Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.wakacyjnywynajem.pl    
WakacyjnyWynajem.pl - tanie noclegi w Polsce, domki w Bułgarii, kwatery na Słowenii, wille w Hiszpan
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
WakacyjnyWynajem.pl - tanie noclegi w Polsce, domki w Bułgarii, kwatery na Słowenii, wille w Hiszpan - http://www.wakacyjnywynajem.pl
ID w katalogu 1290
Tytuł WakacyjnyWynajem.pl - tanie noclegi w Polsce, domki w Bułgarii, kwatery na Słowenii, wille w Hiszpan
Url http://www.wakacyjnywynajem.pl
Opis WakacyjnyWynajem.pl - wynajmuj apartamenty, domki, wille w Polsce, Hiszpanii, Bułgarii i innych krajach w Europie i na świecie! Wynajem bezpośrednio od właścicieli. Posiadamy wiele ofert z całego świata i nieustannie rozbudowujemy swoją bazę.
Grupa w katalogu Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą
Podróże i wypoczynek > Wypoczynek w Polsce
Słowa kluczowe tanie noclegi w Polsce   kwatery w Bułgarii   kwatery na Słowenii   wille w Hiszpanii   wakacje w Bułgarii   wakacje w Hiszpanii   apartament na Cyprze   wynajem apartamentów   wynajem domków   domki w górach   kwatery nad morzem   chatki   apartament   bezpośrednio o
Data Mar 6, 2009
Imię kontaktowe Krzysztof
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą
1. Wczasy U Śmieciuszka
  Jeżeli pragniecie Państwo spędzić swój wolny czas na łonie przyrody wśród jezior,lasów i łąk, z dala od zgiełku i codziennego pośpiechu, zapraszamy do nas do Rańska. Do historycznej ziemi Juranda. Oferujemy domek letniskowy do wynajęcia.Okolice Rańska posiadają unikalne walory przyrodnicze i krajobrazowe. Osobliwością są najstarsze
w Europie 200 – letnie jałowce, liczne wyniosłe dęby, sosny i brzozy. Okoliczne lasy i brzegi jezior zamieszkują łosie, jelenie, sarny, dziki, wilki i bobry.
Cierpliwy obserwator z pewnością wypatrzy orła bielika, rybołowa i bociana czarnego. Na wyspie zamieszkują kormorany.Ranki i wieczory wypełnia klangor żurawi.
Wokół Rańska rozciąga się wiele jezior, po których można żeglować, wędkować i nurkować. Jeziora wokół Rańska objęte są strefą ciszy, co sprawia, że wypoczynek nad nimi jest prawdziwą przyjemnością. Lasy obfitują w grzyby , jagody i żurawiny, a wędrując nimi można znaleźć ślady dawnego osadnictwa.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą
Podróże i wypoczynek > Agroturystyka


2. Domki letniskowe i całoroczne - OW Zacisze.
  W sercu pojezierza Gostynińskiego, nad brzegiem jeziora Zdworskiego położony jest ośrodek wypoczynkowy „Zacisze”. Ośrodek czynny jest cały rok, ponieważ posiada domki kempingowe całoroczne. Podczas roku szkolnego organizowane są zielone szkoły nad jeziorem. Dzieci tam przebywające są zachwycone okolicą i atrakcjami, jakie są dla nich przygotowane w ośrodku. Latem wypoczynek nad jeziorem to sama przyjemność. Można korzystać z orzeźwiających kąpieli i wycieczek pieszych i rowerowych w otaczających lasach.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Domki na Mazurach
  Zapraszam do odwiedzenia strony Mazury-Travel.com! To tutaj możesz zamówić najciekawsze domki i kwatery na Mazurach! Portal jest łatwy w obsłudze i dzięki bogatej ofercie i róznorodności domków i kwater na Mazurach będą mogli Państwo spędzić wspaniały urlop w tym przepięknym regionie!!
Ju teraz odwiedź wspaniały region w Polsce!
Możliwość wypoczynku mają Państwo nie tylko w domkach i kwaterach wakacyjnych ale również w chatach gospodarskich- Polskiej agroturystyce.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą
Podróże i wypoczynek > Agroturystyka


4. Pobierowo
  Zapraszamy Państwa do kompleksu Domków Letniskowych zlokalizowanych w centralnej części Pobierowa w pięknym, zielonym otoczeniu sosnowych lasów.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą


5. Domki kempingowe
  Sprzedawane przez nas domki są doskonałym rozwiązaniem na rozwiązanie zabezpieczenia socjalnego dla pracowników. Mobilność domków, pełne wyposażenie infrastruktura sanitarna oraz ich duża powierzchnia są głównymi zaletami. Domki można z powodzeniem wykorzystać np. w budownictwie drogowym.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Domki nad wodą
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0