Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://asc.waw.pl    
ASC serwis przetwornic częstotliwości
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
ASC serwis przetwornic częstotliwości - http://asc.waw.pl
ID w katalogu 13335
Tytuł ASC serwis przetwornic częstotliwości
Url http://asc.waw.pl
Opis Przedsiębiorstwo ASC Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o. o. zaprasza do współpracy osoby prywatne i firmy. Od 1992 roku proponujemy sprzedaż automatyki chłodniczej, klimatyzacyjnej, ciepłowniczej i przemysłowej. Oferujemy aparaturę łączeniową NN, napędy elektryczne VLT, ogrzewanie elektryczne Devl, agregaty skraplające, sprężarki, zawory, sterowanie i monitoringi, przetworniki ciśnienia, termostaty, presostaty, czujniki temperatury, osuszacze chłodnicze oraz inne. Prowadzimy serwis przetwornic częstotliwości i osuszaczy chłodniczych. Więcej na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe napędy elektryczne VLT   serwis urządzeń chłodniczych   komponenty automatyki przemysłowej   autoryzowany dystrybutor Danfoss
Data Apr 29, 2015
Imię kontaktowe ala
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Profesjonalne strony www - ewebmedia.pl
  Profesjonalna i z bogatym doświadczeniem firma E Web Media zajmująca się od dziesięciu lat projektowaniem stron internetowych zaprasza do współpracy. Nasze kreacje to nowoczesny styl i dopracowanie detali w najmniejszym stopniu. Państwa zadowolenie, to nasze najcenniejsze wynagrodzenie, dlatego każde zlecenie jest dla nas priorytetem. Projektujemy atrakcyjne strony www, w pełni praktyczne i rzecz jasna responsywne. Więcej o ofercie na stronie ewebmedia.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Restauracja Lublin
  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Początkowo dysponowaliśmy niewielkim lokalem, w którym oferowaliśmy naszym Gościom podstawowe dania domowe. Od razu zyskaliśmy stałych Klientów. Jednak z czasem ich oczekiwania wzrastały. W odpowiedzi na nie zaczęliśmy podnosić standard lokalu. Do menu dodawaliśmy kolejne potrawy oraz oferowaliśmy możliwość organizacji coraz większych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja z roku na rok rozwijała się, mile zaskakując wszystkich odwiedzających.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. ANNA KARCZEWSKA kancelaria notariusza w Krakowie
  W Krakowie mieści się siedziba kancelarii notarialnej Anny Karczewskiej. Zajmuje się obsługą zarówno osób fizycznych, jak również firm. Czynności przez nią wykonywane dotyczą między innymi umów majątkowych małżeńskich, ustanowienia służebności osobistych i gruntowych oraz aktów poddania się egzekucji. Przed dokonaniem wszelkiej z czynności warto skontaktować się z pracownikami kancelarii osobiście bądź telefonicznie, aby poznać zakres wykonywanych prac oraz dowiedzieć się, jakie dokumenty są konieczne. Kancelaria funkcjonuje zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa i etyką zawodową. Szczegółowe informacje na jej temat są dostępne na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ABC ZABEZPIECZEŃ Otwieranie drzwi
  Zgubiłeś klucze od mieszkania oraz nie możesz wejść bądź nie możesz włożyć klucza do zamka? Wezwij pogotowie zamkowe, jakiego działalność obejmuje Wrocław oraz okolice. Specjalizujemy się w bezinwazyjnym otwieraniu zamków w samochodach i mieszkaniach. Rozporządzamy nowoczesnymi urządzeniami i fachową wiedzą, która dopuszcza nam na spełnienie oczekiwań wszelkiego z klientów. Nasza propozycja obejmuje montaż zamków różnego rodzaju, też takich, jakie mają certyfikaty najwyższej odporności na włamanie. Wśród szerokiego asortymentu dopomagamy klientowi wybrać zamek spełniający wszystkie jego wymagania. wejdź na witrynę internetową, by dowiedzieć się więcej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Xenix Computer Naprawa Komputerów
  Specjalizujemy się w świadczeniu zintegrowanych usług w zakresie techniki informatycznej. Outsourcing IT, kompleksowa obsługa firm i instytucji, sieci komputerowych, zabezpieczeniami Informatycznymi. Oferujemy stałe umowy serwisowe. Zapewniamy natychmiastową pomoc po przez połączenia zdalne, zapewniamy także bezpłatne konsultacje telefoniczne.
Firma Xenix Computer zapewnia bezpłatną diagnostykę i natychmiastową naprawę każdego komputera, usuwanie wirusów, ekspresowe instalacje Windows i bezpłatne konsultacje telefoniczne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0