Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelariarejenta.pl     A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu 0.00 z 5 0
A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu - http://www.kancelariarejenta.pl
ID w katalogu 12791
Tytuł A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu
Url http://www.kancelariarejenta.pl
Opis Poszukujesz notariusza? Zapraszamy do poznania się z ofertą Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski z Wrocławia. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów Stron i innych osób, dla jakich czynność ta może sprawiać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dopełnia w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności. Więcej na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe notariusz Wrocław   kancelarie notarialne we Wrocławiu   notariusze Wrocław   testament notariusz Wrocław
Data Jan 16, 2015
Imię kontaktowe jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Lex Shop
  Strona internetowa w formie interaktywnej platformy internetowej, zapewniającej wszystkim użytkownikom płatny dostęp do wzorów pism prawniczych. Platforma funkcjonuje w oparciu o przepisy prawa, tworzona jest przez profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu, a stworzona została przez prawnika z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą. Wszystkie wzory pism zostały pogrupowane na konkretne kategorie, na przykład skargi czy pozwy. Zapraszamy na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Notariusz warszawa
  Notariusz to prawnik, którego zadaniem jest przygotowywanie aktów notarialnych zgodnie z przepisami prawa. Jeśli potrzebujecie załatwić sprawę u notariusza zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się na Warszawskiej Woli. Kompleksowa obsługa wszystkich klientów, jaka realizuje notariusz Warszawa Wola związana jest z przygotowywaniem aktów notarialnych. Przygotowanie aktu może nastąpić nieco sprawniej, jeśli potrzebne dokumenty zostaną dostarczone wcześniej. Wtedy w trakcie wizyty nie będzie trzeba oczekiwać na przygotowanie dokumentu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Portalodo.com
  Firma Portal ODO zajmuje się rozwojem nowych technologii, upowszechnianiem mechanizmów przetwarzania danych osobowych na coraz szerszą skalę, istotna rola danych w obrocie gospodarczym, a także reforma europejskiego systemu ochrony danych stawiają przed administratorami danych osobowych kolejne wyzwania. Aby zapewnić zgodne z prawem przetwarzanie danych, potrzeba nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również informacji pochodzących od praktyków, stykających się z bieżącymi problemami ochrony danych osobowych na co dzień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Marek Malecha
  Kancelaria prawna KPHU - stawiamy na skuteczność i szlachetną prostotę. Adwokat, radca prawny Warszawa. Optymalne rozwiązania - wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, nie unikamy trudnych i skomplikowanych spraw. Kancelaria Prawa - kompleksowa obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczona kadra fachowców: Marek Malecha, Marcin Krzemiński, Jolanta Ogorzałek Krzemińska, Marta Markiewicz. Kancelaria prawnicza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa, woj. mazowieckie. Syndyk, upadłość firmy, prawo upadłościowe i naprawcze, ogłoszenie upadłości. Wkrótce też sprzedaż przedmiotów z likwidacji przedsiębiorstw. Odpowiedzialność członków zarządu, zgłoszenie wierzytelności, ogłoszenie upadłości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat w Zielonej Górze - rozwód
  Kancelaria Prawna Dagmara Biedroń z Głogowa od wielu lat zapewnia indywidualne podejście do każdego swego klienta zarówno pod względem natury prawnej, jak i kwestii rozliczeń. Swym klientom oferuje ona szereg rozwiązań prawnych, dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Klienci za każdym razem mogą liczyć na profesjonalne traktowanie i podejście do swych spraw, a także skuteczną pomoc prawną. Więcej informacji o ofercie oraz o kancelarii na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0