Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bpm.pl     Www.bpm.pl 0.00 z 5 0
Www.bpm.pl - http://www.bpm.pl
ID w katalogu 12491
Tytuł Www.bpm.pl
Url http://www.bpm.pl
Opis BMP jest firmą specjalizującą się w naprawianiu elektroniki stosowanej do celów przemysłowych. Istnieje między innymi możliwość naprawy falowników, automatyki oraz sterowników. Ponadto, firma jest w stanie również stworzyć nowoczesny system, którego zadaniem będzie automatyzacja pobierania niezbędnych pomiarów. BMP proponuje dodatkowo też projektowanie oprogramowania komputerowego. Siedziba firmy mieści się w Łodzi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Falowniki   naprawa automatyki   elektronika   bpm
Data Dec 3, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Badania psychologiczne kierowców Jarosław, Łańcut, Przeworsk, Leżajsk
  Pracownia psychologiczne "Psycho-Test" oferuje: badania psychologiczne kierowców , operatorów wózkóe widłowych, suwnic, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy.
NASZE FILIE:
Badania mozna zrobić w : JAROSŁAWIU, ŁAŃCUCIE, PRZEWORSKU i LEŻAJSKU
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Podkarpackie


2. Króćce
  Wykonujemy króćce ocynkowane i czarne. Gwintowanie zarówno jednostronnie i dwustronnie. Dodatkowo wykonujemy mufy oraz gwintowanie rur. Nasza firma posiada ponad dziesięcio letnie doświadczenie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania naszych produktów. Pełne onformacje o naszej ofercie dostępne na naszej stronie internetowej lub przez kontakt telefoniczny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Flexipak - producent opakowań tekturowych i kartonowych
  Na stronie znajdziemy szczegóły działalności firmy Flexipak, producenta opakowań tekturowych. Firma oferuje klientom szeroki asortyment pudełek i pudeł kartonowych oraz samej tektury klapowej, wykorzystywanej w transporcie towarów i pakowaniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Agencja Tłumaczy Zawodowych
  ABC Lingua Agencja Tłumaczy Zawodowych. Tłumaczenia techniczne to nasza specjalność. Tłumaczymy szybko i bezbłędnie wszelkiego rodzaju dokumenty: tłumaczenia pisemne, przysięgłe, techniczne, specjalistyczne. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonywane są bez opóźnień, w wyznaczonych terminach. Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług oraz możliwość wykonania tłumaczenia w trybie przyspieszonym. Zapraszamy do korzystania z naszych usług
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Renowacja tapicerki skórzanej, pranie dywanów, tapicerek i materacy
  Czyszczenie mebli ze skóry jest nową usługą, która świadczona jest równie fachowo jak do tej pory świadczone przez Tapicare usługi. Do usług została wprowadzona także naprawa tapicerki skórzanej, która jest wykonywana przez naszego specjalistę od skór. Zachęcamy do korzystania z usług tej innowacyjnej i fachowej firmy. Zainteresowani, którzy zdecydują się na tą firmę będą zadowoleni! Innowacyjne rozwiązania i zaawansowana technologia w usługach realizowanych przez Tapicare, zapewniły tej firmie niezachwiany rozwój oraz szacunek wśród odbiorców. Firma realizuje czyszczenie dywanów w różnorodnej formie. Od początku swojej działalności, firma położyła znaczny nacisk na profesjonalizm, a w związku z tym nawet najtrudniejsze zabrudzenia na dywanach usuwane są w sposób porządny i bezpieczny dla dywanów. Tapicare świadczy ponadto pranie tapicerki, które gwarantuje wypranie nawet odpornych zabrudzeń na tapicerce i dodatkowo elementach tapicerowanych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0