Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE https://strefabytu.pl     Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju 5.00 z 5 1
Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju - https://strefabytu.pl
ID w katalogu 12659
Tytuł Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
Url https://strefabytu.pl
Opis Profilem działalności centrum psychoterapii i rozwoju Strefa Bytu są terapie oraz konsultacje psychologiczne. Oferta skierowana jest do wszystkich osób potrzebujących pomocy psychologicznej, w tym nie tylko do dorosłych, ale też i do dzieci i młodzieży. Z konsultacji oraz terapii skorzystać mogą ponadto rodzice oraz pary. Prowadzone są także profesjonalne warsztaty psychoterapeutyczne. W ofercie dostępne są także konsultacje i terapie dla biznesu.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe psycholog   psycholog katowice   psycholog dziecięcy katowice   psychoterapeuta katowice
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Testy dla przewoźników
  Zapraszam wszystkich przewoźników, którzy właśnie przygotowują się do egzaminów na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego. Oferuję Państwu 1095 rzetelnie przygotowanych pytań wraz z odpowiedziami, które pomogą przygotować się Państwu do końcowego egzaminu. Testy dotyczą przewozu krajowego oraz międzynarodowego - przewóz osób oraz rzeczy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania i zapotrzebowania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Prezentacje maturalne
  Prezentacje maturalne z języka polskiego. Nasza strona to zbiór wielu prac maturalnych, a staranniej ujmując wypowiedź to prezentacje maturalne z języka polskiego, które dla wielu maturzystów są zmorą ostatniej klasy. Jak wiemy od niedawna w obieg poszła matura z matematyki, na nieszczęście nie zaliczana prze wielu słuchaczy. Skutkiem czego taki maturzysta musi zaliczyć pozytywnie pozostałość egzaminów, by podejść do poprawki, i tu jest trudność. Nie każdy jest i humanistą i matematykiem. By podołać tak skomplikowanemu wyzwaniu zajrzyj na odpowiednie witryny, gdzie odkryjesz prezentacje maturalne z języka polskie ocenione na perfekcyjną ilość punktów. Odnajdziesz tu nie tylko gotowe prace maturalne, lecz i ofertę indywidualnej usługi, nieco droższej, lecz korzystniejszej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Porady dla dziewczyn
  Strona jest przeznaczona dla dziewcząt w wieku dojrzewania. Pomaga poznać funkcjonowanie cyklu miesiączkowego. Publikowane są artykuły dotyczące higieny kobiecej oraz doświadczanych emocji. Dodatkowo, na stronie poruszane są kwestię relacji międzyludzkich, zarówno z bliskimi, przyjaciółmi, jak również tematyka randek. Dziewczęta mogą ponadto zapoznać się z produktami Always, Tampax i Descreet, które chronią je w czasie menstruacji. Udostępniane są również ciekawe quizy oraz filmiki.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Kursy - Nauka języka angielskiego w Bydgoszczy
  Każda osoba, która chce szybko, w skuteczny sposób i w przyjemnych warunkach uczyć się angielskiego, powinna przyjrzeć się z bliska ofercie naszej szkoły językowej. Dzięki temu, można szybko się dowiedzieć, jak wiele można będzie zyskać, gdy ktoś zdecyduje się na kursy u nas. Sprawdźcie koniecznie szczegóły, a następnie za pośrednictwem danych dostępnych na stronie, po prostu skontaktujcie się ze szkołą. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Została ona przedstawiona na stronie bydgoszczangielski.pl
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Korepetycje ogłoszenia
  Twoje dziecko potrzebuje korepetycji? Widzisz, ze trzeba mu pomóc w opanowaniu bieżącego lub zaległego materiału? Na naszej stronie internetowej znajdziesz oferty wielu doświadczonych korepetytorów z wielu dziedzin nauki. Nie wahaj się, wybrałeś doskonały sposób na poprawienie wyników w nauce Twojego dziecka. Istnieje również możliwość zamieszczenia taniej reklamy w naszym serwisie. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania storn do serwisu www.korepetycje-edu.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0