Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.virke.pl    Mieszkanie Poznań - http://www.virke.pl
ID w katalogu 128
Tytuł Mieszkanie Poznań
Url http://www.virke.pl
Opis Firma Virke Sp. z o.o. - developer Poznań. Firma działa w obszarach tj: developerzy Poznań, mieszkania Poznań, zakup i zabudowa gruntów, sprzedaż lokali mieszkalnych i użytkowych.
W ofercie mieszkania w Poznaniu m.in. osiedle Nowa Malta.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe developerzy poznań   developer poznań   nowa malta   mieszkania w poznaniu   mieszkanie poznań   mieszkania poznań
Data Feb 16, 2008
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Apartamenty deweloperskie w Lublinie
  Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju profesjonalnych inwestycji budowlanych. Jedną z naszych najnowszych inwestycji jest osiedle ''Nowe Ogrody'' znajdujące się w Lublinie. Osiedle to zostało zbudowane w doskonałej lokalizacji. Dodatkowo w naszym osiedlu zbudowaliśmy ogród i park zabaw dla osób zainteresowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją. Gwarantujemy, że z naszych mieszkań każdy będzie zadowolony. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Red Home Nieruchomości
  Jeżeli szukasz nieruchomości i masz problem z jej znalezieniem, to nasza firma jest w stanie ci w tym skutecznie pomóc. Mamy dostęp do bardzo wielu różnych ofert, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdemu znaleźć nieruchomość idealnie dopasowaną do jego potrzeb. Oferty mamy sklasyfikowane po bardzo wielu kategoriach co znacznie ułatwia i skraca czas poszukiwania. Wśród kategorii znajdują się między innymi: powierzchnia, dzielnica, miasto i inne parametry.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Skup nieruchomości za gotówkę
  Mieszczący się w Gdańsku skup nieruchomości proponuje szybkie i bezpieczne transakcje. Płatności uiszczane są gotówkowo. Oferowana jest możliwość skupowania domów i mieszkań, jak również działek oraz lokali, biurowych, przemysłowych czy usługowych. Ich stan techniczny nie ma znaczenia. Wycena poszczególnych nieruchomości jest przeprowadzana przez specjalistycznego rzeczoznawcę. Firma proponuje też kompleksową obsługę notarialną oraz skupowanie nieruchomości posiadających zadłużenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie
  Jeżeli potrzebujecie mieszkania własnościowego na terenie Krakowa i chcecie zainwestować w lokal nowy, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy właśnie na etapie wznoszenia dwóch sześciokondygnacyjnych budynków przy Czyżewskiego 1. Ze swojej strony możemy Wam zaproponować ponad 200 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu oraz z podziemnym garażem w przyjaznej i dobrze rozbudowanej dzielnicy. Jesteśmy przekonani, że będziecie zauroczeni tym miejscem równie mocno, co oferowanymi przez nas mieszkaniami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Nieruchomości Bydgoszcz
  Oferty z Bydgoskiego Rynku Nieruchomości prezentują biura i agencje nieruchomosci Bydgoszcz. Nowe inwestycje: mieszkania i domy w Bydgoszczy - BRN.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.