Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://socialon.pl    
Platforma marketingowa online
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Platforma marketingowa online - http://socialon.pl
ID w katalogu 13140
Tytuł Platforma marketingowa online
Url http://socialon.pl
Opis W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość skorzystania z nowoczesnej platformy internetowej SocialOn. Co to takiego? SocialOn to strona, dzięki której można pozyskiwać osoby odwiedzające waszą witrynę internetową, sklep online lub bloga. Wykorzystując formularze zapisu można zgromadzić ogromną bazę potencjalnych klientów. A to z kolei pozwala prowadzić w sieci skuteczne kampanie marketingowe. Kampanie informacyjne i promocyjne, to bułka z masłem. Przekonaj się o tym już dziś.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe reklama online   nawiązywanie relacji z klientami   kampanie marketingowe   e-mail marketing   e-marketing
Data Mar 11, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Osiedlowe promocje w Warszawie
  Usługi reklamowe dla nowoczesnych przedsiębiorstw oferuje Moja Winda. Nasza główna usługa jest to reklama w windzie na terenie takich miast jak Lublin i Warszawa. Jest to spersonalizowana reklama dla firm, która ma za zadanie trafić w target grupę docelową. Promocja w windzie, podobnie jak mailing oraz reklama na FB, to nowoczesne sposoby promocji usług, trafiają więc one do osób zainteresowanych i budują świadomość marki. Więcej informacji na stronie www.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Instytut Reklamy
  Instytut Reklamy - My zaskoczymy Ciebie.. Ty zaskocz innych !! Reklama, jakiej jeszcze nie miałeś.

KTO STOI W MIEJSCU, TEN SIĘ COFA !!!!!!

Bez względu na to, czy chcesz osiągnąć 20% wzrostu sprzedaży, pozyskać nowych kontrahentów, czy nauczyć się nowego języka…każdy postawiony sobie cel wiąże się z działaniem!

Zadbaj o swój wizerunek wśród swoich klientów i pracowników.

My dajemy Ci gotowe rozwiązania, które w prosty sposób pomogą Tobie w osiągnięciu niektórych Twoich celów.Napisz do nas!
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


3. i36 Studio Graficzne
  Tworzymy strony WWW oraz kompleksową identyfikację wizualną. Realizujemy projekt, dbamy o wdrożenie oraz stałe aktualizacje. Opiekujemy się stroną i doradzamy w poprawnym wykorzystaniu identyfikacji wizualnej. Wdrażamy indywidualny, autorski projekt graficzny. Strony internetowe optymalizujemy pod kątem skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Logo / znaki handlowe dla firm. Również aktualizujemy dotychczasowe logo, dostosowując do nowych wymagań jak i dynamicznie zmieniającej się charakterystyce rynku.

Projektowanie graficzne: autorskie, nieszablonowe, przyjazne rozwiązania, dostosowane do najnowszych wymagań i trendów Internetu.

Specjalizujemy się w fotografii: wnętrz, przestrzeni otwartych, produktów wytwórczych, maszyn lub wykonanych prac. Wykonujemy fotografie postaci, dokumentujemy szkolenia.
Wszystkie materiały dostosowujemy dla prezentacji w Internecie jak i do potrzeb druku.
W terenie: Lublin - Nałęczów - Puławy - Kazimierz, usługi FOTO wymagające dojazdu do klienta realizujemy bez dodatkowych opłat za dojazd.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Hobby i rozrywka > Fotografia


4. Hostessy
  Agencja hostess i modelek umożliwiamy wynajęcie hostess i modelek. Nasze panie są anielsko piękne. W naszej ofercie znajdują się też promotorzy i modele diabelsko przystojni. Skontaktuj się z nami a będziemy mogli wspólnie wyselekcjonować osoby spełniające twoje wymagania. W naszym katalogu mamy już 14 487 osób z całej Polski, ale to nie wszystkie osoby. Agencja hostess działa na terenie całego kraju. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Pozycjonowanie Stron Rzeszów
  Z nami rozreklamujesz swoją stronę internetową! Specjalizujemy się pozycjonowaniem witryn www, nasza oferta obejmuje takie czynności jak: branżowe katalogowanie, pozycjonowanie, kampanie typu AdWords, dodawanie portali do wyszukiwarek jak i stałe monitorowanie witryny. Nie daj się prześcignąć swojej konkurencji! Sprawdź naszą pełną ofertę już teraz.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Regiony , miasta > Podkarpackie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0