Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.topcrm.pl     Crm 0.00 z 5 0
Crm - http://www.topcrm.pl
ID w katalogu 1264
Tytuł Crm
Url http://www.topcrm.pl
Opis Strona firmy TOPCRM z dziedziny IT oferującej crm jako profesjonalne rozwiązanie dla małych i dużych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie wspomaga proces sprzedaży oraz dostarcza odpowiedzialnym pracownikom kompletnych informacji na temat klientów. Zapraszamy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe crm
Data Jan 29, 2009
Imię kontaktowe Karolina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Pompy wysokiego ciśnienia
  Nasza firma działa na rynku od 1999 roku, jednak od 2009 dystrybuujemy profesjonalne urządzenia czyszczące duńskiej firmy Den Jet. Polecamy solidne i skuteczne agregaty wysokociśnieniowe myjące zimną lub gorącą wodą. Ofertę współpracy dedykujemy głównie klientom działającym w branży przemysłowej, morskiej oraz dla firm zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem. U nas znajdą Państwo agregaty z napędem spalinowym, elektrycznym, hydraulicznym i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. SYSTEM Archiwizacja Dokumentów
  Archiwizacja dokumentów jest naszym wyzwaniem od 12 lat. W tym czasie współpracowaliśmy z blisko 1000 podmiotów gospodarczych oraz administracją państwową, samorządową, innymi jednostkami publicznymi. Olbrzymie doświadczenie (o czym świadczą nasze referencje) umożliwia wszystkim naszym klientom zaproponowanie przez nas optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce. Nasze działania obejmują w szczególności:
• Archiwizacja i porządkowanie dokumentów
• Organizacja Archiwów Zakładowych i Składnic Akt
• Przechowywanie dokumentów
• Opracowanie normatywów kancelaryjno-archiwalnych: instrukcja kancelaryjna, jednolity rzeczowy wykaz akt, instrukcja archiwalna
• Brakowanie, niszczenie dokumentów
• Dystrybucja materiałów biurowych właściwych do archiwizacji dokumentów – pudełka i teczki bezkwasowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. tani roaming
  Firma Core-Tel Sp. z o. o. jest firma telekomunikacyjna - dystrybutorem międzynarodowych kart SIM w systemie prepaid dodoładowań bezpośrednich, aparatów telefonicznych GSM oraz telefonow satelitarnych. Nasza oferta skierowana jest do osób dużo podróżujących oraz wszystkich zainteresowanych międzynarodowym planem numeracyjnym GSM i tanimi połączeniami telefonicznymi za granica, by placic mniej lub w ogole za polaczenia w roaminigu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Redacto korekta publikacji
  Zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszej firmy, a także z korekty i redakcji tekstów. Tłumaczymy teksty pisemne z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Oferujemy możliwość wykonania tłumaczeń, bądź korekty tekstu w trybie ekspresowym. Podstawą naszej działalności jest rzetelność przy wykonywaniu zadań, dokładność oraz terminowość. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Transport jachtu
  Chcesz kupić jacht lub łódź ale nie możesz się zdecydować? Potrzebujesz fachowej porady profesjonalistów przy zakupie jachtu? Nie masz jak przetransportować jachtu a zależy Ci na czasie? Firma Waterworld jest odpowiedzią i rozwiązaniem na wszystkie te problemy. Waterworld to firma, które świadczy profesjonalne usługi bezpiecznego transportu jachtów i łodzi- jachty kilowe, łodzie motorowe, jachty typu kim kiler oraz wiele innych. Specjalne przyczepy umożliwiają bezpieczny przewóz na terenie Polski oraz Europy. Ponadto, firma doradza oraz pomaga wybrać odpowiedni jacht czy łódź, które spełnią Wasze oczekiwania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0