Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.prawna.eu     Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506 0.00 z 5 0
Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506 - http://www.prawna.eu
ID w katalogu 12733
Tytuł Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506
Url http://www.prawna.eu
Opis Zastanawiasz się nad wyborem adwokata? Chciałbyś dowiedzieć się o możliwych rozwiązaniach dla swojego problem? Zdajesz sobie sprawę, że zlecenie sprawy profesjonaliście, który kompleksowo rozważy wszystkie aspekty sprawy i zwróci Twoja uwagę na to co istotne dla Ciebie daje najlepszą gwarancję osiągnięcia celu, o który Ci chodzi. Prawnicy z kancelarii prawna.eu specjalizują się w sprawach Rodzinnych, Cywilnych oraz Karnych wykonując powierzone im obowiązki wedle najwyższych standardów, odpowiadając na bieżąco na pytania, wątpliwości klientów. Prawnicy Ci są przekonani, że im lepiej sam klient rozumie istotę swojego problemu i to co się w sprawie na bieżąco dzieje tym bardziej jest spokojny i tym bardziej pewnie zmierzamy do wspólnego celu. Polecamy i Zapraszamy prawników z kancelarii prawna.eu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie
Słowa kluczowe adwokat lublin   prawnik lublin   adwokaci lublin   porady prawne lublin   kancelaria adwokacka lublin
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. KANCELARIA ADWOKACKA ANDRZEJ MIASTKOWSKI pisma procesowe - Słupca
  Pomoc oraz obsługa prawna, a ponadto reprezentowanie m.in. przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym i innymi instytucjami gwarantowana jest przez mecenas Joannę Szarletę-Miastkowską oraz adwokat Andrzeja Miastkowskiego, jacy prowadzą swoje kancelarie w Koninie. Klientom gwarantowane jest sporządzanie kontraktów menadżerskich, opracowywanie regulaminów pracy, czy też regulaminów wynagradzania i innych aktów wewnętrznych i in. Adwokaci, jeśli sprawa tego wymaga, nawiązują współpracę z notariuszami, komornikami, radcami prawnymi oraz wieloma innymi specjalistami. Szczegółowe wiadomości połączone z działalnością kancelarii można odnaleźć na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ, Kancelaria Notarialna we Wrocławiu
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w prowadzonej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a ponadto przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, odpisów aktów oraz sporządzanie innych czynności, które wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela darmowych informacji na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe wiadomości znajdują się na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie
  Korzystając z usług naszej kancelarii prawnej GP mają Państwo zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Ofertę adresujemy głównie dla przedsiębiorców. Jesteśmy zespołem ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w obrębie prawa administracyjnego, gospodarczego, finansów, własności intelektualnej, prawa marketingu i innych. W ofercie doradztwo prawne, reprezentowanie przed sądem, pomoc w sporządzaniu pism procesowych. Jeżeli zainteresowała ciebie nasza oferta, to zachęcamy gorąco do szybkiego zaznajomienia się z jej detalami na naszej stronie internetowej, jako, że to tam właśnie odnajdziesz obszerne informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Rejestracja giodo solidnepbi.pl
  Nasza firma działa na rynku realizowania usług z zakresu danych osobowych dla firm począwszy od tworzenia niezbędnej dokumentacji, aż po realizowanie regularnych szkoleń dla pracowników, którzy zajmują się obsługiwaniem, przetwarzaniem baz danych. Nasze usługi pozwalają na zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa w zakresie realizowania obsługi baz danych zgodnie z prawem, co pozwala na ograniczenie zagrożeń i możliwych kar. Jeśli zainteresowała cię nasza propozycja, to całym sercem zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z jej detalami na naszej witrynie www, gdyż to właśnie tam znajdziesz dogłębne dane o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat we Wrocławiu
  Kancelaria Adwokacka Prawo Spadkowe. Jesteśmy kancelarią, która swoją siedzibę posiada we Wrocławiu. Chętnie pomagamy wszystkim, którzy potrzebują porady prawnej w zakresie prawa spadkowego. Do usług, które świadczy nasza kancelaria należą między innymi: stwierdzanie nabycia spadku na podstawie ustawy lub testamentu, porady dotyczące przyjmowania spadku wprost bądź z dobrodziejstwem inwentarza, uznania spadkobiercy niegodnym dziedziczenia i wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0