Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna




     QR COODE http://rexio.pl    



Ubezpieczenie - wakacje - http://rexio.pl
ID w katalogu 13211
Tytuł Ubezpieczenie - wakacje
Url http://rexio.pl
Opis W przypadku wyjazdu wakacyjnego czymś niesamowicie istotnym jest to, aby w żadnym razie nie pojechać za granicę bez ważnego ubezpieczenia. Nie jest ono wielkim kosztem, a przynajmniej będzie w stanie uchronić nas przed bardzo dużymi wydatkami oraz problemami. Rexio jest porównywarką ubezpieczeń, dzięki której dosłownie każdy może dowiedzieć się tego, które ubezpieczenia są w tym momencie najlepsze. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami naszego systemu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe kalkulator online   polisa   wyjazd   koszty rezygnacji   porównywarka ofert
Data Mar 26, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
1. Dobre ubezpieczenie – ubezpieczeniazyciowe.pl
  Znalezienie najlepszego ubezpieczenia na życie czasem graniczyło z cudem. Ale to już przeszłość. W dzisiejszych czasach ubezpieczenie życiowe można znaleźć nawet przez internet.
A to dlatego, że pojawił się nowy serwis multiagencji Ubezpieczeń Online.pl. Poprzez UbezpieczeniaŻyciowe.PL można bardzo szybko znaleźć dobre ubezpieczenie, ponieważ udostępniony jest w tym miejscu kalkulator ubezpieczenia na życie. Może on pomóc w wyliczeniu składki na każdy rodzaj ubezpieczenia na życie - czy to terminowego, czy polisolokaty, czy nawet ubezpieczenia grupowego
Zapraszamy do korzystania z naszych narzędzi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenia komunikacyjne Legnica
  Firma „ESTIMATE” Biuro Ubezpieczeniowo-Usługowe Jan Grzeszczyk powstała z myślą o zapewnieniu naszym klientom przejrzystych warunków tworzenia oferty ubezpieczeniowej, a także decydowania o jej ostatecznym kształcie. Do realizacji tego zadania chcemy posłużyć się narzędziami informatycznymi, które w sposób czytelny i zrozumiały pozwolą wybierać najlepsze rozwiązania. Naszą rolą jest jedynie umieć Państwu w tym pomóc, oraz zaprezentować możliwie szeroką gamę propozycji aby zaoszczędzić Państwa czas na poszukiwanie jeszcze innych rozwiązań. Ze względu na mnogość przygotowań logistycznych, merytorycznych i organizacyjnych zamierzamy stopniowo wzbogacać naszą ofertę począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych. Kolejne segmenty będziemy uruchamiać sukcesywnie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


3. OFE, ING OFE, Otwarty fundusz emerytalny
  Pozycja funduszu emerytalnego ING jest ugruntowana i stabilna. Wg stanu na koniec 2008 roku zaufało mu ponad 2,8 mln klientów, aktywa funduszu przekroczyły 33,0 mld PLN. Fundusz konsekwentnie realizuje długoterminowe założenia swojej strategii inwestycyjnej. Poprzez dobre wyniki inwestycyjne i dzięki niskim opłatom w okresie od września 1999 do grudnia 2008r. Fundusz zarobił najwięcej dla swoich klientów w porównaniu do wszystkich innych funduszy emerytalnych. Wejdź na www.zapisyofe.com.pl i zapisz się teraz! OFE ING Warszawa to na pewno będzie dobra decyzja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Ubezpieczenie OC i Kalkulator OC - PZU,
  Ubezpieczenie OC i Kalkulator OC w Teida.pl Porównujemy PZU, Warta, Hdi, Hestia, Axa, Link4, Generali, Commercial Union, Liberty Direct, Allianz, Compensa, Uniqa, Benefia, MTU.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ranking OFE
  Niezależny i aktualny Ranking Otwartych Funduszy Emertyalnych. Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: allianz, generali, axa, nordea, aegon, ing, aig, pzu, pocztylion, aviva, warta, pekao, polsat, bankowy. Przystąp do OFE lub zmień swój aktualny fundusz emerytalny - wszystko online.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse




Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.