Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zdrowie-na-abonament.pl    
Twoje Zdrowie w Twoich Rękach
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Twoje Zdrowie w Twoich Rękach - http://zdrowie-na-abonament.pl
ID w katalogu 13147
Tytuł Twoje Zdrowie w Twoich Rękach
Url http://zdrowie-na-abonament.pl
Opis Abonamenty medyczne to przyszłość w polskiej służbie zdrowia. Firma S7 Medical Company oferuje pakiety tak indywidualne, jak i firmowe, nawet dla firm jednoosobowych. Każdy może wybrać coś dla siebie. Przeanalizuj pakiety i wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie czy Twojej rodziny. Również dla Twojej firmy. Pakiety indywidualne możesz mieć już od 65 złotych, a firmowe nawet od 49 złotych od osoby. Jako Niezależny Partner możesz taki pakiet mieć już za przysłowiową złotówkę, a nawet na tym zarabiać.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe abonamenty medyczne   s7   s7 medical company   abonamentowa opieka medyczna   pakiet za złotówkę   nfz   pakiety medyczne s7   zdrowie   mikrofirma   pakiet dla mikrofirm   pakiet medyczny dla małej firmy
Data Mar 12, 2015
Imię kontaktowe Mirosław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. dieta odchudzajaca
  Dieta odchudzająca - praktyczny przewodnik, rodzaje diet, bezpieczne i szybkie odchudzanie, dieta odchudzająca dla każdego. Wybrane diety, ich opis, skuteczne i szybkie diety odchudzające. Indywidualna i skuteczna dieta odchudzająca dla Ciebie. Sprawdź nasz sposób na odchudzanie i prawdopodobnie najlepszą dietę odchudzajacą. Nadwaga przestanie być problemem dzięki diecie odchudzającej. Największy serwis o dietach odchudzających w Polsce.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. STOMATOLOGIA MIERZYN - tanie implanty w Szczecinie
  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii-Stomatologia Mierzyn zapewnia Pacjentom sprawdzone rozwiązania z zakresu zdrowia jamy ustnej. W propozycji ośrodka znajduje się m.in. leczenie wad zgryzu, leczenie kanałowe, leczenie próchnicy, protetyka i implantologia oraz stomatologia estetyczna. Pacjenci mogą tu kompleksowo zadbać o zdrowie i ładny wygląd swoich zębów. W leczeniu oraz diagnostyce wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym takie urządzenia jak pantomogram cyfrowy, tomosynteza 3D czy radiowizjografia. Zespół ośrodka otacza należytą opieką każdego pacjenta. Więcej szczegółów na stronie internetowej ośrodka.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Rehabilitacja
  Serwis ośrodka Revital, którego główną działalność i cel istnienia stanowi rehabilitacja. Nasz ośrodek uzyskał uprawnienie do prowadzenia turnusów rehabilitacyjnych a także wczasów zdrowotnych. Więcej detali na ten temat umieszczonych jest na naszej stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Rezonans magnetyczny - Poznań
  Rehasport Clinic to mieszcząca się w Poznaniu, Gdańsku oraz Koninie klinika medyczna specjalizująca się przede wszystkim w diagnostyce oraz rehabilitacji, między innymi schorzeń ortopedycznych. W klinice wykonywany rezonans magnetyczny z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia - MAGNETOM Spectra 3T. Urządzenie gwarantuje zdecydowanie bardziej dokładne badanie, co z kolei wpływa na trafność stawianej diagnozy. Czas oczekiwania na przeprowadzenie badania jest skrócony do niezbędnego minimum. Klinika prowadzi też własny szpital w Poznaniu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Biorezonans Kraków
  Gabinet Biorezonansu Bio-max w Krakowie. Zapraszamy do trzech placówek w Krakowie. Biorezonans Kraków to rzucanie palenia, diagnozowanie i likwidacja alergii, odchudzanie. Najnowocześniejszy biorezonans wspomaga skutecznie leczenie wiele dolegliwości i schorzeń, alergii oraz ułatwia rzucanie palenia tytoniu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0