Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.spinmedia.pl    
Spin Media Marketing muzyczny
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Spin Media Marketing muzyczny - http://www.spinmedia.pl
ID w katalogu 13230
Tytuł Spin Media Marketing muzyczny
Url http://www.spinmedia.pl
Opis Spin Media to firma świadcząca usługi audio marketingowe. Swoją ofertę firma kieruje przede wszystkim do punktów sprzedaży, którym może zaproponować atrakcyjny content muzyczny. Ponadto, istnieje również możliwość nadawania reklam dźwiękowych. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Wszystkie utwory są dopasowywane do charakteru punktu oraz wymagań poszczególnych klientów. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat audio marketingu.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe muzyka w hipermarketach   muzyka w sklepach   reklama w punktach sprzedaży   nagłośnienie sklepów   audiomarketing
Data Mar 30, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Marketing Internetowy - redmond.pl
  REDMOND Marketing Internetowy oferuje marketing internetowy, audyt seo, pozycjonowanie, kampanie gogle ads oraz email marketing. Usługi te dla swoich klientów świadczy Gabriela Zając, freelancerka z 10-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Swoją ofertę kieruje zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw, które mają zamiar rozwijać się w Internecie. Miała okazję współpracować z wieloma bardziej i mniej znanymi na rynku podmiotami. Stale rozwija się i doskonali ofertę, podejmuje współprace z kolejnymi firmami.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. dariuszjurek.pl - Pozycjonowanie stron cennik
  Firma oferuje zdejmowanie filtrów po karach ręcznych jak i automatycznych. Firma przeprowadza kampanie linków sponsorowanych za pomocą Google AdWords. W ofercie znajdują się szkolenia dla firm SEM oraz SEO. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. W ofercie firmy można znaleźć przede wszystkim profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Zapewniamy, że dzięki nam Twoja strona będzie wyświetlać się wysoko w wynikach wyszukiwarek. Przeprowadzamy kampanie Google AdWords i nie tylko. Sprawdź na stronie.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. Papajastudio.pl
  Papajastudio to agencja brandingowa z Krakowa, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy zapewnia swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie w kreowaniu wizerunku marek. Papajastudio to kompleksowe działania w ramach analizy, strategii oraz kreacji dla uzyskania optymalnych efektów. Agencja zajmuje się między innymi projektowaniem logo, identyfikacją i informacją wizualną, pozycjonowaniem marek, projektowaniem grafiki, kampaniami wizerunkowymi.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. Tworzenie stron internetowych
  Projektowanie i tworzenie stron www, nasze usługi kierujemy głównie do firm działających na terenie miasta Poznań i w jego okolicach. Oferujemy również pozycjonowanie i optymalizację już istniejących serwisów.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Reklama w internecie
  Serwis firmy, której fundament działalności stanowi reklama w internecie. Zaliczają się do niej zarówno pojedyncze kampanie reklamowe, jak i ciągłe zlecenia o charakterze nieprzerwanym. Zapewniamy skuteczność działania oraz szybkie wyniki. Zapraszamy.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0