Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://euro-eko.mielec.pl    
EURO-EKO produkcja paliwa alternatywnego - Rzeszów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
EURO-EKO produkcja paliwa alternatywnego - Rzeszów - http://euro-eko.mielec.pl
ID w katalogu 13435
Tytuł EURO-EKO produkcja paliwa alternatywnego - Rzeszów
Url http://euro-eko.mielec.pl
Opis Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Euro - Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu. Na rynku działamy od 2000 roku. Nasza specjalizacja to świadczenie usług w dziedzinie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Oferujemy: odbiór i przetwarzanie odpadów komunalnych, badania laboratoryjne, produkcję urządzeń i instalacji wykorzystywanych w zakresie mechanicznego przetwarzania odpadów, odbiór i przetwarzanie odpadów przemysłowych innych niż niebezpieczne i niebezpiecznych. Nasi pracownicy są świetnymi specjalistami, dlatego zamówienia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Więcej na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zagospodarowanie odpadów mielec   zagospodarowanie odpadów lublin   zagospodarowanie odpadów rzeszów   zagospodarowanie odpadów
Data Apr 30, 2015
Imię kontaktowe asd
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. SELENT SŁUPINA Biuro rachunkowe we Wrocławiu
  Propozycja Biura Rachunkowego Selent & Słupina spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu to kompleksowe usługi księgowe z zakresu kadr i płac. Odbiorcami naszych usług są małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe, usługowe oraz produkcyjne. Posiadamy licencję Ministra Finansów i ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny. Prowadzimy księgowość pełną w postaci ksiąg rachunkowych i uproszczoną - księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełna oferta i więcej informacji o naszym Biurze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. www.asztar.com.pl
  Specjalizujemy się od wielu lat w realizowaniu kompleksowych usług związanych z ogrodami. Nasza firma asztar wykonuje między innymi takie usługi, jak projektowanie ogrodów począwszy od najmniejszych szczegółów, aż po ich ostateczną realizację. Jesteśmy w stanie oświetlić podjazdy, chodniki, alejki czy altankę lub podkreślić walory państwa ogrodu podświetlając konkretne rośliny. Zajmujemy się montowaniem systemów nawadniania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. www.hydraulik-krakow.com.pl
  Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnych hydraulików w Krakowie to dobrze trafiliście.Proponujemy fachowe,kompleksowe jak i drobne usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic.Dla nas najlepszą reklamą jest solidne wykonanie powierzonej nam pracy i zadowolenie klienta przekazywane dalej.Montujemy instalacje wodne,kanalizacyjne,gazowe i centralnego ogrzewania.Pomożemy też przy awariach oraz codziennych usterkach.Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas na portalu "Ranking Fachowców".
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Taxi Gdańsk
  Przewozimy osoby komfortowymi samochodami 4+1, a także busami 6+1 a na specjalne życzenie większymi. Proponujemy usługi bezgotówkowe, przesyłki kurierskie, dowóz dzieci do szkół i przedszkoli oraz holowanie pojazdów.

Wynajmujemy i transportujemy przyczepy reklamowe tzw. mobilne reklamy.
Świadczymy Escort - Service jak nazwa naszej firmy.

Obsługujemy wszystkie imprezy okolicznościowe.
Organizujemy wycieczki krajoznawczo - turystyczne dla naszych szanownych klientów.
Wyjeżdzamy z zadowolonymi klientami, a także przyszłymi klientami po samochody do Niemiec, gdzie na miejscu pomagamy w zakupie aut, załatwieniu wszystkich formalności urzędowych, a także ewentualnego noclegu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Torty dla dzieci Ale-tort
  W naszej cukierni działającej w Warszawie możesz zamówić torty, muffinki, ciasteczka wytwarzane ręcznie przez naszych artystów. Posiadamy unikalne torty 3d, pozycje weselne i biznesowe. Na życzenie dowieziemy wyrób cukierniczy do Państwa, doradzimy smak i projekt zgodny z potrzebami wydarzenia okolicznościowego. Bazujemy na dokładnym wykończeniu detali wypieków i przykładowymi realizacjami dzielimy się z Państwem na stronie firmowej. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0