Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tryb-dzwig.pl    
Tryb Dźwig konserwacja wind szpitalnych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Tryb Dźwig konserwacja wind szpitalnych - http://www.tryb-dzwig.pl
ID w katalogu 12560
Tytuł Tryb Dźwig konserwacja wind szpitalnych
Url http://www.tryb-dzwig.pl
Opis Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę Usługowej Spółdzielni Pracy Tryb Dźwig z Bydgoszczy. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji związana z montowaniem dźwigów oraz wind osobowych oraz towarowych. Nasza oferta obejmuje przygotowanie projektu windy lub dźwigu, dobór właściwego urządzenia, jego dostawę oraz montaż, a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Proponujemy Państwu zakup i montaż dźwigów znanych producentów, w tym TRANSLIFT Warszawa lub DŹWIGOPOL Mława. Oprócz tego zajmujemy się pomiarami rezystancji obwodów w zainstalowanych urządzeniach. Najważniejszymi miarami naszego działania są profesjonalizm i bezpieczeństwo. Szczegóły na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe dźwigi bydgoszcz   platformy dla niepełnosprawnych bydgoszcz   serwis bydgoszcz   wciągarki bydgoszcz   winda towarowa bydgoszcz
Data Dec 5, 2014
Imię kontaktowe admin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Gabloty reklamowe
  Ideą firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów poszukujących ciekawszych rozwiązań designerskich. Bazujemy na nowoczesnych technologiach spełniających wymagania norm Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie zarówno z płyt MDF, jak i szkła. W naszej ofercie znajdują się ekspozycje reklamowe , zajmujemy się również umeblowaniem salonów, stoisk reklamowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. www.biurotlumaczen.pl
  Od 1957 roku zamieniamy niezrozumiałe w jasne i przejrzyste. Jesteśmy doświadczonym Biurem Tłumaczeń, które włada wszystkimi językami europejskimi i wieloma z całego świata. Tłumaczenia dla firm, instytucji, jak i klientów prywatnych nie są dla nas problemem. Każde zlecenie traktujemy rzetelnie i profesjonalnie: nie ważne, czy dotyczy ono jednego dokumentu, czy setek stron międzynarodowych umów. Nasza agencja tłumaczeń to specjaliści, którzy na przestrzeni lat obsłużyli ponad 100 000 klientów. To nie przypadek, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm tłumaczeniowych w Polsce. Z nami masz pewność skuteczności i miłej atmosfery.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Tłumacz rosyjskiego
  Biuro tłumaczeń Translarus - tłumaczenia rosyjski. Bardzo rzetelnie i profesjonalne tłumaczenie języka rosyjskiego. Oferta na specjalistyczne i tanie tłumaczenie rosyjskiego, tłumaczenia stron internetowych na język polsko-rosyjski i z języka rosyjskiego na polski - Brzeg, opolskie. Wysoka jakość i terminowość realizacji projektów. Pilne, ekspres, przepisywanie, redagowanie tekstów. Teksty techniczne, medyczne, prawnicze, naukowe, ekonomiczne, biznesowe i instrukcje obsługi. Zgodne z sensem merytorycznym, poprawne gramatycznie, poufność powierzanych dokumentów i tekstów - możliwość negocjacji cen. Przepisywanie i redagowanie tekstów - ekspres. Leksyka, ustne i pilne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. dystrybutory do paliw
  Firma FORTIS rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2003 roku. Od początku działalności w ofercie firmy znajdowały się urządzenia olejowe i smarownicze, zbiorniki oraz dystrybutory do paliw
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. A. Brzezińska - terapie manualne z dojazdem
  Terapie manualne tkanek miękkich w studio Agnieszki Brzezińskiej przyniosą Ci ulgę w bólu i odprężenie. W ofercie również masaż klasyczny, masaż leczniczy, mięśniowo-powięziowe rozluźnianie, terapię punktów spustowych, pozycyjne rozluźnianie, aktywne rozluźnianie, techniki poizometrycznej relaksacji mięśni, masaż punktowy wzdłuż i w poprzek włókien mięśnia, masaż tkanek głębokich. Już dziś zarezerwuj termin masażu w studio lub z dojazdem do domu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0