Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://konferencje-uniejow.pl     Konferencje-uniejow.pl 0.00 z 5 0
Konferencje-uniejow.pl - http://konferencje-uniejow.pl
ID w katalogu 12633
Tytuł Konferencje-uniejow.pl
Url http://konferencje-uniejow.pl
Opis Uniejów to doskonale położony region w województwie łódzkim na terenie którego odbywają się spotkania firmowe i konferencje. Ich organizację oferuje w takich miejscach jak Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Dom Pracy Twórczej, Zagroda Młynarska czy też Kasztel Rycerski. Jest to miejsce w którym można połączyć prace z wypoczynkiem i relaksem. Kolejną pozytywną cechą tego miejsca jest dogodny i szybki dojazd. Zadowolenie gwarantowane! Zapraszamy serdecznie!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe imprezy firmowe   imprezy firmowe Łódź   sale konferencyjne Warszawa   sale konferencyjne Łódź   konferencje
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Instalacje drenujące
  Wykwalifikowana firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudniająca tylko i wyłącznie specjalistów z tej branży. Szybkie, sprawne wykonywanie zleceń, precyzja, terminowość oraz niskie ceny (nie wpływające niekorzystnie na jakość świadczonych usług) to tylko niektóre zalety Zakładu Instalacji Sanitarnych z Wrocławia. Bogata oferta – czyszczenie mechaniczne zbiorników, drenaż rozsączający, aż po produkcję kolb pomiarowych wyróżnia to przedsiębiorstwo spośród wielu innych, oferujących podobne usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja > Usługi


2. MAREK DĄBROWSKI biuro projektowe w Olsztynie
  W Olsztynie posiada swoją siedzibę doceniane przez wielu klientów biuro projektowe MD Projekt. Realizuje szeroki zakres prac projektowych dotyczących budynków o rozmaitym przeznaczeniu. Działa w porozumieniu ze zleceniodawcą na każdym etapie projektowania, dzięki czemu każdy wstępny projekt jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb oraz wizji klienta. Doradza też wybór najbardziej efektywnych rozwiązań i właściwych materiałów budowlanych. MD Projekt przygotowuje oraz wydaje świadectwa energetyczne budynków. Na życzenie inwestora pracownicy firmy zajmują się kierowaniem budową i nadzorowaniem zgodności jej wykonania z planami. Po więcej informacji zerknij na witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Kawa espresso, Horeca, Vergnano, sprzedaż kawy.
  Jesteś miłośnikiem kawy? Lubisz dobrą, aromatyczną i smaczną kawę? Pora na wypróbowanie naszej oferty. Caffe Vergnano działa od 1882 roku. Oferujemy znakomitą kawę Horeca i espresso. Posiadamy w swojej ofercie taki kawy jak Espresso dolce '900, Espresso crema '800, Espresso rico '700, Espresso classico '600, nasz specjał Micela 1882 Espresso i wiele, wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Torby bawełniane
  Planując wyposażenie biura w artykuły biurowa wart zwrócić uwagę na ofertę Zielonego Biura. Firma oferuje swoim klientom ekologiczny asortyment biurowy powstały z naturalnych substancji (np. ze skrobi ziemniaczanej) lub też z materiałów recyklingowych (makulatury), ale nie tylko. Z usług Agencji reklamowej Róbeko korzysta wiele prestiżowych instytucji. Na długiej liście kontrahentów Róbeko znajdziemy: Fundację Ekologiczną Zielona Akcja, Bank Ochrony Środowiska SA, Ministerstwo Środowiska czy też Federację Zielonych Gaja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. Wypożyczalnia gastro rental HorecaService.pl
  Planujesz przyjęcie, konferencję czy inne wydarzenie? Skorzystaj z naszej pomocy. Horeca Service to kompleksowy gastro serwis i proponuje rozległy zakres usług z branży Ho Re Ca. Świadczymy usługi jako wypożyczalnia gastronomiczna (Kraków, Katowice) - możesz wypożyczyć u nas chociażby zastawę stołową, kieliszki, stoły i znacząco więcej. Następnym obszarem, w jakim funkcjonuje Horeca Group, jest aranżowanie cateringu dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, a także organizowanie spotkań i ich obsługa. Ponieważ gwarantujemy tak obszerny wybór usług, przygotowana przez nas propozycja zyskała powodzenie wśród wielu kontrahentów Horeca w Krakowie, Katowicach i okolicznych miastach. Sięgnij po szanse, które daje Ci profesjonalny wynajem w Krakowie - postaw na najlepszy poziom obsługi!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Gotowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0