Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelariarejenta.pl     A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu 0.00 z 5 0
A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu - http://www.kancelariarejenta.pl
ID w katalogu 12791
Tytuł A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu
Url http://www.kancelariarejenta.pl
Opis Poszukujesz notariusza? Zapraszamy do poznania się z ofertą Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski z Wrocławia. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów Stron i innych osób, dla jakich czynność ta może sprawiać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dopełnia w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności. Więcej na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe notariusz Wrocław   kancelarie notarialne we Wrocławiu   notariusze Wrocław   testament notariusz Wrocław
Data Jan 16, 2015
Imię kontaktowe jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat w Oleśnicy
  Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasza obsługa prawna obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, interpretację przepisów prawnych oraz ich zastosowania, występowanie w charakterze pełnomocnika i inne. Jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi poprzez konsultacje telefoniczne, pocztę elektroniczną, bezpośrednio u klienta. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – odwiedź www.zalesinska.com.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Alimenty - pytania i odpowiedzi
  Strona o tematyce prawnej – skierowana głównie do kobiet. Kobiety odnajdą na niej odpowiedzi na pytania związane z

rozwodem, alimentami, podziałem majątku, separacją, opieką nad dziećmi, ustalaniem ojcostwa itp. Strona prowadzona

w schemacie „pytanie – odpowiedź”
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. www.adwokatfojcik.pl
  Nasza kancelaria adwokacka w Żorach wspiera klientów biznesowych oraz indywidualnych. Reprezentujemy Państwa w postępowaniach egzekucyjnych, doradzamy przy rozwodach i w uzyskaniu opieki nad dzieckiem. Dodatkowo odwołujemy się od niekorzystnych decyzji administracyjnych, bierzemy udział w negocjacjach na tle prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Działamy w obszarze prawa kontraktowego, prawa lokalowego, spadkowego i rzeczowego. Ostatecznie reprezentujemy klientów w postępowaniach dotyczących przestępstw karno skarbowych. Doradzamy na każdym etapie postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka
  Kancelaria Adwokacka z Lublina, która reprezentuje klientów w sprawach różnego rodzaju. Obsługa prawna dotyczy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, którzy szukają dla siebie prawnego przedstawicielstwa. Współpraca może polegać na jednorazowe pomocy prawnej jak i też może mieć charakter stały szczególnie dla firm, które pomocy prawnika mogą potrzebować regularnie i tego typu współpraca będzie dla nich rzeczywiście istotna. Staramy się realizować indywidualne podejście do każdego klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Odszkodowanie służebność przesyłu obronca.com.pl
  Oferta naszej kancelarii adwokackiej skierowana jest do wszystkich tych, którzy borykają się z różnymi problemami z zakresu prawa. Działamy w sektorze prawa cywilnego oraz karnego. Odszkodowania i sprawy rodzinne to nasza specjalność. Twórcą kancelarii jest adwokat Robert Ofiara, który cieszy się popularnością nawet w mediach. O naszych postępowaniach i wygranych sprawach można przeczytać na stronie internetowej kancelarii. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zaufania naszemu bogatemu doświadczeniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0