Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.skiptrans-kontenery.pl     Wywóz gruzu we Wrocławiu 0.00 z 5 0
Wywóz gruzu we Wrocławiu - http://www.skiptrans-kontenery.pl
ID w katalogu 12471
Tytuł Wywóz gruzu we Wrocławiu
Url http://www.skiptrans-kontenery.pl
Opis Jesteśmy firmą działająca w branży gospodarki odpadami oraz w handlu materiałami sypkimi. Zdobyliśmy gruntowna pozycje na rynku oferując tani wynajem kontenerów na terenie Wrocławia oraz okolic dowożąc z ta samo usługa przeróżne materiały budowlane w postaci kruszyw, piasków, zapraw czy podkładowych nawierzchni drogowych.
Kontenery które posiadamy w naszej ofercie maja pojemności od dwóch do siedmiu metrów sześciennych. Przeznaczone one mogą być na wywóz gruzu, odpadów budowlanych, przemysłowych, części rozbiórkowych aut czy odpadów chemicznych.
Jeśli chodzi o nasza ofertę transportowa na materiały sypkie oferujemy dowóz od 1tony do max 24ton – koszty transportu uzależnione sa od lokalizacji i ilości dowożonej mieszanki. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie tematyki oferowanych produktów, kruszyw i piaskowo golnie stosowanych w budownictwie.
Zapraszamy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wywóz gruzu wrocław   kontenery wrocław   kontenery na gruz   kontener na śmieci   wywóz śmieci
Data Nov 25, 2014
Imię kontaktowe Przemek szymanki
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Taxi w Katowicach - Lider Taxi
  Nasza taksówka Katowice to jednak z najbardziej cenionych firm w regionie. Lider Taxi z powodzeniem działa na lokalnym rynku już od 2013 roku, rozwijając się stale, powiększając swą liczbę samochodów i kierowców. Naszą domeną jest zadowolenie klientów, bezpieczeństwo oraz gwarancja niskich cen. W swej ofercie posiadamy między innymi ekologiczne samochody Toyota Auris Hybrid, które pozwalają na wyższy komfort podróży bez zanieczyszczania środowiska naturalnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Taxi w Sopocie - sopot.whitetaxi.pl
  Zapraszamy duże i małe firmy do współpracy w zakresie transportu osób z naszą korporacją taxi. Możesz liczyć na krótki czas oczekiwania na zamówioną taksówkę, nowoczesne i komfortowe auta i profesjonalnych kierowców. Oferujemy również płatności bezgotówkowe oraz możliwość skorzystania z automatów do wystawiania faktur. Szczegóły oferty znjdziesz na sopot.whitetaxi.pl. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz do korzystania z naszego transportu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Usługi spedycyjne - Symlog
  Firma spedycyjna Symlog zapewnia wykwalifikowaną oraz profesjonalną kadrę specjalistów ds logistyki, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego środka transportu dla Państwa towarów. Posiada w swojej ofercie transport multimodalny czy też spedycję intermodalną z wykorzystaniem pociągu na trasie Polska-Chiny-Polska oraz zróżnicowany tabor. Firma Symlog oferuję usługi spedycyjne dostosowane do Państwa potrzeb zapewniając spedycję międzynarodową, samochodową, kolejową, kontenerową. Zapraszamy na naszą stronę Internetową Symlog.eu oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Wynajem autokarów w Warszawie
  Top Travel - biuro podróży i jednocześnie właściciel dużej floty autokarów znajduje się w Warszawie. Proponuje przewozy autokarowe na terenie całej Polski zarówno do przewozu osób z kościoła na salę weselną czy przewóz pracowników korporacyjnych na zjazdy integracyjne. Flota autokarowa biura podróży Top Travel zawiera nowoczesne Mercedesy oraz autokary innych znanych marek jak BOVA i MAN. Wszystkie pojazdy wyposażone są w minibarki i rozkładane siedzenia z monitorami do wyświetlania filmów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Busy do Niemiec - www.busy-polska-niemcy.com
  Mieszkasz w Lublinie lub okolicach i chcesz szybko dostać się do Niemiec? Postaw na POL-BUS. Od wielu lat zajmujemy się organizacją przewozów na trasie Lublin - Monachium i Monachium - Lublin z uwzględnieniem wielu różnych ścieżek. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować komfortowy, ale przede wszystkim bezpieczny przejazd z możliwością dowiezienia pod wskazany adres. Żadnego ograniczenia nie narzucamy również odnośnie bagażu. Weź tyle, ile uznasz za słuszne. Rozumiemy oczekiwania naszych klientów i staramy się spełnić je w 100%.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0