłym podejściem do każdego pacjenta sprawią, że wizyta u nas nie będzie już kojarzyć się tylko z bólem i strachem. Na miejscu macie Państwo możliwość skorzystać z konsultacji u różnych specjalistów i w razie potrzeby poddać się leczeniu interdyscyplinarnemu. Ponadto zajmujemy się działalnością szkoleniowo-dydaktyczną, m.in. prowadząc staże podyplomowe lekarzy dentystów oraz specjalizacyjne z zakresem ortodoncji. Od 10 lat organizujemy regularne konferencje naukowe Dental Picnic, zapraszając wykładowców z różnych dziedzin stomatologii i medycyny. Poliklinika dysponuje 18 najnowocześniej wyposażonymi stanowiskami, bezpieczną, dokładna cyfrową aparaturę rentgenowską, obszerną poczekalnię a ponadto salą konferencyjną na 200 osób, a także dużym bezpłatnym parkingiem.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Ortodonta w Warszawie
  Adent jest stroną firmową gabinetu stomatologicznego Warszawa realizującego kompleksowe leczenie dentystyczne, w tym usługi związane ze stomatologią zachowawczą, profilaktykę, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, leczenie chorób przyzębia, implantologię. Działamy na terenie Warszawy już od 15 lat. Zapewniamy opiekę ze strony doświadczonych specjalistów oraz leczenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Wita-Gen Wrocław: Wlewy z Witaminy C, Witamina Dożylnie, Dożylne Kroplówki Witaminowe na kaca, Kropl
  Wita-Gen jest kliniką witaminową oferującą - jako pierwsza we Wrocławiu - usługi z zakresu wlewu dożylnego substancji wartościowych. Nasza klinika obsługiwana jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel, dla którego Państwa zdrowie jest największym priorytetem. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do przeprowadzania oferowanych przez nas zabiegów i kuracji, oraz mamy dostęp do najlepszych jakościowo farmaceutyków. Pomożemy Ci kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Mazowieckie Centrum Stomatologii
  Placówka Mazowieckiego Centrum Stomatologii mieści się w Warszawie. W placówce można otrzymać pomoc w zakresie każdej dziedziny stomatologii. Lekarze specjaliści świadczą usługi na najwyższym poziomie, w swojej pracy wykorzystując najlepszy sprzęt medyczny. Przeprowadzane są konsultacje i wybierany jest odpowiedni sposób leczenia. W przychodni usługi są świadczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Placówka posiada własną pracownię radiologiczną, gabinet narkozy, logopedyczny, oraz higieny.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Chirurgplastyczny-krakow.pl
  Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu. W swojej ofercie mamy najwyższej jakości usługi m.in. plastykę powiek, liftingi wargi górnej, wycinanie nowotworów skóry twarzy oraz inne zabiegi, które sprawią, że staniesz się znowu piękna. Naszym klientom zapewniamy w pełni profesjonalnie urządzone gabinety oraz usługi na najwyższym poziomie. Po więcej informacji oraz konsultację zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu lub do kontaktu telefonicznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0