Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://dayspa.bielsko.pl     DaySPA & PODOLOGIA 0.00 z 5 0
DaySPA & PODOLOGIA - http://dayspa.bielsko.pl
ID w katalogu 13099
Tytuł DaySPA & PODOLOGIA
Url http://dayspa.bielsko.pl
Opis DaySPA & Podologia z siedzibą w Bielsku - Białej zaprasza do korzystania ze swoich usług. Wykonujemy usługi z zakresu: kosmetologii, odnowy biologicznej i podologii. Oferujemy: zabiegi na ciało, odnowę biologiczną, modelowanie ciała, pielęgnację dłoni, twarzy, stóp, pielęgnację kobiet w ciąży i dojrzewającej cery u nastolatków. Zabiegi przeprowadzamy z użyciem najwyższej jakości kosmetyków i profesjonalnego sprzętu. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej znajduje się pełna oferta i więcej informacji o naszych zabiegach.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe warsztaty rozwojowe dla kobiet bielsko   pedicure hybrydowy Bielsko   ujędrnianie skóry bielsko biała   day spa bielsko
Data Mar 10, 2015
Imię kontaktowe DaySPA & Podologia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Kupię odzież używaną
  Jeśli posiadasz dużą ilość używanych i nienadających się do niczego ubrań, to skontaktuj się z firmą JRrecykling. Jesteśmy skupem tego typu asortymentu. Oferujemy indywidualne ceny, płatność gotówką oraz własny transport. Dlatego nie czekaj i nie ponoś dłużej kosztów magazynowania nieprzydatnych ubrań i obuwia. Nie musisz także załatwiać utylizacji i ponosić przez do dodatkowych kosztów. Z nami masz gwarancję, że jeszcze na tych starych ubraniach zarobisz. Zapraszamy do kontaktu z nami i na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Sklepy > Odzież


2. kosmetolog Leszno
  Powszechnie wiadomo, że wygląd zewnętrzny jest niezwykle ważny - decyduje o poczuciu własnej wartości i atrakcyjności oraz o stopniu akceptacji przez otoczenie. Jest nieodzownym elementem w kontaktach biznesowych na niższym i wyższym szczeblu. STUDIO KOSMETOLOGII wychodzi klientowi naprzeciw, oferując mu nie tylko kompleksowe i profesjonalne usługi dotyczące zdrowia i urody, ale również relaks, który nie jest okupiony tygodniowym wyjazdem, będącym w sferze dalekich i nierealnych marzeń, a zaledwie godzinną sesją w gabinecie. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy. Sprawdź szeroką ofertę zabiegów, skorzystaj z profesjonalnych porad oraz ze zniżek dla stałych i nowych klientów. Serdecznie zapraszam.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Barker Polska - Systemy AutoID, kody kreskowe, RFID
  Specjalizujemy się w rozwiązaniach informatycznych dla małego i średniego biznesu. Nasze rozwiązania dedykowane są dla przedsiębiorstw o specyficznym profilu działalności. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne i unikatowe rozwiązanie, spełniające jego specyficzne wymagania. Nie proponujemy standardowego rozwiązania, którego podstawową wadą są wynikające z uniwersalności ograniczenia. Każde nasze rozwiązanie jest dedykowane dla konkretnej aplikacji, zarówno na poziomie platformy informatycznej, środowiska, procedur, jak i specyfiki działalności. Proces tworzenia rozwiązania zaczynamy od rozpoznania potrzeb klienta, ich zdefiniowania za pomocą określenia istniejących procedur i rozwiązań. Następnie zapoznajemy się z przedstawionymi wymaganiami. Ten etap kończy się przygotowaniem raportu zawierającego analizę porównawczą istniejących procesów biznesowych z oczekiwaniami. Raport, przygotowany przez zespół fachowców powoływany indywidualnie do każdego zadania, zawiera w podsumowaniu proponowane rozwiązanie. Po zaakceptowaniu go przez klienta, przechodzimy do fazy wdrożenia. Ten etap prac odbywa się dwutorowo. Na bazie stworzonego przez nas oprogramowania powstaje wersja indywidualna, a w tym samym czasie odbywa się modyfikacja procesów biznesowych. W niektórych przypadkach procesy te biegną niezależnie, albo następuje ich wzajemna synchronizacja, dzięki której oba procesy wpływają na swój finalny, ostateczny kształt. Po zakończeniu etapu wdrożenia przeprowadzamy fazę testową, połączoną z intensywnym szkoleniem. Nasza firma pozostaje do pełnej dyspozycji podczas wszystkich etapów wdrażania rozwiązania, jak i po jego zakończeniu. Ze względu na wyjątkowość i skalowalność naszego rozwiązania, wraz ze wzrostem aktywności klienta narzędzie pozostaje elastyczne, pozwalając jednocześnie na dalsze modyfikacje i udoskonalanie procesów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Zakład pogrzebowy ndm
  KALLA to w pełni profesjonalny zakład pogrzebowy, który zadba o to, aby bliska Ci osoba miała jak najbardziej godny pochówek. Zadbamy o zrealizowanie wszystkich formalności, w tym również tych związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Dzięki temu będziesz w stanie jak najbardziej odciążyć swoją głowę w tych trudnych chwilach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu. Chętnie na każde odpowiemy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Taxi Katowice
  Strona firmy reklamującej się jako taxi Katowice bądź taksówki Katowice. W propozycji przede wszystkim: błyskawiczny, komfortowy transport w wybrane przez klienta miejsce. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz minimalny czas oczekiwania na wolną taksówkę. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0