Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bpm.pl     Www.bpm.pl 0.00 z 5 0
Www.bpm.pl - http://www.bpm.pl
ID w katalogu 12491
Tytuł Www.bpm.pl
Url http://www.bpm.pl
Opis BMP jest firmą specjalizującą się w naprawianiu elektroniki stosowanej do celów przemysłowych. Istnieje między innymi możliwość naprawy falowników, automatyki oraz sterowników. Ponadto, firma jest w stanie również stworzyć nowoczesny system, którego zadaniem będzie automatyzacja pobierania niezbędnych pomiarów. BMP proponuje dodatkowo też projektowanie oprogramowania komputerowego. Siedziba firmy mieści się w Łodzi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Falowniki   naprawa automatyki   elektronika   bpm
Data Dec 3, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Wirtualne Biuro - Warszawa Śródmieście
  Nasza firma mieści się w Warszawie przy ulicy Lindleya 16. Jest to praktycznie sam środek Warszawy. Z puntu widzenia prestiżu w oczach Klienta, jest to idealna lokalizacja. Chciałbyś mieć taki adres? To bardzo proste. Prowadzimy wirtualne biuro, także możesz zarejestrować swoją działalność na naszym adresie. Cała Twoja korespondencja będzie przesyłana do Ciebie bądź skanowana. Każdy telefon będzie przekierowywany na Twój numer telefonu. Gdy będziesz potrzebował spotkać się z Klientem, służymy salami konferencyjnymi. Posiadamy całe zaplecze potrzebne Ci do pracy. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Inspired Art - tworzenie stron www, grafiki, ikon, banerów i lokalizacja oprogramowania
  Inspired Art zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości stron internetowych, grafiki, banerów, ikon, logotypów oraz tłumaczeniem (lokalizacją) stron www i oprogramowania komputerowego na potrzeby zarówno firm, jak i odbiorców indywidualnych. Projektujemy zgodnie z najnowszymi standardami, termin realizacji zamówień w zależności od stopnia złożoności projektu. Na stronie znajduje się nasze portfolio, oferta, krótka informacja dotycząca naszej dotychczasowej działalności oraz formularz kontaktowy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet


3. Logos - tłumacenia przysięgłe Bydgoszcz, kursy językowe Bydgoszcz
  Centrum Języków Obcych LOGOS posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych oraz w przeprowadzaniu tłumaczeń z i na język polski.
W naszym Centrum pracuje wykwalifikowana kadra, która posiada wykształcenie kierunkowe oraz duże doświadczenie w swoim zawodzie, dzięki czemu sprosta każdej sytuacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. HERZ POLSKA SP. Z O.O. ekstrudery
  Zapraszamy do poznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo HERZ Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży maszyn i elektronarzędzi do obróbki tworzyw sztucznych. Co więcej prowadzimy naprawę, montaż u serwis. Zakupią u nas Państwo: urządzenia ręczne, akcesoria do urządzeń ręcznych, zgrzewarki samojezdne, ekstrudery ręczne, zgrzewarki doczołowe, krawędziarki, stoły grzewcze, nagrzewnice powietrza, osprzęt do nagrzewnic, dmuchawy, zapalarki do kotłów, elementy grzejne, urządzenia kontrolne i druty do spawania tworzyw. Na naszej stronie internetowej mieści się pełna oferta i więcej wiadomości o firmie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. systemy alarmowe
  POL-PATROL-security posiada własną stajcę monitorowania Alarmowe Centrum Odbiorcze oraz patrole interwencyjne na terenie Warszawy.

Główny nacisk został położony na jakość i solidność świadczonych usług. Dlatego też wszyscy pracownicy, bez względu na szczebel organizacyjny, posiadają odpowiednie przeszkolenie, a ciągłe podnoszenie przez nich kwalifikacji zawodowych daje gwarancję skuteczności i efektywności podejmowanych działań.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ochrony fizycznej, monitorowania systemów alarmowych, montażu i projektowania zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0