Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/     Kancelaria Prawna Invictus 0.00 z 5 0
Kancelaria Prawna Invictus - http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
ID w katalogu 13376
Tytuł Kancelaria Prawna Invictus
Url http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
Opis Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej dotyczącej rezygnacji z różnych usług finansowych w tym polis na życie, polisolokat lub innych produktów firm ubezpieczeniowych to warto skorzystać z usług kancelarii Invictus. Naszymi pracownikami są doświadczeni adwokaci, którzy posiadają rozległą i przede wszystkim aktualną wiedzę na temat finansów. To sprawia, że mamy bardzo dobre wyniki, a nasi klienci mają wysoką szansę na powodzenie w starciu z dużymi korporacjami oraz zawiłościami prawnymi banków i ubezpieczycieli.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe opłaty likwidacyjne   pozew zbiorowy   rezygnacja z polisy   polisolokaty
Data Apr 29, 2015
Imię kontaktowe Michal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Doradztwo prawne Wrocław - zanim-podpiszesz.biz.pl
  Na każdym kroku w dzisiejszych czasach zawieramy różnego rodzaju umowy umowy dotyczące pracy, najmu, kupna-sprzedaży, umowy handlowe i wiele innych. Często musimy stworzyć je sami, często podpisujemy opracowane przez drugą stronę umowy. Niezależnie od tego jaką mamy rolę warto mieć podstawową wiedzę dotyczącą umów różnego typu, tak aby uniknąć przykrych konsekwencji wynikających z braku właściwych zapisów lub obecnością tych, które są dla nas niekorzystne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Prawnik, Adwokat, Notariusz- moj-prawnik.pl
  Moj-prawnik.pl - to portal z wyszukiwarką prawników, adwokatów, notariuszy oraz innych ekspertów z różnych dziedzin prawa.

W naszej bazie znajdziecie specjalistów, którzy oferują swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Do typowych spraw prowadzonych przez prawników należą: sprawy o rozwód, o podział majątku, sprawy alimentacyjne, sprawy spadkowe, o odszkodowania , sprawy z zakresu prawa pracy i prawa karnego. Baza obejmuje zasięgiem działania obszar całego kraju.

Poza reprezentacją - zastępstwem procesowym - obroną, prawnicy oferują także inne usługi, jak negocjacje, opinie prawne, analizy umów, projekty umów i statutów. Możliwe jest też powierzenie Kancelarii stałej obsługi prawnej.

Staramy się aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o ich dobro i jakość usług stworzyliśmy rozbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której każdy łatwo odnajdzie odpowiednią dla siebie pomoc prawną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Kancelarie Adwokackie w Kielcach
  Nasza Kancelaria Adwokacka działa w Kielcach i w Województwie Świętokrzyskim już 43 lata. Przez ten czas nasi Adwokaci oferują usługi asysty prawnej dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw. Pomagamy w zakresie każdej dziedziny. Pomoc prawna w naszej kancelarii adwokackiej świadczona jest osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym dodatkowo jednostkom organizacyjnym. Nasza Kancelaria współpracuje z innymi kancelariami w Kielcach województwie Świętokrzyskim oraz poza nim. Idąc z duchem czasu nasi adwokaci udzielają konsultacji prawnych on-line. Ten rodzaj pomocy prawnej dotyczy przygotowania pisemnej opinii prawnej lub też opracowania projektu umowy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Świętokrzyskie


4. Kancelaria prawna w Warszawie - pierog.pl
  Dla zamawiających współpraca z nami jest gwarancją legalności podejmowanych decyzji i działań związanych z prowadzeniem procedur przetargowych, a przede wszystkim pewność skutecznie przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i na etapie realizacji zamówienia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy, wejdź na naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Radca prawny w Bydgoszczy
  Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska oprócz działań na rzecz klientów indywidualnych prowadzi pełną obsługę prawną przedsiębiorców. Zapewnia wszechstronną pomoc prawną opierając się na przepisach kodeksu spółek handlowych z uwzględnieniem ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, podmiotów gospodarczych. Służy pomocą na etapie tworzenia podmiotów gospodarczych, a także późniejszej ich rejestracji. W sprawach dotyczących windykacji (na etapie sądowym, przedsądowym, a także egzekucyjnym) Kancelaria Koźlińska prowadzi wywiad gospodarczy i negocjacje dotyczące odzyskania należności. Także zawieranie ugód z dłużnikami należy do zadań kancelarii. Kontakt z prawnikami możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu (telefon, e-mail) terminu wizyty, spotkanie może na życzenie klienta odbyć się także poza Bydgoszczą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0