Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tryb-dzwig.pl     Tryb Dźwig konserwacja wind szpitalnych 0.00 z 5 0
Tryb Dźwig konserwacja wind szpitalnych - http://www.tryb-dzwig.pl
ID w katalogu 12560
Tytuł Tryb Dźwig konserwacja wind szpitalnych
Url http://www.tryb-dzwig.pl
Opis Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę Usługowej Spółdzielni Pracy Tryb Dźwig z Bydgoszczy. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji związana z montowaniem dźwigów oraz wind osobowych oraz towarowych. Nasza oferta obejmuje przygotowanie projektu windy lub dźwigu, dobór właściwego urządzenia, jego dostawę oraz montaż, a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Proponujemy Państwu zakup i montaż dźwigów znanych producentów, w tym TRANSLIFT Warszawa lub DŹWIGOPOL Mława. Oprócz tego zajmujemy się pomiarami rezystancji obwodów w zainstalowanych urządzeniach. Najważniejszymi miarami naszego działania są profesjonalizm i bezpieczeństwo. Szczegóły na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe dźwigi bydgoszcz   platformy dla niepełnosprawnych bydgoszcz   serwis bydgoszcz   wciągarki bydgoszcz   winda towarowa bydgoszcz
Data Dec 5, 2014
Imię kontaktowe admin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Piaskowanie zębów - klinika Dr W Aesthetic w Krakowie
  Szukasz najlepszych specjalistów w zakresie medycyny estetycznej i stomatologii? Zatem Dr Wójcik Aesthetic Skin & Dental Clinic będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, na którym na pewno się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz wrócisz po więcej. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi specjalistami w danych dziedzinach, dzięki temu możesz mieć pewność, że oddajesz się w dobre ręce. Każdy pacjent jest traktowany w pełni indywidualnie, bowiem stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Elephant-Trans - przeprowadzki Kraków, przeprowadzki w Krakowie
  Firma Elephant-Trans jest filią niemieckiej firmy transportowej. Jeżeli potrzebujesz przeprowadzki w Krakowie - sprawdź koniecznie co możemy Ci zaproponować. Oferujemy przeprowadzki w bardzo przystępnych cenach. Jeśli chodzi o przeprowadzki - Kraków jest bardzo konkurencyjnym miastem, za to my możemy Państwu przedstawić bezkonkurencyjną ofertę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Filmy reklamowe - agencja reklamowa
  Oferujemy kompleksową produkcję wszelkiego rodzaju form produkcji
audiowizualnych.
Zaczynając od procesu kreacji poprzez produkcję i postprodukcję
zrealizujemy film, prezentację multimedialną lub spot reklamowy dla Twojej firmy
na najwyższym poziomie. Własne studia produkcyjne, profesjonalna kadra
designerow i grafików oraz bogate zaplecze osób współpracujacych
(operatorzy, aktorzy) sprawia, że nasze produkcje zadowolą nawet najbardziej
wymagajacych przy atrakcyjnych warunkach cenowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing


4. Naprawa iphone
  Jeśli popsuło się Tobie urządzenie mobilne, nie wyrzucaj go - pomyśl o naprawie. Możesz zlecić naprawę posiadanego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet czy też iPad. Wykonujemy naprawy urządzeń dużej liczby firm, żaden model nam nie straszny. Oprócz wykonania profesjonalnych usług w zakresie napraw, dostajesz od nas znacznie więcej. Dajemy Ci możliwość przekazania urządzenia do naprawy zupełnie bez wychodzenia z mieszkania. Przyjedzie do Ciebie wysłany przez nas kurier, który odbierze od Ciebie sprzęt do serwisu i przekaże do podpisania odpowiednie dokumenty. Po naprawieniu usterki w ten sam sposób urządzenie powróci do Ciebie. Każda taka przesyłka podlega ubezpieczeniu, więc możesz spać spokojnie. Dalsze szczegóły poznasz na witrynie - najserdeczniej zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Archiwizacja dokumentacji
  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się usługami archiwizacji dokumentów, mając ponad dwudziesto sześcio letnie doświadczenie wśród swej branży. Świadczymy kompleksowe usługi produkując worki pocztowe, pudła archiwalne a także regały archiwalne, poza sprzedawaniem wymienionych produktów oferta nasza obejmuje magazynowanie dokumentacji, niszczenie dokumentacji oraz archiwizowanie akt.
Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w archiwizowaniu akt świetnie rozumiemy to, jaki jest wykaz wymagań wszystkich naszych klientów w owym zakresie.
Dzięki tym działaniom właśnie, przechowywanie dokumentów odbywa się w naszym przedsiębiorstwie bardzo sprawnie, bez problemów i w sposób na tyle funkcjonalny i wydajny, aby w znacznym stopniu pomniejszyć koszty stałe podmiotów, którym prezentujemy nasze kompleksowe usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Pomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0