Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.schwarz-firma.eu    
SCHWARZ-FIRMA ogrody zimowe produkcja
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
SCHWARZ-FIRMA ogrody zimowe produkcja - http://www.schwarz-firma.eu
ID w katalogu 13404
Tytuł SCHWARZ-FIRMA ogrody zimowe produkcja
Url http://www.schwarz-firma.eu
Opis Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się produkcją okien i drzwi z aluminium oraz PCV, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa SCHWARZ ze Skarszew. Prowadzimy naszą działalność bezustannie od 1998 roku i przez ten czas zyskaliśmy bogate doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Poza oknami i drzwiami proponujemy sprzedaż fasad aluminiowych, ogrodów zimowych oraz bram garażowych. Zatrudniamy również profesjonalną ekipę montażową, która podejmuje się usług montażowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się szczegółów.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe produkcja okien PCV   produkcja drzwi PCV   produkcja okien z aluminium   produkcja drzwi z aluminium   ogrody zimowe produkcja   bramy garażowe trójmiasto   drzwi aluminium Gdańsk   drzwi aluminium pomorskie   drzwi aluminium trójmiasto   fasady aluminiowe pomorskie   monta
Data Apr 29, 2015
Imię kontaktowe +48 58 588 29 14
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Sterowanie
  Wiedza z zakresu nowoczesnych technologii pozwala nam na dostarczenie Państwu kompletnej obsługi inwestycji od projektowania przez nadzór nad przebiegiem prac do uruchomienia systemów z zakresu systemów automatycznych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Samer Sp. z o.o.
  Przedsiębiorstwo
Inwestycyjno - Budowlane SAMER

jako bezpośredni importer dostarcza wysokiej jakości produkty, które spełniają światowe normy dotyczące zarówno jakości jak i ochrony środowiska.

Naszymi odbiorcami są zarówno duże firmy budowlane , jak również klienci indywidualni w kraju i za granicą. Jesteśmy jednym z największych importerów sklejki na rynek polski. Importowana przez nas sklejka ,w której zastosowano najnowocześniejsze technologie ze stałym systemem kontroli jakości, znalazła uznanie klientów w wielu miejscach na świecie.


Dzięki starannie dobranej gamie produktów, wieloletnim doświadczeniom oraz fachowości i kompetencji naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Naszym klientom satysfakcjonujące produkty po konkurencyjnej cenie zapewniając przy tym profesjonalną obsługę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Laboratorium Farb
  Labofarb trudni się badaniami, produkcją i jednocześnie handlem farbami, handlem impregnatami i jednocześnie handlem szpachlówkami do ścian i jednocześnie innych towarów chemii budowlanej. Korporacja produkuje szpachle dla kontrahentów hurtowych i dodatkowo detalicznych. Tworzy również farby pod inną marką, tak zwane private label. W skład asortymentu firmy Laborfarb wchodzą: farby do ścian tzw. farby emulsyjne, farby fasadowe, impregnaty do przygotowywania podłoża i dodatkowo szpachli do niwelowania ścian i sufitów i wykończania płyt kartonowo-gipsowych. Firma Laborfarb wykonuje również badania nie niszczące fug oraz spawów konstrukcji stalowych, rurociągów i jednocześnie innych połączeń dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z branży budowlanej. Firma pracuje wg ISO 9001.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Akcesoria dachowe
  Dziś, gdy koszty budowy domu są coraz większe a możliwości uzyskania pożyczki na jego wykończenie coraz trudniejsze niż jeszcze 2 lata temu, redukcja wydatków budowlanych to dość często spotykane zjawisko. Okazuje się że materialy budowlane to nie są produkty na których nie warto oszczędzać. Dostępne są różne produkty przeznaczone do wykończenia dachów, od pokrycia papą bitumiczną, blachą dachową, dachówką, po słomę czy nawet kamień. Produkty te różnią się jakością, trwalością, poziomem izolacji termicznej, ceną. Wybierając technologię wykończenia dachu największą uwagę należy jednak zwrócić na izolację cieplną i paroizolację - nierzadko bowiem jest tak, że po rozpoczęciu prac dekarskich pole manewru w tym zakresie jest już mocno ograniczone. Odpowiednio dobrana folia dachowa potrafi na wiele lat wyeliminować efekt torby foliowej w naszym mieszkaniu. Zastanawiając się nad wykończeniem dachu najczęściej bierze się pod uwagę trzy opcje. Pierwsza z nich to odłożenie wydatków związanych z izolacją dachu na później i zamieszkanie na parterze domu. Druga, szybsza droga zakłada wykorzystanie najtańszych dostępnych na rynku materiałów. Jak łatwo się domyślić, oba rozwiązania zamiast przynieść oszczędności mogą prowadzić do wzrostu kosztów np. na ogrzewanie budynku, z którego ciepło wydostaje się przez nieszczelne poddasze. Co gorsze, przystąpienie do prac po upływie dłuższego okresu czasu może doprowadzić do sytuacji, w której pokrycie dachowe trzeba będzie kłaść od nowa. Z tego powodu najczęściej doradzanym przez fachowców rozwiązaniem jest stosowanie wysokiej jakości izolacji dachowej. – Zbytnia oszczędność doprowadzi tylko do większych strat. Tymczasem, jeśli już na początku zadbamy o dobre wykończenie dachu, możemy zaoszczędzić nawet 30 proc. kosztów ogrzewania budynku w trakcie eksploatacji. Warto także zadbać o zamontowanie okien dachowych uznanych na rynku producentów jak Velux, Fakro, Roto, Okpol. Jest to niewątpliwie jedna z tych inwestycji, które zwracają się w ciągu pierwszych lat użytkowania budynku – przekonują specjaliści, zajmujący się sprzedażą akcesoriów dachowych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Portale komputerowe > Sklepy


5. Prace z marmurem
  Aby zadowolić najbardziej wymagających, osobiście selekcjonujemy kamień. Sprowadzamy z całego świata tylko materiał najwyższej jakości w bardzo szerokiej gamie. Z marmuru można zrobić praktycznie wszystko, od drobnych elementów ozdobnych, poprzez meble, posadzki, parapety, schody, blaty, lady, okładziny kominków, po elewacje dużych budynków.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0