Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://domibiznes.pl     Portal ogłoszeń nieruchomości - Domibiznes.pl 0.00 z 5 0
Portal ogłoszeń nieruchomości - Domibiznes.pl - http://domibiznes.pl
ID w katalogu 12646
Tytuł Portal ogłoszeń nieruchomości - Domibiznes.pl
Url http://domibiznes.pl
Opis Portal internetowy Dom i Biznes od kilku lat profesjonalnie jest prowadzony przez łódzką firmę A &A Marketing, która zajmuje się usługami wynajmowania, sprzedaży oraz administrowania komercyjnych nieruchomości. Możesz także liczyć na profesjonalnie doradztwo i pomoc w wykorzystaniu przestrzeni niezbędnej dla Ciebie do prowadzenia działalności biurowej, handlowej, magazynowej. Zapoznaj się z najnowszymi ofertami. Zachęcamy do odwiedzenia portalu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości   biura   działki budowlane   magazyny   mieszkania
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. dobrzekupic.pl > Nieruchomości > Ogłoszenia > Kupię > Sprzedam > Mieszkanie > Dom > Działka
  Darmowe zamieszczanie ogłoszeń nieruchomości. Mieszkania, domy, działki, lokale, garaże, grunty i podobne. Sprzedam, kupię, wynajmę, zamienię. Darmowe porady i artykuły prawne związane z nieruchomościami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Nieruchomości Białystok
  Astro Nieruchomości - Biuro nieruchomości Białystok. Mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe. Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami, specjalizuje się w mieszkaniach, domach, działkach i lokalach użytkowych, położonych w Białymstoku i okolicy. Nasz zespół składa się z agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w negocjacjach , sprzedaży i obsłudze klientów. Nasze usługi obejmują między innymi : pełną obsługę prowadzonych transakcji kupna sprzedaży czy wynajmu nieruchomości od sprawdzenia stanu prawnego poprzez prezentację, umowy notarialne, rozliczenia stron ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami czy zarządcami oraz dostawcami mediów udzielamy pomocy w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane


3. Zamek Prószkowskich
  Zamek znajduje się w centrum miasta, usytuowany jest na wzniesieniu, z którego rozciąga się piękny widok na uzdrowiskową okolicę.
Podstawowe informacje
• Powierzchnia użytkowa ok. 3 793 mkw
• Powierzchnia zabudowy ok. 1 472 mkw
• Powierzchnia działki ok. 1,2 hektara
• Zamek w dobrym stanie co widać na zdjęciach.

Na terenie działek znajdują się: budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 142,9 m2 (powierzchnia użytkowa 122,3 m2) o kubaturze 371 m3, zasieki na opał - 89,6 m2, budynek byłego internatu - pow. zabudowy 260 m2.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


4. Skup domów w Trójmieście
  Skup nieruchomości w Trójmieście specjalizuje się w skupowaniu nieruchomości mieszkalnych, działek oraz lokali użytkowych. Bez znaczenia jest ich stan techniczny. Nieruchomości mogą być również zadłużone. Transakcje prowadzone są możliwie jak najszybciej. Klienci mogą otrzymać płatność gotówką. Wstępna wycena jest prowadzona przez stronę www, natomiast później wyceny dokonuje profesjonalny rzeczoznawca. Firma zapewnia swoim klientom obsługę notarialną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Developer z Bydgoszczy - RED Co.
  RED Co. to firma deweloperska z dużym potencjałem. Funkcjonujemy w takich miejscowościach jak Inowrocław, Bydgoszcz czy Toruń. Propozycja mieszkaniowa firmy RED Co. obejmuje sporociekawych inwestycji na terenie wspomnianych miast. Każda z nich gwarantuje ciszę i spokój, natomiast wygodna lokalizacja powoduje, że dojazd do głównych części miasta trwa dosłownie moment. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lokalu mieszkalnego we wspomnianych lokalizacjach, nie powstrzymuj się - skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Chętnie zaprezentujemy Ci elementy propozycji. Na pewno będziesz zaskoczony tym, co RED Co. chce Ci zaoferować!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0