Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.centrum-promyk.pl     Integracja Sensoryczna - Ursynów Warszawa 0.00 z 5 0
Integracja Sensoryczna - Ursynów Warszawa - http://www.centrum-promyk.pl
ID w katalogu 12738
Tytuł Integracja Sensoryczna - Ursynów Warszawa
Url http://www.centrum-promyk.pl
Opis Subtelnie obserwując swoje dziecko i sposób jego zachowania, jesteśmy w stanie spostrzec zawczasu ewentualne problemy, z jakimi się zmaga.
To bardzo ważne - im prędzej spostrzeżemy trudności, tym większe możliwości damy dziecku na odpowiedni rozwój.
Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej "Promyk" zostało założone z myślą o wsparciu dzieci i ich bliskich.
Przedmiot naszego zainteresowania to integracja sensoryczna - jej zaburzenia powodują u dziecka szereg zachowań dysfunkcyjnych, takich jak: problemy z koncentracją, trudności w nauce, ogólne kłopoty z koordynacją, zaległości w mowie, nadwrażliwość/niewrażliwość na impulsy zewnętrzne.
W naszej ocenie dzięki szybkiemu rozpoznaniu i prawidłowo dopasowanej terapii możemy poprawić stan zdrowia małego pacjenta. W czasie zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych psychologów-terapeutów, posługujemy się sprawdzonymi metodami i najlepszym sprzętem.
Wierzymy, że ostateczny sukces jest efektem wspólnego wysiłku – w jego zdobyciu ma swój udział zarówno pacjent, jak i bliscy, psycholog,a także logopeda.
Współpraca – to nasz sposób na sukces.
W Internecie zapoznają się Państwo także z propozycjami, wspomagającymi terapię integracji sensorycznej - organizujemy np. warsztaty dla rodziców, terapię z logopedą, zajęcia grupowe dla dzieci, terapię widzenia i terapię ręki.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe integracja sensoryczna Ursynów Warszawa   psycholog Ursynów   logopeda Ursynów   zajęcia grupowe dla dzieci Ursynów
Data Jan 13, 2015
Imię kontaktowe Centrum-Promyk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Język Angielski Warszawa
  Placówka Oświatowa Cityschool w Warszawie, zarejestrowana od 1994 roku w Mazowieckim Kuratorium Oświaty oferuje: Kursy Językowe Warszawa - Usrynów; Język Angielski Warszawa - Gocław; Angielski Warszawa - Jelonki; Nauka Angielskiego, metodą tradycyjną lub Callana Posiadane przez nas certyfikaty zobowiązują i gwarantują najwyższą jakość nauki, wykształconych oraz profesjonalnych lektorów. Aktualnie realizujemy projekt – „Angielski Warszawa” Stolicą Eurobiznesu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Serwis telefonów we Wrocławiu - Telefonarium
  Telefonarium
W naprawie telefonów komórkowych specjalizujemy się od lat i zawsze chętnie podejmujemy się każdego nowego zadania.

Nasz serwis GSM sprawi, że nie będziesz musiał niespodziewanie zastanawiać się nad wyborem nowego urządzenia. Naprawy pogwarancyjne, które wykonujemy, pozwalają odzyskać sprawność telefonów komórkowych LG, Samsung i Apple w krótkim czasie. Postaw na profesjonalny serwis Telefonarium i skontaktuj się z naszym specjalistą.
Zapraszamy

adres:
ul. Inowrocławska 39a
53-649 Wrocław
tel. 518 754 794
e-mail: serwis@telefonarium.pl
http://www.telefonarium.pl/
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Dolnośląskie


3. SIGILLUM tłumaczenia specjalistyczne - Kraków - język niemiecki
  Zespół Tłumaczy Przysięgłych Sigillum Sp. z o.o. dysponuje zespołem wykwalifikowanych tłumaczy. Obsługujemy przeróżnego rodzaju międzynarodowe spotkania, w tym rozmowy biznesowe. Podejmujemy się również tłumaczenia symultanicznego na dużych konferencjach z uczestnikami mówiącymi w wielu językach. Wykonujemy tłumaczenia pisemne dokumentów i różnego rodzaju tekstów, także technicznych oraz prawnych. Zawsze staramy się oddać Klientowi tłumaczenie najwyższej jakości. Starannie wybieramy tłumacza, który specjalizuje się w danej dziedzinie, żeby specyficzny język danej dziedziny nie zaniknął w procesie tłumaczenia oraz aby zachować charakter tekstu oryginalnego. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Profesjonalny serwisant piecyków gazowych z Krakowa
  Usługi hydrauliczne w Krakowie to nasza najważniejsza propozycja. Proponujemy biały montaż, w tym instalację wodomierzy i czuwanie nad zgodnością techniczną elementów sanitarnych. Montujemy piecyki, a także kotły gazowe od najpopularniejszych producentów (Beretta, Junkers). Eliminujemy nieszczelności hydrauliczne, co prowadzi do zabezpieczenia Państwa interesów przy poważniejszych remontach. Dajemy dwanaście miesięcy gwarancji na wszystkie usługi. Stawiamy wyłącznie na bezpłatne wyceny. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do wglądu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Biuro Tłumaczeń Kumiria
  Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, portugalski, czeski, słowacki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, ukraiński, węgierski, litewski, łotewski, niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i inne. Nasz zespół tworzą tylko tłumacze z doświadczeniem- specjaliści z różnych dziedzin: prawa, ekonomii, medycyny, inżynierii.
Biuro Tłumaczeń Kumiria to synonim profesjonalizmu, najniższe ceny, Bezpłatna Wycena bez zobowiązań. Sprawdź już dziś. Pomożemy Ci zrozumieć Świat.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0