Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://konto-mlodziezowe.com.pl    
Konto mlodziezowe
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Konto mlodziezowe - http://konto-mlodziezowe.com.pl
ID w katalogu 1254
Tytuł Konto mlodziezowe
Url http://konto-mlodziezowe.com.pl
Opis Dziś poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy banki poważnie traktują młodych klientów? Otóż tak, każdy bank w swojej ofercie zawiera konto dla młodych użytkowników już od trzynastego roku życia mogą operować swoimi pieniędzmi na koncie. W przypadku multibanku konto młodzieżowe jest 18 do 26 lat. Ich oferta bardzo zachęca do założenia konta, nawet karty visa są wydawane za darmo, co na przykład w banku inteligo jest dodatkowo płatne.

Co więcej student może otrzymać nieoprocentowany kredyt do 53 dni na dowolny cel, czyli np. zaczyna się rok szkolny i potrzebne są pieniądze na ksiażki, jest to idealne zastosowanie. W mBanku natomiast konto dla młodych można otworzyć już w wieku 13 lat - wydaje wam się to zbyt wcześnie? A co jeśli ta młoda osoba juz w tym wieku zaczyna myśleć trzeźwo o przyszłości i chce już zacząć odkładać pieniądze np. na studia czy coś innego.

Znaleźliśmy jeszcze w internecie oferty dwóch innych instytucji finansowych oferujących w/w produkt, są to ING Bank oraz Milenium Bank. Po prawej stronie zaprezentowaliśmy szczegółowe informacje o każdej z nich. Jeśli któraś oferta Cie zainteresuje zapraszamy do składania wniosku poprzez naszą stronę.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe konto mlodziezowe   ranking kont osobistych   konta dla mlodych   bankowe konto mlodziezowe   rachunek bankowy   rachunki bankowe
Data Jan 29, 2009
Imię kontaktowe Mateusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. ABC Polityki - Najnowsze informacje ze świata polityki
  Każde ważne wydarzenie w kraju to także Twoja sprawa. Na abcpolityki.pl prezentujemy najistotniejsze wiadomości z kategorii społeczeństwa, polityki i gospodarki, w szczery i przejrzysty sposób. Dzięki naszym ekspertom poznasz komentarze i opinie na temat wydarzeń ważnych, i zdobędziesz swój głos w tych sprawach. Abcpolityki.pl to także nowości odnośnie finansów, oraz służby zdrowia. Zacznij korzystać z darmowych materiałów abcpolityki.pl już teraz.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Pożyczka na dowód przez internet - czekoratka.pl
  Korzystając z możliwości jakie daje wam firma czekoratka.pl można pobrać pożyczkę na dowód online. Sprawnie, wygodnie, z korzystnym oprocentowaniem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na oczekiwania naszych klientów, nieustannie się rozwijamy i poszukujemy jeszcze lepszych rozwiązań. Pożyczka na dowód przez internet to przede wszystkim bezpieczna i pewna transakcja. Bez wychodzenia z domu, minimum formalności, dogodne raty nieobciążające domowego budżetu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Kredyty
  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości mieści się w Poznaniu, ale swoje oddziały ma także w Koninie, Kaliszu, Lesznie oraz Pile. Specjalnością WARP jest wspieranie mikro oraz małych przedsiębiorstw, w celu zwiększenia ich konkurencyjności na naszym rynku. Przedmiotem ich wsparcia są kredyty oraz pożyczki cechujące się wyjątkowo konkurencyjnym oprocentowaniem oraz bardzo długim okresem spłaty, wynoszącym czasami kilka lat. Serdecznie zapraszam firmy nastawione na rozwój do kontaktu z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


4. Pożyczka bez zaświadczeń
  Dobra pożyczka to głównie pożyczka bez zaświadczeń oraz pozostałych niepotrzebnych formalności, otrzymywana niemalże od razu. Taką właśnie ofertę posiada promowana firma, mająca długoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Kredyt na konto przez internet - portfelemerytalny.pl
  Portfelemerytalny.pl to blog, którego treści związane są z tematyką finansów, a w szczególności z pożyczkami. Na blogu omówione zostały takie zagadnienia jak pożyczki chwilówki, kredyty przez internet na raty oraz pożyczki z poręczycielem. Jasno określone zostały zasady korzystania z tego typu pożyczek pozabankowych oraz formalności do spełnienia. Autor wskazuje także przyczyny korzystania przez klientów z szybkich pożyczek oraz udziela wskazówek, jak korzystać z ofert pożyczkowych, by na tym nie stracić.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0