Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.asmas.pl    
nożyce gilotynowe
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
nożyce gilotynowe - http://www.asmas.pl
ID w katalogu 1341
Tytuł nożyce gilotynowe
Url http://www.asmas.pl
Opis ASMAS Sp.z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której zadaniem jest zaopatrywanie wszelkiego rodzaju firm i przedsiębiorstw w profesjonalne obrabiarki nie tylko do metalu oraz osprzęt. Stosując nowoczesną linię produkcyjną zapewniamy wysoki standard wykonania gdzie nadzór nad przebiegiem wytwarzania sprawują wysoce wyspecjalizowani inżynierowie. Całość naszego asortymentu produkowana jest zgodnie z wszystkimi wyznaczonymi dyrektywami CE.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe frezarki   nozyce   obrabiarki  
Data Mar 11, 2009
Imię kontaktowe WEFQ4G
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Eko-Akustyka
  Czym jest akustyka? Fachowo mówiąc jest to dział fizyki oraz techniki, który zajmuje się zjawiskami dotyczącymi powstawia oraz oddziaływania fal akustycznych. Można je zbadać. Analiza akustyczna pozwala na poznanie źródeł hałasu. Wtedy też można zaprojektować całą procedurę mającą na celu zapobiegnięcie zbyt wysokim dźwiękom panującym w okolicy. Dlatego analiza akustyczna jest pierwszym krokiem na drodze zwalczania tego zjawiska, jakim jest hałas.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. METIMEX zamienniki struers
  METIMEX, to firma z wieloletnim doświadczeniem znajdującą się w Pyskowicach, jaka zajmuje się dostarczaniem specjalistycznego wyposażenia do laboratoriów przemysłowych. Najważniejszą część naszej oferty stanowią przenośne oraz stacjonarne spektrometry, pozwalające na wykonywanie szeregu badań jakościowych oraz ilościowych. Obok dostaw sprzętu zajmujemy się także doradztwem technicznym dotyczącym certyfikowanych materiałów odniesienia CRM oraz aparatury laboratoryjnej. Podejmujemy się również recyklingu wyrobów z metali szlachetnych. Dokładne wiadomości o prowadzonej przez nas działalności zamieściliśmy na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ MAREK BAGIŃSKI dokumenty samochodowe tłumaczenie
  Marek Bagiński jest docenionym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i języka angielskiego. W zakresie obu tych języków robi tłumaczenia pisemne, w tym specjalistyczne prawnicze, lekarskie i techniczne. Zajmuje się dodatkowo konsekutywnymi tłumaczeniami ustnymi, na przykład w czasie czynności prawnych, ślubów cywilnych bądź walnych zgromadzeń w firmach. Rzetelne wykształcenie i wieloletnia praktyka dają gwarancję terminowego zrealizowania oraz najwyższej jakości wszelkiego sporządzonego tłumaczenia, w tym prac naukowych, nawet jeśli wymagają obszernej znajomości słownictwa specjalistycznego. Szczegółowa oferta tłumaczeń jest dostępna na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Trans-Lex – Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa
  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych tak w kraju, jak i za granicą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. bhp Olsztyn
  W ramach współpracy oferujemy Państwu:
- w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
•pomoc w wykonywaniu badań lekarskich (wstępnych i okresowych) dla pracowników oraz nadzór nad ich przebiegiem
•prowadzenie szkoleń wstępnych (instruktaż ogólny) i okresowych - gdzie, zgodnie z art.2373 Kodeksu pracy , każdy pracodawca nie może dopuścić pracownika do pracy , do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także znajomości przepisów oraz zasad bhp
•ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (zgodnie z art. 226 Kodeksu Pracy)
•opracowywanie zarządzeń i instrukcji ogólnych dotyczących bhp
•doradztwo w zakresie bhp
•sporządzanie dokumentacji powypadkowej
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0