Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://appchance.com    
Appchance
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Appchance - http://appchance.com
ID w katalogu 13154
Tytuł Appchance
Url http://appchance.com
Opis Dynamicznie rozwijająca się firma Appchance cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem nie tylko na terenie naszego kraju ale całego świata. Z jej usług skorzystało już wielu zadowolonych i zaufanych klientów. Jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich firm technologicznych specjalizujących się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Mimo pięcioletniej działalności na rynku posiada wielkie doświadczenie jak i praktykę w branży. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe projektowanie aplikacji na ios   tworzenie aplikacji na android   programowanie aplikacji na androida   projektowanie aplikacji android   tworzenie aplikacji mobilnych
Data Mar 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Program finansowo księgowy
  Żadna firma, działająca w w dzisiejszym biznesie nie może sobie pozwolić na niesprawnie działający zespół księgowo-kadrowy. Do lamusa odeszły jednak papierowe księgi przychodów i rozchodów czy też ręczne tworzenie planu kont. Zastąpiły je nowoczesne elektroniczne programy do fakturowania oraz inne aplikacje dla księgowości. Dystrybutor Varico rozpowszechnia ich freeware'owe próbne wersje na swojej stronie www. Oprogramowania do obsługiwania ksiąg przychodów i rozchodów usprawniają funkcjonowanie każdego pracodawcy. Aplikacje tego rodzaju mają w wewnętrznej zawartości rozrachunki z US i ZUS, rozrachunki deklaracji fiskalnych oraz rozrachunki środków trwałych. Każdy program od firmy Varico skorelowane jest także z systemami bankowymi. Więcej danych na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Regiony , miasta > Wielkopolskie


2. TWORZENIE STRON WWW
  Tworzenie stron www jest naszą pasją. Jest to dla nas ogromna przyjemność i wyzwanie. Każde zamówienie traktujemy wyjątkowo, bardzo indywidualnie. Strony www tworzymy od 2004 roku. Głównie zajmujemy się projektowaniem stron internetowych (responsywnych), jak również uzupełnianiem stron, tworzeniem szablonów allegro itp. Strony nasze posiadają rozbudowany i przyjazny system CMS naszego autorstwa do zarządzania treścią. Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na Państwa zlecenia.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Usługi


3. Http://www.istore.pl
  iStore to słynna platforma sklepowa, która pozwala praktycznie każdemu na szybkie i bezproblemowe założenie własnego sklepu w Internecie. E-commerce przynosi w Polsce coraz większe zyski, a więc jeżeli ktoś się zastanawia sprzedażą internetową, to nie powinien mieć większych wątpliwości. A skorzystanie z iStore niewątpliwie zwiększy znacząco szanse na sukces, ponieważ jest to pod wszystkimi względami doskonałe rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. serwery IBM
  Oferujemy oprogramowanie dla firm klasy ERP, które wspomaga pracę przedsiębiorstw ze skomplikowanym obiegiem dokumentów. Ze sprzętu polecamy serwery IBM.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Platforma sprzedażowa - nextbuy24.com
  NextBuy24 to profesjonalna platforma handlowa. Najważniejszy cel platformy zakupowej to skuteczne i ekonomiczne połączenie dostawców oraz kupców. Aktualnie posiadamy ponad 60 000 zarejestrowanych dostawców. Nasza platforma przetargowa ułatwią planowanie kluczowych dla sektora prywatnego i publicznego zakupów, a także przechowywanie niezbędnej dokumentacji. Gwarantujemy panel bezpłatnej rejestracji, wiele sprawdzonych narzędzi do analizy, automatyczne powiadomienia o nowych przetargach. Dodatkowo na platformie stworzycie Państwo własny katalog produktowy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0