Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.prawna.eu     Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506 0.00 z 5 0
Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506 - http://www.prawna.eu
ID w katalogu 12733
Tytuł Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506
Url http://www.prawna.eu
Opis Zastanawiasz się nad wyborem adwokata? Chciałbyś dowiedzieć się o możliwych rozwiązaniach dla swojego problem? Zdajesz sobie sprawę, że zlecenie sprawy profesjonaliście, który kompleksowo rozważy wszystkie aspekty sprawy i zwróci Twoja uwagę na to co istotne dla Ciebie daje najlepszą gwarancję osiągnięcia celu, o który Ci chodzi. Prawnicy z kancelarii prawna.eu specjalizują się w sprawach Rodzinnych, Cywilnych oraz Karnych wykonując powierzone im obowiązki wedle najwyższych standardów, odpowiadając na bieżąco na pytania, wątpliwości klientów. Prawnicy Ci są przekonani, że im lepiej sam klient rozumie istotę swojego problemu i to co się w sprawie na bieżąco dzieje tym bardziej jest spokojny i tym bardziej pewnie zmierzamy do wspólnego celu. Polecamy i Zapraszamy prawników z kancelarii prawna.eu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie
Słowa kluczowe adwokat lublin   prawnik lublin   adwokaci lublin   porady prawne lublin   kancelaria adwokacka lublin
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna w Łodzi - pomykala.com.pl
  Nasza kancelaria prawna kieruje ofertę zarówno do osób prywatnych a także do klientów firmowych. Zapewniamy szeroki zakres usług związany z prawem cywilnym jak też obrotem gospodarczym. Posiadamy doświadczony zespół prawników, który pozwala nam zapewnić naszym klientom reprezentowanie w ramach procesów sądowych. Świadczymy również kompleksowe usługi prawne na rzecz wszelkiego typu stowarzyszeń a także fundacji. Osoby zaciekawione zaprezentowaną propozycją zachęcamy całym sercem do szybkiego wejścia na naszą witrynę www, ponieważ to właśnie tam odnajdziesz wiele drobiazgowych informacji o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Odstąpienie od umowy kupna auta - prawnicyodmotoryzacji.pl
  Polski rynek motoryzacyjny jest niezwykle trudny. Potrzeba specjalistycznej wiedzy, aby na nim działać, jak i nim zarządzać. Prawnicyodmotoryzacji.pl to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnych porad prawnych dotyczących takich zagadnień, jak rękojmia samochód, zwrot zakupionego samochodu do komisu. Przygotowany zostanie również pozew wady ukryte w samochodzie, a także zostaną przeprowadzone wszystkie działanie pozwalające na to, aby reklamacja samochodu została uwzględniona zgodnie z oczekiwaniami jego posiadacza.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawnik
  Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania ze środków z Unii Europejskiej. Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań, rent i zadośćuczynień. Udzielmy porad i konsultacji prawnych. Opiniujemy i przygotowujemy projekty umów, uchwał, statutów, wewnętrznych aktów normatywnych, regulaminów itp. dokumentów. Udzielamy porad prawnych i przygotowujemy opinie prawne również przez Internet. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę prawną. Głównym celem naszej Kancelarii jest pomoc podmiotom gospodarczym w prowadzeniu ich działalności gospodarczej w Polsce. W szczególności prowadzimy bieżąca obsługę prawną firm, zajmujemy się windykacją należności, reprezentujemy naszych klientów przed sądami i organami administracji. W imieniu naszych klientów nawiązujemy również kontakty i współpracujemy z kancelariami prawnymi działającymi za granicą. Nasza Kancelaria zajmuje się windykacją należności i obsługą podmiotów gospodarczych, w tym firm zagranicznych
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Radców Prawnych
  Kancelaria radców prawnych Moniki Cieślak to kancelaria z wieloletnim doświadczeniem z siedzibą w Warszawie. Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizujemy się w zakresie prawa pracy. Realizujemy konsultacje i przygotowujemy dokumentację pracowniczą, jak też prowadzimy procesy z zakresu prawa pracy. Reprezentujemy klientów w ZUS oraz Państwową Inspekcją Pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Kancelaria adwokacka - Drawsko Złocieniec
  Nasza kancelaria świadczy profesjonalne porady prawne. Godnie reprezentujemy mocodawców przed organem sprawiedliwości. Pomagamy w sporządzaniu pism sądowych oraz umów z różnych dziedzin prawa. Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu prawa karnego, handlowego, cywilnego, gospodarczego. Prowadzimy sprawy rozwodowe, spadkowe, majątkowe. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Zapewniamy pełną obsługę prawną zachowując rozsądne ceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0