Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.prawna.eu     Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506 0.00 z 5 0
Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506 - http://www.prawna.eu
ID w katalogu 12733
Tytuł Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506
Url http://www.prawna.eu
Opis Zastanawiasz się nad wyborem adwokata? Chciałbyś dowiedzieć się o możliwych rozwiązaniach dla swojego problem? Zdajesz sobie sprawę, że zlecenie sprawy profesjonaliście, który kompleksowo rozważy wszystkie aspekty sprawy i zwróci Twoja uwagę na to co istotne dla Ciebie daje najlepszą gwarancję osiągnięcia celu, o który Ci chodzi. Prawnicy z kancelarii prawna.eu specjalizują się w sprawach Rodzinnych, Cywilnych oraz Karnych wykonując powierzone im obowiązki wedle najwyższych standardów, odpowiadając na bieżąco na pytania, wątpliwości klientów. Prawnicy Ci są przekonani, że im lepiej sam klient rozumie istotę swojego problemu i to co się w sprawie na bieżąco dzieje tym bardziej jest spokojny i tym bardziej pewnie zmierzamy do wspólnego celu. Polecamy i Zapraszamy prawników z kancelarii prawna.eu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie
Słowa kluczowe adwokat lublin   prawnik lublin   adwokaci lublin   porady prawne lublin   kancelaria adwokacka lublin
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka
  Zapraszamy klientów indywidualnych, firmy i instytucje poszukujące adwokata lub porady prawnej. Kancelaria Adwokacka Mec. Pawła Ciska zlokalizowana w Łańcucie specjalizuje się w prawie karnym oraz rodzinnym. Naszych klientów reprezentujemy w postępowaniach sądowych (jako obrońca lub pełnomocnik) oraz reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych w czasie postępowania karnego. Zajmujemy się również sprawami egzekucji komorniczej (reprezentujemy interesy wierzycieli lub dłużników).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Porada prawna - Gdańsk
  Pozwala się jednak, by małoletni pracownik pracował 7 godzin dziennie, jednak nie więcej niż 35 godzin w tygodniu. Zgodnie z prawem pracownik małoletni może być zatrudniony praktycznie na każdy rodzaj dostępnej umowy. Dodatkowo pracodawca ma możliwość stosowania kar pieniężnych, które przewidziane zostały w kodeksie pracy. Pracownik posiada także swoje prawa, jeżeli pracodawca nie wypłacił w należnym terminie wynagrodzenia lub bezpodstawnie obniżył jego wysokość – np. przekroczył swoje uprawnienia w tym zakresie. W takich przypadkach pracownik ma pełne prawo do zażądania należnych odsetek od pracodawcy za opóźnienie wypłaty wynagrodzenia. Dodatkowo pracodawca podlega grzywnie karnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. TMH - obsługa prawna, kancelaria radcy prawnego
  Kancelaria adwokacka TMH z Rzeszowa świadczy pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie. Naszym sukcesem jest każda pozytywnie zakończona sprawa i zadowolony klient. Zawsze poszukujemy optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie. Radca prawny i prawnik zapewnia kompleksowość usług, w tym doradztwo i pomoc w sporządzaniu pism procesowych, udział w negocjacjach biznesowych, reprezentowanie klienta przed sądem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Świadczenia z tytułu wypadku przy pracy
  Specjalizacją naszej firmy jest odzyskiwanie odszkodowań za wypadek powstały podczas pracy. Działamy na terenie całej Polski. Poprzez właściwie podjęte kroki i profesjonalizm działania odzyskujemy dla naszych klientów znaczne odszkodowania. Skuteczność to nasz największy atut. Zaraz za nim możemy wymienić indywidualne podejście do klienta, empatię i zrozumienie danej sytuacji. Odszkodowanie za wypadek przy pracy zgłoś się do nas, jeśli uważasz, że należą ci się pieniądze z tego właśnie tytułu. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Http://kancelariapawelczak.pl/
  Jeśli szukacie dobrej oferty pomocy prawnej można zdecydować się na usługi Radcy Prawnego Doroty Pawełczak. Profesjonalnie przygotowana kancelaria prawna gwarantuje najwyższą starannością i pełne zaangażowanie. Będziemy w stanie pomóc w różnych problemach reprezentując klientów przed sądami. Gwarantujemy profesjonalną ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie jakie posiada Radca Prawny sprawi, że każdy klient może oczekiwać reprezentacji na wysokim poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0