Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE https://strefabytu.pl     Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju 5.00 z 5 1
Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju - https://strefabytu.pl
ID w katalogu 12659
Tytuł Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
Url https://strefabytu.pl
Opis Profilem działalności centrum psychoterapii i rozwoju Strefa Bytu są terapie oraz konsultacje psychologiczne. Oferta skierowana jest do wszystkich osób potrzebujących pomocy psychologicznej, w tym nie tylko do dorosłych, ale też i do dzieci i młodzieży. Z konsultacji oraz terapii skorzystać mogą ponadto rodzice oraz pary. Prowadzone są także profesjonalne warsztaty psychoterapeutyczne. W ofercie dostępne są także konsultacje i terapie dla biznesu.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe psycholog   psycholog katowice   psycholog dziecięcy katowice   psychoterapeuta katowice
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Centrum edukacyjne Wilga
  Daglezja to położony w sąsiedztwie Torunia hotel, zajmujący się również organizowaniem konferencji. Dysponuje pokojami jedno, dwu oraz trzyosobowymi. Ponadto, istnieje możliwość wynajęcia apartamentów oraz pokojów studio. W hotelu działa restauracja, w której można zorganizować imprezę na około siedemdziesięciu gości. Wilga jest natomiast ośrodkiem edukacji ekologicznej, który proponuje gościom zielone szkoły oraz wyjazdy kolonijne. Ośrodek również posiada salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić osiemdziesiąt osób.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Terapia logopedyczna w Warszawie
  Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu usług związanych z pracą z dziećmi oraz młodzieżą, którzy mają problemy logopedyczne lub neurologopedyczne. Doświadczeni specjaliści są w stanie zapewnić wykonanie terapii zgodnie ze sprawdzonymi metodami. Oferujemy również realizowanie korepetycji zarówno języka polskiego jak tez konsultacji polonistycznych. Realizujemy pracę nad materiałem pozwalającym na przyswojenie gramatyki, ortografii, interpunkcji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. PMS Labs - Komputerowe Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem
  PMS Labs oferuje stworzenie oraz wdrożenie systemów programowych, które usprawniają działanie firm. Dodatkowo, gwarantowana jest tak zwana opieka powdrożeniowa, stanowiąca wsparcie techniczne. W tym zakresie PMS Labs obecnie współpracuje z 85 klientami. Proponowane oprogramowanie ułatwia zarządzanie dokumentami, komputerami oraz pomaga w tworzeniu analiz biznesowych. Firma dostarcza także rozwiązania IT przeznaczone dla hoteli i restauracji, zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Coach Inspiration strona Artura Tołłoczko
  Strona coacha Artura Tołłoczko, oferująca informacje na temat coachingu, coachingu w polsce oraz fragmenty twórczości. Autor jest współwłaścicielem firmy Global Inspiration s.c. oferującej coaching, doradztwo i szkolenia oraz będącej jedynym na Polskę przedstawicielem szkoleń i narzędzi psychometrycznych jak np. profile osobowości, profile zespołowe, profile krzyżowe szef - podwładny itp. firmy szkoleniowo - doradczej z Atlanty US Right Path Resources.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. IGNATIANUM studia pedagogiczne w Krakowie
  Akademia Ignatianum w Krakowie prowadzi studia na Wydziale Filozoficznym oraz Pedagogicznym. Ośrodek dydaktyczno-naukowy jezuitów funkcjonuje od końca dziewiętnastego wieku. Współcześnie można się tu uczyć na takich kierunkach jak filozofia, kulturoznawstwo, psychologia, politologia oraz wiele innych. Proponujemy także szereg studiów podyplomowych. Mamy dobrze wyposażoną bibliotekę. W naszym Międzywydziałowym Studium Języków Obcych kształcimy studentów w zakresie języków obcych. Na każdym z kierunków w naszej uczelni gwarantujemy najlepszą kadrę naukową, jaka jest nastawiona na studentów oraz rozwiązywanie ich wątpliwości. Dowiedz się więcej na naszej witrynie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0