Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/     Kancelaria Prawna Invictus 0.00 z 5 0
Kancelaria Prawna Invictus - http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
ID w katalogu 13376
Tytuł Kancelaria Prawna Invictus
Url http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
Opis Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej dotyczącej rezygnacji z różnych usług finansowych w tym polis na życie, polisolokat lub innych produktów firm ubezpieczeniowych to warto skorzystać z usług kancelarii Invictus. Naszymi pracownikami są doświadczeni adwokaci, którzy posiadają rozległą i przede wszystkim aktualną wiedzę na temat finansów. To sprawia, że mamy bardzo dobre wyniki, a nasi klienci mają wysoką szansę na powodzenie w starciu z dużymi korporacjami oraz zawiłościami prawnymi banków i ubezpieczycieli.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe opłaty likwidacyjne   pozew zbiorowy   rezygnacja z polisy   polisolokaty
Data Apr 29, 2015
Imię kontaktowe Michal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Notariusz warszawa
  Notariusz to prawnik, którego zadaniem jest przygotowywanie aktów notarialnych zgodnie z przepisami prawa. Jeśli potrzebujecie załatwić sprawę u notariusza zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się na Warszawskiej Woli. Kompleksowa obsługa wszystkich klientów, jaka realizuje notariusz Warszawa Wola związana jest z przygotowywaniem aktów notarialnych. Przygotowanie aktu może nastąpić nieco sprawniej, jeśli potrzebne dokumenty zostaną dostarczone wcześniej. Wtedy w trakcie wizyty nie będzie trzeba oczekiwać na przygotowanie dokumentu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka Cognitor
  Od wielu lat nasza firma zajmuje się realizacją usług z zakresu porad prawnych. Dysponujemy świetną ekipą prawników, którzy potrafią udzielić porad z wielu różnych dziedzin prawa. Nasza kancelaria prowadzi sprawy dotyczące prawa cywilnego, administracyjnego, karnego oraz spadkowego. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami otrzyma profesjonalną pomoc z zakresu prawa różnego rodzaju. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Www.kancelaria-kanoniczna.com
  Jako doświadczona kancelaria prawa kanonicznego oferujemy pomoc w sprawach z zakresu unieważnienia małżeństwa czy spraw rozwodowych. Udzielamy fachowych porad prawnych, zajmujemy się reprezentowaniem stron, zbieraniem, selekcją i oceną materiału dowodowego czy ustalaniem podstawy prawnej. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz cenne doświadczenie. Zapewniamy profesjonalizm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Wrzeciono Andrzej - adwokaci w Zabrzu
  Kancelaria adwokacka mieści się w Rudzie Śląskiej. Obsługuje klientów, jacy mieszkają w Rudzie Śląskiej, Zabrzu również okolicy. Prowadzi sprawy z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego oraz z prawa handlowego. Adwokat Andrzej Wrzeciono wykonuje usługi prawne dla klientów indywidualnych i firm. Tworzy umowy, pozwy także pisma procesowe. Poza tym współpracuje z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi. Klienci reprezentowani są przed sądami również organami administracji. Godziny przyjęć w kancelarii adwokata Andrzeja Wrzeciono to poniedziałek - czwartek w godzinach od 15:00 do 17:30. Dane adresowe podano na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. radca prawny Kraków
  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Oferujemy bogatą wiedzę prawniczą z wielu dziedzin prawa. Siłą Kancelarii jest ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży prawniczej obejmujące doświadczenia z obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych w ramach ich zwykłych spraw, które wymagały pomocy prawnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0