Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://pointmanager.pl     System obsługi klubów squashowych 0.00 z 5 0
System obsługi klubów squashowych - http://pointmanager.pl
ID w katalogu 12661
Tytuł System obsługi klubów squashowych
Url http://pointmanager.pl
Opis PointManager to aplikacja dedykowana właścicielom kortów tenisowych, którzy chcą w sposób optymalny ekonomicznie obsługiwać swoich klientów. PointManager zawiera, np. moduł rezerwacji online czy organizacji zawodów. Nasza aplikacja działa na tabletach i smartfonach. Umożliwiamy też jej bezpłatne testowanie przez trzydzieści dni. Zarządzanie grafikiem dnia z naszym programem stanie się banalnie proste i obniży straty spowodowane rotacjami frekwencji.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe squash   pointmanager.pl   Point Manager   System obsługi klubów squashowych
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Systemy informatyczne
  Systemy informatyczne wdrażane przez agencję reklamową Idea4you cechują się stabilnością działania i bezpieczeństwem informacji.
Systemy dobierane są do indywidualnych potrzeb firmy- na ich podstawie dostarczany jest odpowiednio skonfigurowany sprzęt, lub też samo oprogramowanie.
Witryna www agencji zawiera dział portfolio, dzięki któremu zapoznają się Państwo z wybranymi realizacjami. Wdrażaliśmy już systemy dla firm i instytucji każdej wielkości- od małych przedsiębiorstw a kończąc na międzynarodowej korporacji.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. call center
  Call center QUMAK-SEKOM SA - integracja systemów informatycznych (CRM, Call Center - integracja sieciowa, biznesowa, aplikacji).Zapewniamy integracja systemów informatycznych na najwyższym poziomie, zapewniając najnowocześniejszy rozwiązania i najnowsze metody
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Usługi


3. erp
  BPSC specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagających zarządzanie klasy MRPII/ERP. Jesteśmy największym polskim dostawcą systemów tej klasy. Według raportu biura badawczo - analitycznego DiS, BPSC jest liderem wśród dostawców ERP pod względem liczby nowych wdrożeń. Sztandarowym produktem BPSC jest w pełni zintegrowany pakiet klasy MRPII/ERP - Impuls 5. System należy obecnie do wiodących rozwiązań na polskim rynku ERP. Korzysta z niego już ponad 450 przedsiębiorstw reprezentujacych różne branże gospodarki. O sukcesie BPSC jako dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych świadczy przede wszystkim stale rosnąca liczba firm, które zdecydowały się na współpracę z nami. Nasze systemy doskonale sprawdzają się w średnich i dużych przedsiębiorstwach o rozmaitej strukturze organizacyjnej. Dzięki modułowej budowie, skalowalności i uniwersalnym standardom, na jakich są oparte, spełniają wymagania różnych branż gospodarki.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Zarządzanie projektami - meritoapp.pl
  Nasz system zarządzania projektami jest intuicyjną oraz nowoczesną aplikacją, która może być obsługiwana w sposób zdalny i pozwala na regularne oraz efektywne kontrolowanie projektów oraz efektywne nimi zarządzania. Za pośrednictwem systemu możliwe jest sprawdzania informacji dotyczących realizowania projektów oraz działania poszczególnych użytkowników, pracowników w zakresie realizowania wyznaczonych zadań w ramach poszczególnych projektów. Więcej na stronie www.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Program do układania grafików pracy
  Nasza firma dostarcza zarówno firmom a także instytucjom doskonale przygotowane oraz nowoczesne oprogramowanie, które jest przygotowane w sposób, który ma ułatwić przygotowanie grafików pracy w zakładach pracy działających w różny sposób. Oferujemy oprogramowanie , które pozwala na zapewnienie zarówno automatycznego przygotowania grafików pracy a jednocześnie weryfikowania zgodności grafików z regułami prawa pracy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0