Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dascompany.pl     Hale targowe 0.00 z 5 0
Hale targowe - http://www.dascompany.pl
ID w katalogu 12592
Tytuł Hale targowe
Url http://www.dascompany.pl
Opis Chcielibyśmy zachęcić do zajrzenia na stronę internetową krakowskiej firmy DAS COMPANY. Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, tzn. mowa w tym momencie o namiotach i szklarniach, ale również rusztowaniach, styropianach, szalunkach, ogrodzeniach, zsypach do gruzu, etc. Ze swojej strony możemy zapewnić korzystne ceny materiałów, a także bardzo szybki transport i pomoc techniczną. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe szklarnie   namioty garażowe   namioty imprezowe   pawilony namiotowe   namioty ogrodowe
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Bupol - Buduj Zdrowo: kamienie, tynki, dachówki, cegły, dekoracje
  Bupol – Buduj Zdrowo jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem najważniejszych producentów wyrobów ceramicznych i kamieniarskich w Hiszpanii.
W naszej ofercie znajdują się niespotykane dotąd na polskim rynku budowlanym modele cegły klinkierowanej z 4 stron.
Ponadto oferujemy:
Grysy tłuczone i otoczaki marmurowe o różnej granulacji, kamienie elewacyjne z północnej, centralnej i południowej Hiszpanii,
mozaiki z kamienia naturalnego,
tynki ozdobne, dachówki ceramiczne,
ceramiczne bloczki i pustaki do budowy kanałów wentylacyjnych,
cegły i kostki brukowe klinkierowe.
Nowością są produkty do dekoracji wnętrz, a w szczególności piwnic do przechowywania butelek. Ciekawym rozwiązaniem są ozdobne pustaki stropowe dla stropów lub sklepień oraz specjalne ceramiczne regały do odpowiedniego magazynowania win.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród


2. Rekuperatory-nikol.pl - wentylacja
  Oferujemy rekuperatory z dziesięcioletnią gwarancją, nagradzane na rynku, proste w eksploatacji. Bazujemy na najwyższym odzysku ciepła, oszczędności energetycznej, elektronicznym sterowaniu. Praca urządzenia jest cicha, dzięki zastosowaniu innowacyjnej obudowy. Posiadamy instalatorów w każdym regionie kraju, a zatem obniżacie Państwo koszty wdrożenia pomysłów wentylacyjnych marki Nikol. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą o której szerzej piszemy na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. EURO-RUSZTOWANIA rusztowania plettac we Wrocławiu
  Zlokalizowana we Wrocławiu, wysoce doświadczona firma EURO-RUSZTOWANIA jest funkcjonującą od 1998 r. na terenie Polski wypożyczalnią rusztowań (w tym także rusztowań opartych na specjalistycznym systemie Plettac). Firma zapewnia Państwu nie tylko wynajem i dzierżawę preferowanego rodzaju rusztowań, lecz też wykonuje sprawny oraz solidny montaż bądź demontaż rusztowania określonego dla firm budowlanych realizujących zlecenia we Wrocławiu ewentualnie innych miastach kraju. Dokładne informacje o obrębie usług oraz gamie rusztowań oferowanych przez poważaną wypożyczalnię EURO-RUSZTOWANIA znajdują się na stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Przecinarki tarczowe - HARD Sp. z o.o.
  Od ponad 10-ciu lat jesteśmy autoryzowanym dealerem Exactcut. Exactcut to produkcja i projektowanie zautomatyzowanych systemów do cięcia i późniejszej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych. Nasza oferta składa się z przecinarek tarczowych i pił tarczowych.

Dzięki modułowej budowie urządzenia dostarczane przez firmę HARD mają możliwość dostosowania do wymagań Klienta. Zapraszamy już dzisiaj do kontaktu z naszymi konsultantami. Zadzwoń bądź napisz do nas maila.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Regiony , miasta > Małopolskie


5. Styrodur XPS
  Styropian ekstrudowany od dłuższego czasu gości w asortymencie firmy Styrodurxps, która cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów. zarówno wśród Klientów w Polsce, jak i w całej Europie. Popularność tę styropian XPS zawdzięcza temu, że po prostu doskonale spełnia swoje zadania. Nasze produkty opatrzone są metka ekologiczne i pochodzą od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość zawdzięczamy naszym klientom, gdyż w trosce o nich proponujemy wyłącznie profesjonalne produkty.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0