Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.laryngologradzynpodlaski.pl     Beata Bocheńska gabinet laryngologiczny w Radzyniu Podlaskim 0.00 z 5 0
Beata Bocheńska gabinet laryngologiczny w Radzyniu Podlaskim - http://www.laryngologradzynpodlaski.pl
ID w katalogu 12475
Tytuł Beata Bocheńska gabinet laryngologiczny w Radzyniu Podlaskim
Url http://www.laryngologradzynpodlaski.pl
Opis Szukasz laryngologa w Radzyniu Podlaskim? A może chcesz zbadać słuch dziecku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Gabinet laryngologiczny, jaki prowadzony jest przez Bocheńską Beatę, lek. med. Spec audiologa, foniatrę, otolaryngologa. Diagnozujemy i leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani, przerost migdałków, zaburzenia strun głosowych, polipy w jamie nosowej oraz zaburzeń głosu, słuchu oraz mowy. Wszystkie zabiegi wykonujemy dla małych oraz dużych pacjentów. Przeprowadzamy także badania: kimografię, videootoskopię, analizę akustyczną głosu i inne. Rejestracji mogą Państwo dokonać telefonicznie. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe foniatra Radzyń Podlaski   gabinet otolaryngologiczny Radzyń Podlaski   otolaryngolog Radzyń Podlaski   gabinet audiologiczny Radzyń Podlaski
Data Nov 25, 2014
Imię kontaktowe ala
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Klinika uzależnień - klinikauzalezniennaleczow.pl
  Leczenie uzależnień oraz nałogów a także turnusy terapeutyczne zapewnia pacjentom Prywatna Klinika Uzależnień zlokalizowana w Nałęczowie. Podstawą pracy w naszym ośrodku jest terapia, warsztaty, treningi oraz zajęcia ze specjalistami. W ramach naszych metod pracy wykorzystujemy zalety podejścia holistycznego, które integruje różne nurty terapeutyczne, a w tym takie elementy jak: terapia poznawczo-behawioralna oraz dialog motywujący. Zapraszamy osoby zainteresowane naszą ofertą na: www.klinikauzalezniennaleczow.pl.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Euromedic Polska
  Doskonała jakość usług diagnostyki. Najwyższa jakość aparatury. Perfekcyjnie przeszkolony personel. Krótkie terminy oczekiwania na badania. Możliwość konsultowania diagnozy ze specjalistami za granicą. Badania i leczenie dla wszystkich potrzebujących, w komfortowych warunkach, w kilkunastu ośrodkach w całym kraju. Łączymy prywatne inwestycje z publiczną ochroną zdrowia - wszystkie koszty leczenia pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia.Na godne leczenie każdy zasługuje, wiec wejdź na stronę i dowiedz się więcej co ci się należy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Lady-comp
  Urządzenie Lady-comp to skuteczna metoda dla wszystkich miłośników naturalnej antykoncepcji. Pozwala dokładnie określić dni płodne podczas kilkusekundowego pomiaru. Ilość zadowolonych klientów świadczy o wysokiej klasie urządzenia. Serdecznie zapraszamy na stronę.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Erazaban - krem na opryszczkę
  Na stronie erazaban.pl znajdują się podstawowe informacje dotyczące preparatu Erazaban na usuwanie opryszczki. Użytkownicy na stronie mogą poznać skład kremu i jego skuteczność, czy też sprawdzić przydatne informacje o samym wirusie – jak powstaje, jak ją zwalczyć oraz w jaki sposób można uniknąć jej pojawiania się. Sam preparat natomiast jest w pełni bepzieczny, także dla cieżarnych, posiada także dokozanol - specjalną substancję, która przeciwdziała rozwojowi tego wirusa.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. DENTAL SERVICE przychodnia ginekologiczna w Szczecinie
  Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Carpe Diem to miejsce stworzone z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz psychiatrycznej nie tylko dorosłym, lecz także dzieciom oraz młodzieży. Zespół doświadczonych terapeutów zapewnia kompleksowe usługi z zakresu radzenia sobie z nieśmiałością, zaburzeniami uczenia się, ADHD czy problemami odżywiania w oparciu o nowoczesne techniki. Pacjentom Polecamy spotkania indywidualne oraz rozległy wybór warsztatów czy spotkań grupowych. Wspieramy również rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Więcej wiadomości na temat naszej propozycji odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0