Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://leonisapps.pl    
Leonis Apps - tworzenie aplikacji na iphone
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Leonis Apps - tworzenie aplikacji na iphone - http://leonisapps.pl
ID w katalogu 13272
Tytuł Leonis Apps - tworzenie aplikacji na iphone
Url http://leonisapps.pl
Opis Leonis Apps to nowoczesne systemy informatyczne dla firm i korporacji. Jeśli chodzi o aplikacje mobilne działamy na platformie Android i iOS. Dzięki doświadczeniu technologicznemu i biznesowemu, możemy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i efektywniej je zaspokajać. Tworzenie nowoczesnego oprogramowania jest dla nas istotnym elementem działalności firmy. Wśród podobnych nam firm, wyróżniają nas rzetelność, precyzja, dbałość o szczegół i terminowość.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe android   iphone   aplikacje mobilne   projektowanie aplikacji mobilnych   ios
Data Apr 29, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Katalog darmowych aplikacji :: e-Program.pl
  Portal e-Program.pl to serwis z narzędziami komputerowymi, który został sprawdzony przez wielu internautów ze względu na szybki dostęp do popularnych aplikacji. Dodatkowo w bazie serwisu znajdują się popularne gry komputerowe. A wśród nich m.in. Colin Mc ReaRally, Mario, Metin, FIFA. Z myślą o użytkownikach przygotowano zestaw porad software, które ułatwiają zapoznanie się z niektórymi możliwościami wielu znanych aplikacji, ale nie tylko. Struktura portalu e-Program.pl zachęca do zapoznania się z kategoriami programów i download potrzebnego oprogramowania.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet > Katalogi stron internetowych


2. Program Spydrone 24
  Podsłuch telefon to jak się okazuje dość często wykorzystywane rozwiązanie nawet mimo tego, że może to budzić spore zdziwienia, w końcu takie działanie nie będzie legalne. Ludzie jednak się na to decydują, ponieważ chcą w ten sposób przykładowo kontrolować pracowników. Jeśli chcecie wykluczyć kontrolowanie waszego urządzenia możemy również dla Was wykonać wykrywanie podsłuchów i sprawdzimy czy ktoś przypadkiem Was nie będzie kontrolował. Wybierzcie Spydrone 24!
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. X One - Dedykowane oprogramowanie
  Oferujemy usługi informatyczne skierowane w stronę korporacji oraz małych i średnich firm. X-One to oferta specjalistów posiadających bogate doświadczenie, pasjonujących się nowymi technologiami i środowiskiem interaktywnym. Naszą podstawową usługą jest projektowanie dedykowanych systemów informatycznych dla firm z różnych branż. W stronę branży e-commerce kierujemy usługę tworzenia platform sprzedażowych. Oferujemy również oprogramowanie działające w chmurze, zabezpieczenia firmowych danych oraz projekty stron internetowych.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. call center
  Call center QUMAK-SEKOM SA - integracja systemów informatycznych (CRM, Call Center - integracja sieciowa, biznesowa, aplikacji).Zapewniamy integracja systemów informatycznych na najwyższym poziomie, zapewniając najnowocześniejszy rozwiązania i najnowsze metody
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Usługi


5. Tworzenie oprogramowania
  ITSelect jest firmą świadczącą usługi z ogólnie rozumianej branży informatycznej. Przede wszystkim, organizuje ona kursy w bardzo szerokim zakresie, pozwalające na zwiększenie kwalifikacji nauczycieli czy też osób pracujących na ważnych stanowiskach w różnych przedsiębiorstwach. Dodatkowo oferta zawiera także tworzenie oraz wdrażanie aplikacji, które w wielu kwestiach bardzo usprawniają organizację pracy w każdym przedsiębiorstwie. Dopiero dzięki takim usługom można w pełni zacząć korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą nowoczesna technika.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0