Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.praca-chorzow.info     Www.praca-chorzow.info 0.00 z 5 0
Www.praca-chorzow.info - http://www.praca-chorzow.info
ID w katalogu 12699
Tytuł Www.praca-chorzow.info
Url http://www.praca-chorzow.info
Opis W naszej ofercie znajdą Państwo oferty pracy z Chorzowa i okolic. Od dłuższego czasu prowadzimy portal z ogłoszeniami o pracę właśnie z Chorzowa i pobliskich miast. Za pośrednictwem naszego serwisu pracę znalazło mnóstwo osób a pracodawcy zyskali solidnych i pracowitych pracowników. Umieszczenie oferty kosztuje dwadzieścia złotych. Z kolei samo jej dodanie jest bardzo proste i nie zajmuje więcej niż pięć minut czasu. Zapraszamy wszystkich na praca-chorzow.info
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Słowa kluczowe chorzów praca   ogłoszenia o pracę chorzów   serwis pracy z chorzowa   oferty pracy chorzów   praca-chorzow.info
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
1. W&BS Rozwiązania Personalne
  Rekrutacja wysokiej klasy specjalistów, pozyskiwanie pracowników metodą headhuntingu, baza inżynierów i kierowników.

W&BS Rozwiązania Personalne specjalizuje się w rekrutacji pracowników z uprawnieniami dla branży budowlanej, instalacyjnej i energetycznej.

Pozyskiwanie wyspecjalizowanej kadry na stanowiska:
Dyrektor Kontraktu, Kierownik Projektu, Kierownik Budowy, Kierownik Robót, Inżynier Budowy, Kadrę Wytwórni Mas Bitumicznych, Wykwalifikowanych pracowników fizycznych oraz operatorów sprzętu budowlanego,
A także doświadczonych specjalistów w poszczególnych dziedzinach budownictwa:
Specjalista ds. technicznych, Specjalista ds. produkcji, Specjalista ds. ofertowania, kosztorysowania, Specjalista ds. pozyskiwania kontraktów, Specjalista ds. finansowo-księgowych, rozliczeń kontraktów, Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia.

Zakres usług obejmuje m.in.:
Executive Search – pozyskanie wyspecjalizowanych kandydatów,
posiadających deficytowe na rynku pracy doświadczenie i kompetencje.

Assessment Centre – kompleksowa i trafna ocena kandydatów pod kątem wymagań danego stanowiska, pozwala w sposób rzetelny zweryfikować predyspozycje zawodowe.

Testy – przeprowadzane na zlecenie Klienta, pozwalają zweryfikować kompetencje językowe, merytoryczne, psychologiczne kandydatów w kontekście wymagań danego stanowiska.

Weryfikacja referencji – pozyskiwanie informacji od byłych pracodawców na temat
efektywności i jakości pracy na poprzednich stanowiskach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Oferty pracy z Będzina
  Oferujemy usługi związane z umieszczaniem ogłoszeń o pracę. Na stronie internetowej praca-bedzin.pl znajdą Państwo wiele ogłoszeń o pracę, ale również mogą umieścić swoje własne za cenę dwudziestu złotych za ogłoszenie. W kilka chwil umieszczą Państwo ogłoszenia dotyczące konkretnych miast, takich jak Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. Praca w Rzeszowie
  Ogłoszenia lokalne z Rzeszowa w kilku działach skierowane do wszystkich odwiedzających nie zależnie od płci i stopnia wykorzystywania obsługi Internetu. Od tej chwili w swoim zaciszu możesz szukać nowego lokalu, wybrać kosmetyczkę lub szukać atrakcyjnej pracy w Rzeszowie. Wszystko za darmo bez uciążliwych logowań, odwiedzasz nasz serwis następnie publikujesz ogłoszenia za pomocą formularza i już się ono wyświetla. Akceptujemy ogłoszenia z Rzeszowa, wszystkie pozostałe są z miejsca usuwane.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Regiony , miasta > Podkarpackie


4. Praca dla starszych za granicą
  Masz dosyć szukania pracy i publikowania ogłoszeń typu „szukam pracy za granicą”!? Zapoznaj się z ofertą agencji zatrudnienia i pracy tymczasowej Work Express. Działamy na rynku HR od 2004 roku koncentrując swoje działania na kompleksowej organizacji zatrudnienia pracowników tymczasowych w kraju oraz w wielu popularnych krajach Unii Europejskiej. Praca dla starszych za granicą to jeden z priorytetowych obszarów naszego działania. Wysokie kompetencje naszych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam w pełni zaspokajać potrzeby wszystkich naszych klientów, których traktujemy jak partnerów, a ich zaufanie jest dla nas najcenniejsze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Oferty pracy - Piekary Śląskie
  Serwis internetowy praca-piekary.pl to ogłoszenia o pracę w Piekarach Śląskich, ale również miastach takich jak Beskidzka, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wadowice, Wisła, Zabrze, Żory, Żywiec. Koszt dodania samego ogłoszenia o pracy bez wyróżnień to 20 złotych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami oraz poszczególnymi udogodnieniami dla samych szukających pracowników. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0