Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://katowice.wspkorczak.eu    
Katowice.wspkorczak.eu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Katowice.wspkorczak.eu - http://katowice.wspkorczak.eu
ID w katalogu 12650
Tytuł Katowice.wspkorczak.eu
Url http://katowice.wspkorczak.eu
Opis Działalnością Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie jest kształcenie osób na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna oraz pedagogika socjalna na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Dostępne są też ciekawe kierunki na studiach podyplomowych, czy też szereg kursów i szkoleń przeznaczonych nie tylko dla studentów i absolwentów, ale też i dla nauczycieli czy osób bezrobotnych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja
Słowa kluczowe studia podyplomowe   szkoła wyższa   praca socjalna   studia   wyższa szkoła
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja
1. Baltikum
  Niepaństwowa szkoła wyższa Collegium Balticum w Szczecinie z radością zaprasza do siebie wszystkie osoby chcące podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskać wyższe wykształcenie odbywając innowacyjne kursy przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych metod pedagogicznych a także po prostu wszystkich głodnych wiedzy. Collegium Balticum oferuje dwuletnie oraz jednoroczne studia. Nauczamy na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny.
Katalog:   Nauka i Edukacja
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


2. Kursy matematyczne - matematycznyswiat.pl
  Twój problem to zadania matematyczne? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się ze stroną matematycznyswiat.pl strona matematycznyswiat.pl jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Co do szczegółów, na pewno musisz mieć na uwadze wychodzenie naprzeciw różnym oczekiwaniom.
Dokładnie rzecz ujmując, poruszane działy dzielą się w następujący sposób: szkoła podstawowa, liceum/technikum, matura i studia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz tylko jedno rozwiązanie oczywiście chodzi o dokładne zapoznanie się z witryną.
Katalog:   Nauka i Edukacja


3. Zerówka
  Przedszkole Prywatne nr 9 w Krakowie to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie. Rodzinna atmosfera, jaką zapewniamy, oraz indywidualne podejście, sprzyjające pełnej adaptacji każdego dziecka sprawia, ze rodzic ma pewność, że jego pociecha jest dobrze zaopiekowana. Zapewniamy codzienne lekcje języka angielskiego, bogatą bazę dydaktyczno-metariałową oraz jasno wypracowany i wdrażany system wartości społeczno-moralnych. Nasze przedszkole posiada profil artystyczny, doskonalący talenty dzieci.
Katalog:   Nauka i Edukacja


4. Studia pedagogiczne w Warszawie - eu.edu.pl
  Wszystkich tych, którzy chcieliby studiować w Warszawie zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Europejskiej Uczelni Informatyczno - Ekonomicznej. Jest bardzo dużo atutów nauki na właśnie tej uczelni, na bardzo duże uznanie zasługuje bardzo profesjonalna kadra, przyjazne podejście do studentów, bardzo duża ilość kierunków, z których znaczna część jest bardzo ambitna. Jeżeli zafrapowała ciebie nasza propozycja, zapraszamy całym sercem do jak najszybszego zapoznania się z jej detalami na naszej stronie internetowej, ponieważ to właśnie tam znajdą Państwo rzetelne informacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja


5. MATURA Z MATEMATYKI, DZI?I NAM MATEMATYKA STAJE SI?PRZYST?NIEJSZA
  Matematyka portal - zawiera wiele przydatnych i ciekawych informacji niezbędnych w czasie przygotowywania się do egzaminów związanych z matematyką.
Matematyka portal - www.matematyka.pl, matematyka portal, matematyka, zadania, rozwiązania, wzory, przykłady, podstawówka, gimnazjum, liceum, matura,
Katalog:   Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0