Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://tlumaczenia-przysiegle.com.pl     Tłumaczenia dokumentów 0.00 z 5 0
Tłumaczenia dokumentów - http://tlumaczenia-przysiegle.com.pl
ID w katalogu 13082
Tytuł Tłumaczenia dokumentów
Url http://tlumaczenia-przysiegle.com.pl
Opis Vetus to mieszczące się w Myślenicach biuro tłumaczeń, posiadające uprawnienia do przygotowywania tłumaczeń przysięgłych. Oferowane są tłumaczenia języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Poza tłumaczeniami przysięgłymi, wykonywane są też tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne. Możliwe jest także tłumaczenie języka włoskiego, duńskiego czy hiszpańskiego. Na specjalne zamówienie klientów przygotowywane są tłumaczenia innych języków. Biuro proponuje też wykonywanie zleceń internetowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe tłumacz przysięgły   biuro   biznes   tlumaczenia   www
Data Mar 10, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. The Lemon Tree - angielski w wakacje
  The Lemon Tree prowadzi kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają doskonałe dopasowanie poziomu oraz tematyki zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy specjalistyczne (Business and Professional English). Wszystkie szkolenia mają na celu rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w danym języku. Cel ten osiągamy przez wykorzystanie komunikatywnej metody nauczania. W TLT koncentrujemy się na słuchaczu oraz elementach sprzyjających efektywnemu kształceniu. Stosujemy zasadę learner-centered teaching, i ograniczamy do niezbędnego minimum ćwiczenia oparte na prezentacji nauczyciela
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


2. drukarnia wielkoformatowa printegro gdynia/gdańsk
  Drukarnia Wielkoformatowa Gdynia W ofercie: banery, billbordy, naklejki, plakaty, fototapety. Wydruki najwyższej jakości.Profesjonalne oklejanie witryn sklepowych oraz pojazdów.Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe z całej polski.Wykonujemy rownież konstrokcje pod reklamy wielkoformatowe oraz posiadamy własne studio graficzne.Wszystkie prace traktujemy poważnie i profesjonalnie. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną i reklamową. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing


3. MDJ Electronic migracja S5 S7
  Siedziba firmy MDJ Electronic znajduje się w Mikołowie. Zajmujemy się przygotowywaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych dotyczących automatyki przemysłowej oraz dostarczaniem ich do odbiorców. Szczególnym terenem, jaki obsługujemy, jest przemysł górniczy. Dostarczamy dla niego fachowe układy sterowania i urządzenia iskrobezpieczne. Angażujemy profesjonalnych inżynierów z wieloletnim stażem, jacy zapewniają najwyższą jakość świadczonych prac. Ciągle poszerzamy zasięg naszych usług, by dopasować się do wszelkiego z odbiorców. Gwarantujemy niskie ceny usług. O ile chciałbyś dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Rolety zewnętrzne w Warszawie
  Doskonałym sposobem na zabezpieczenie witryn sklepowych, punktów usługowych jest zastosowanie krat rolowanych, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo przy jednoczesnej praktyczności i łatwej obsłudze. Ponad to nie zasłaniają one ekspozycji. Firma WEGO oprócz sprzedaży, oferuje montaż i serwis rolet, bram czy markiz. Oferujemy tylko najlepsze produkty oraz mechanizmy dzięki którym wszystko będzie bezproblemowo działało przez wiele lat. Sprawdź szczegóły oferty na naszej stronie internetowej firmy WEGO.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. Quriers Gać T. Przesyłki - Kraków
  Opisujemy Państwu firmę Quriers, która pracuje dla klienta 24h na dobę, 365 dni w roku. Zajmuje się dostarczaniem przesyłek w kraju i na obszarze Europy. Gońcy firmy przekazują paczki w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Istniejemy jako Quriers Przesyłki i Quriers Cargo. W ramach oferty Quriers Przesyłki paczki przekazują nie tylko kurierzy rowerowi, lecz również lokalny transport samochodowy. Gwarantujemy dostarczanie przesyłek krajowych, dworcowych oraz międzynarodowych. W przypadku Quriers Cargo, jest to spedycja. Przewozimy ładunki od 1 do 24 ton na terenie kraju i poza jego granicami. Zachęcamy serdecznie do odwiedzin witryny internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0