Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bizmir.pl    
dom weselny
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
dom weselny - http://www.bizmir.pl
ID w katalogu 1278
Tytuł dom weselny
Url http://www.bizmir.pl
Opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu limuzyn oraz usług gastronomicznych, noclegowych i medycznych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wesele   slub   dom weselny
Data Mar 6, 2009
Imię kontaktowe hagaga
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. prywatny detektyw
  Firma "WARMIX" Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych, powstała w 2003 roku, koncesja nr: L-0392/03 oraz wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD - 31/2006

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku działalność naszej Firmy koncetruje się na branży usług detektywistycznych oraz ochrony osób i mienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. PUH CENESI skup surowców wtórnych - Luboń
  Zapraszamy do skorzystania z oferty skupu złomu, który prowadzony jest w Luboniu przez firmę PUH CENESI. Już od przeszło 20 lat cieszymy się zaufaniem klientów - zarówno indywidualnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Zapewniamy konkurencyjne i zawsze aktualne ceny skupu, a także kompleksową i fachową obsługę. Na miejscu dysponujemy wagą najazdową do 15 ton, a także w wyposażaniu posiadamy samochód z pomocą którego, zdołamy odebrać złom ze wskazanej przez Państwa lokalizacji. Skupujemy metale kolorowe, złom stalowy i gruby. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Płytki łazienkowe - lazienkimurlowscy.pl
  W naszym salonie łazienek wyróżniają się kabiny prysznicowe wraz z dodatkowymi akcesoriami, płytki łazienkowe z bardzo modnym wzornictwem, a także meble do pomieszczeń sanitarnych. W ramach wyboru akcesoriów łazienkowych proponujemy klientom jakościowe wizualizacje 3D, całkowicie bezpłatne. Charakteryzujemy się na tym tle ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się przy remoncie modnej łazienki. Działamy na co dzień na Śląsku i zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych dotychczasowych realizacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Opracowanie dokumentacji powypadkowej - SED w Krośnie
  Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się tematyką bezpieczeństwa zarówno w zakładach pracy jak i placówkach oświatowych. Mamy doskonałą kadrę specjalistów co pozwala nam na zapewnienie szerokiego zakresu oferty. Wśród szkoleń, które realizujemy są kursy bhp, kursy na opiekuna kolonijnego czy też szkolenie kierowców wycieczek. Możemy także zapewnić profesjonalną obsługę firm przez dłuższy czas. Nasi pracownicy uczestniczą w szeregu szkoleń i ciągle podnoszą swoje kwalifikację. Działamy w miejscowości Krosno i wielu innych pobliskich miejscowościach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. TOTAL MARKET taśma malarska
  Firma TOTAL MARKET poprzez długie lata funkcjonalności na rynku producentów taśm oraz folii zdobyła ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Umożliwia to na zoptymalizowanie oraz ulepszenie oferty, którą adresuje do klientów. W jej asortymencie znajdują się najlepszej jakości taśmy, w tym: z nadrukiem, malarskie, klejące, maskujące, pakowe oraz specjalistyczne. Mieszczą się w niej także różnorodne urządzenia do tych produktów oraz do bindowania. Powstają one w nowoczesnych procesach technologicznych, kierowanych przez szerokie grono fachowców. Są to towary odporne na zniszczenia oraz przyjazne środowisku. Zapraszamy serdecznie na tę stronę internetową osoby zainteresowane szczegółami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0