Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://ejsmont.pl    
projektowanie wnętrz
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
projektowanie wnętrz - http://ejsmont.pl
ID w katalogu 1331
Tytuł projektowanie wnętrz
Url http://ejsmont.pl
Opis Pracownia Architektoniczna Ejsmont powstała w 1998 roku . Firme tworzy zespół młodych dynamicznych ludzi - architektów, których specjalizacja są projekty wnętrz.

Naszym celem celem, jest projektowanie wnętrz oryginalnych i funkcjonalnych, w ciekawy sposób łączących indywidualne wymagania Klientów z najnowszymi trendami we współczesnej architekturze.

Jesteśmy profesjonalistami - nasza każda aranżacja to dobór najlepszych rozwiązań, połączenie prostoty i czystości formy, Nasze projekty to zarazem dbałość o detal jak i jakość wykonania.

Pracownia zajmuje sie zarówno projektowaniem wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Słowa kluczowe projektowanie wnętrz   aranżacja wnętrz   architektura wnętrz   architekt wnętrz
Data Mar 6, 2009
Imię kontaktowe ejsmont
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród
1. Ogrody ZWP architektura krajobrazu - projektowanie ogrodów w Warszawie
  Projektowanie ogrodów, obiektów architektury krajobrazu i terenów zieleni, rewaloryzacje, gospodarka drzewostanem i inwentaryzacje zieleni są tym, czym się zajmujemy. ZWP architektura krajobrazu aranżuje projekty ogrodów w stylu geometrycznym, wiejskim, japońskim, minimalistycznym i nowoczesnym. Zaprojektowane przez nasz zespół ogrody wykonane są zgodnie z zasadami sztuki, spełniają wymagania i potrzeby klienta, są estetyczne. Dokumentacje projektowe sporządzane są przy użyciu profesjonalnych narzędzi.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. STALEX schody metalowe w Wałczu
  Firma Stalex zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zajmujemy się wytwórczością: ogrodzeń, konstrukcji stalowych, schodów wewnętrznych i zewnętrznych, mebli sklepowych, regałów magazynowych, stojaków i wózków do produkcji, pieców CO, mebli ogrodowych, drzwi awaryjnych do ekranów akustycznych, konstrukcji reklam, krat, bram garażowych, drzwi stalowych i innych. Jesteśmy również przedstawicielem firm Wiśniowski i Nice. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w fachowy sprzęt, który usprawnia oraz udoskonala naszą pracę. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród


3. OKW Pompy Ciepła - Bogdan Domejko
  Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i instalacją bezpiecznych i nowoczesnych instalacji pomp ciepła. Na rynku działamy dokładnie od 1997 roku. Ale nasze doświadczenie sięga znacznie dalej. Zaufaj sprawdzonej firmie aby cieszyć się jakością przez lata. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Instalatorów Pomp Ciepła. Sprawdź nas i zapytaj o ofertę. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do kontaktu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród


4. Projektowanie ogrodów - Zielonyserwis.com
  Projektowanie ogrodów jak i wytworzenie oparte o własne propozycje, to usługi świadczone przez firmę Zielony Serwis. Temu przedsiębiorstwu z pewnością można zlecić zaprojektowanie oraz realizację wszelakiego typu terenów zielonych. Oferta firmy obejmuje ogrody prywatne, roślinność skwerkową, zieleń osiedlową, zieleń przydrożną i reprezentacyjną. Szczegóły można znaleźć na stronie zielonyserwis.com. Spośród usług Zielonego Serwisu skorzystają firmy prywatne, gospodarze dużych i małych ogrodów, instytucje, przedszkola i miasta. Firma przystosowuje tereny pod dworki, zasiewa trawniki, nawadnia tereny, pokrywa rabaty różnymi podłożami, kupuje kwiaty. Ponadto realizuje elementy małej architektury ogrodu jak murki, schodki, obrzeża zielonych tarasów, podjazdy, drogi jak i miejsca na ognisko.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród


5. Panele szklane
  W ofercie firmy Polana UV spod Poznania już dziś znajdą Państwo wiele usług związanych z wykonywaniem fachowych oraz wysokiej jakości nadruków metodą UV. Firma ta dla swych klientów przygotowuje między innymi określony wybór frontów meblowych oraz paneli szklanych, na które nanoszone jest zdjęcie lub też grafika wybrana wcześniej przez klienta. Niezwykle wysoka jakość, ostrość obrazu, a także atrakcyjne ceny. Jeżeli zaciekawiła cię opisana wcześniej propozycja, to serdecznie zapraszamy do szybkiego obejrzenia naszej strony internetowej, gdzie przeczytasz wiele rzetelnych informacji o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0