Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.eduexnit.pl     Autorskie szkolenia IBM 0.00 z 5 0
Autorskie szkolenia IBM - http://www.eduexnit.pl
ID w katalogu 13183
Tytuł Autorskie szkolenia IBM
Url http://www.eduexnit.pl
Opis Exnit to profesjonalna firma szkoleniowa, której siedziba mieści się w Krakowie, jednak działa ona na terenie całej Polski. Proponowane są szkolenia informatyczne, dotyczące między innymi pamięci masowych, systemów operacyjnych czy zarządzania. Szkolenia prowadzone są przez takich producentów jak Veeam, IBM czy Symantec. Z harmonogramem szkoleń można zapoznać się na stronie internetowej Exnit. Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń indywidualnych, odpowiadających oczekiwaniom klienta.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe Autorskie szkolenia IBM   exnit szkolenia   Szkolenia HP   szkolenia emc
Data Mar 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Mobile English - Łódź
  Łódzki oddział międzynarodowej sieci szkół Mobile ENGLISH zaprasza wszystkich zainteresowanych indywidualnymi kursami języka angielskiego prowadzonymi w miejscu zamieszkania lub siedzibie firmy klienta. Prowadzimy zajęcia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykorzystujemy innowacyjną Metodę Indywidualnego Rozwoju Językowego ILDM, która daje dobre efekty przy możliwie niewielkim nakładzie czasu oraz pracy. Proponujemy indywidualne zajęcia językowe oraz korepetycje dla młodzieży i osób dorosłych. Naszych kursantów możemy przygotować do egzaminu gimnazjalnego lub matury oraz do egzaminów na popularne certyfikaty językowe Cambridge. Oferujemy także zajęcia dla dzieci od 5 roku życia oraz szereg szkoleń dla firm (angielski w biznesie, szkolenia branżowe).
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Auto Kursy Raszyn - kurs prawa jazdy
  Ośrodek Szkolenia Kierowców oferuje kurs prawa jazdy, prawo jazdy, jazdy doszkalające, testy na prawo jazdy, egzamin na prawo jazdy. Nasze ośrodki - Raszyn, Warszawa Okęcie ul. Hynka. Zapraszamy także wszystkich przyszłych kierowców z miejscowości Raszyn, Lesznowola, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


3. taniec Białystok
  Studio Tańca Centrum, Klub Tańca Towarzyskiego TWIST - Klub nasz zajmuje się nauką tańca w szerokim słowa tego znaczeniu. Począwszy od kursów dla dzieci i młodzieży a kończąc na zajęciach ruchowych dla osób starszych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi takie tańce jak: tańce towarzyskie, polka, cha-cha-cha, walc, rumba, flamenco, latino-solo. Oferujemy też lekcje tańca dla par przedmałżeńskich. Na życzenie możliwe jest także pobieranie kursów indywidualnych z instruktorem. Nasza kadra trenerów posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kursy kosztorysowania Szczecin, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa
  Dostarczamy profesjonalne programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD, bazy cenowe Sekocenbud, organizujemy kursy kosztorysowania, szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Programy dla budownictwa: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. Programy do kosztorysowania. Kurs kosztorysowania, szkolenia Norma PRO. SEKOCENBUD. Organizujemy szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Na naszych szkoleniach poznają Państwo podstawowe zasady obsługi programu oraz zaawansowaną funkcjonalność w pełnym zakresie. Sprawdź najbliższe terminy szkolenia Norma PRO. Prowadzimy kursy również w siedzibie Klienta.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Nauka jazdy Warszawa Bemowo
  Ośrodek Szkolenia Kierowców, prowadzi doszkalanie dla kierowców z długą przerwą w kierowaniu samochodem. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, nie ogranicza się tylko do jazd doszkalajacych osób z prawem jazdy, ale mamy całą gamę produktów oferowanych w innych auto szkołach, czyli kursy na prawo jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające dla przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Kurs nauki jazdy w naszym OSK obejmuje zajęcia teoretyczne w ilosci godzin przewidzianych programem szkolenia kandydatów na kierowców, po zakończeniu teorii kursant musi zdać egzamin wewnętrzny teoretyczny. Jeżeli zaliczy go z wynikiem pozytywnym, może kontynuować szkolenie praktyczne tj. jazdy samochodem w ruchu drogowym i na placu manewrowym. Po zakończeniu jazd praktycznych, czeka go również egzamin wewnętrzny, tym razem jest to egzamin praktyczny. Gdy kursant zaliczy również ten egzamin, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na prawo jazdy. Zaświadczenie to uprawnia do zapisania się na egzamin państwowy w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w kraju. Prowadzone przez naszych instruktorów nauki jazdy, zajęcia w ruchu drogowym, odbywają się na samochodach takich jakie obowiązują na egzaminach państwowych na prawo jazdy w Warszawie na Bemowie, Ochocie i Bródnie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0